Constanta la apel !(44)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza neatza.
Loreen draga mea nu fi atit de suparata. bine ca ai fost la medic si ca s-a depistat. eu zic ca va fio ok fara probleme! pupici multi voua si mai ales tizei mele. ce face Bianca? se plictiseste in vacanta?
Tania, voi? tot cu casa plina de musafiri esti? Narcisa mai e in Ro?
Adriana hihi sa vezi de acum ce circ o sa fie cu mincarea....noi nu putem minca nimik fara Patrick...e bataie daca nu-i dai! (asa ca fac ca un alt membru de vaza al acestui forum, maninc interzise pe furis....cine stie se recunoaste!!!)
Mada, sa traiasca Sofi cea dragutza!!!!! sa fie cuminte si sanatoasa si mai ales fericita!
pup tuturor, ma intorc la reclamele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

Mada multi ptr Sofi
multa sanatate si jucarii frumoase.
acum ca face un an cred ca e o adevarata domnisorica.
inca o data si


nu vreau sa intristez dar azi e si ziua sotului meu scump si drag si nu e langa noi .


jo si alexandra


*********
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:


LA MULTI ANI SOFI!!!!!


azi m-am intalnit cu o prietena care asteapta un bebe, si mi-a povestit ca cica au depistat-o cu toxmoplastoza (Asa se scrie?) la un lab din c-ta de 2 ori...a fost in Buc si cica nu are nimic...si ea era la un pas de avort!!! Mama!!! ce porcarie!!!

Am fost la plaja, suntem sezonisti...ca s-a mai racorit vremea...dar se pare ca iar se incalzeste!!! Dar apa e buna...
David e mare fan al apei, ed abia il scot si acum mai nou, daca are colac vrea numai la apa adanca, si trebuie sa stau mereu langa el, cand il aduc la mal, urla de parca il rapesc!!!!

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi si David
Poze la munte si la mare

Poze noi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

loreen
te rog zi-mi si mie unde ai fost la echo.ca nu mai dorm noaptea.si cat a costat echografia.trebuie recomandare de la dr?

multumesc

jo si alexandra


*********
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

SOFIA, LA MUUULTI ANI!!!!! SANATOSI CU COPILARIE FRUMOASA SI PARINTI IUBITORI

Racushoarele Cristina& Alexia
crixia@gmail.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreen spune:

Fetele multi pupici pentru incurajari...eu tot trag nadejde ca pana la urma sa scap fara chilotelul ala special.Vad saptamana viitoare dupa ce merg la ortoped...
Roxana Bianca va lua cartile in brate cand vine acasa ca a stat la ai mei vrfeo 3 saptamani si a frecat-o original...MAi are o luna si nu a facut nimic nici macar sa citeasca niste amarate de carti...Oricum cand incepe scoala daca nu a terminat macar lectura nu mai pupa televizor in camera.Cum ii spun boceste juma de ora,da de citit tot nu se apuca...

Jone sa-ti traiasca sotiorul drag si sa vina acasa mai repede la fete.Cand ne mutam in cartier la tine va tinem noi de urat...Echo am facut-o la ABC medical deasupra la farmacia de la Miga cu 350000.LA euromedica este 600000,iar luna viitoare merg la Sanmarina la dr.Bendescu.Am avut trimitere dar nu m-a intrebat nimeni de ea.
Da' ce-ti veni asa deodata,daca fata n-are nimic las-o in pace.

Duminica ne vedem prin parcuri...ca este mai racoare.Hai mamicutelor acuma pana nu vine zapada ca cica nu va fi toamna anul asta,direct iarna...

Loreen cu Bianca(15.10.96)si Delia(26.04.05)

Baita din cada mare



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

pai nu ii ies la numaratoarele cutele.lipseste una
tu de unde ai stiut?

jo si alexandra


*********
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Aoleu, nu ma speriati cu iarna ca nu vreau sa vina!!!!!!
Duminica sper sa semnam si noi condica in parc...dar nu promit!!
noapte buna

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi si David
Poze la munte si la mare

Poze noi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani Sofi! O viata minunata! Felicitari parintilor.

Tocmai am aflat de o alta fetita , Sofia, care s-a nascut azi (adica ieri ).

Scuze ca sunt asa de telegrafica.

Revin: duminica fac tot posibilul sa ajung in parc!!!

Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreen spune:

Jo nu te mai stresa atata...poate si eu imi creez un stres suplimentar insa daca tot m-am starnit acum ma duc pana la capat.
De cute stiam de la Bianca...ca si pe saraca o craceam de-i sareau ochii...Daca nu esti sigura du-te la dr....sigur nu sunt toti ca fosta mea pediatra...

Cornelia noi vom fi prin parcuri cu Alex si Oana ...va asteptam

Loreen cu Bianca(15.10.96)si Delia(26.04.05)

Baita din cada mare



Mergi la inceput