Impreuna, Timisoara! (16)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bvali spune:

apropo de Tiffany... zicea cineva ca este ceva putred in Danemarca... hehe. Am observat si eu chestia, si nu imi convine nici mie. Ce pot sa va spun este ca sistemul functioneaza in felul urmator:
Cine voteaza are logat ip-ul intr-o baza de date si poate vota de 3 ori pe zi maxim. In fiecare noapte se sterg ip-urile de pe care s-a votat in ziua anterioara. Ei, ce se intampla cu cei care voteaza din proxy, deci sa zicem ca au un set de 20 de ip-uri pe care le schimba cu o apasare de tasta. Parca se putea si cu Mozilla Firefox dar nu stiu ca nu folosesc. Oricum. Douazeci de ip-uri * 3 voturi = 60 voturi. Scurt. Si 20 de adrese ip pot creste la mult mai multe. Administratia site-ului nu poate sa faca altceva decat sa blocheze acele ip-uri. Dar faptul este deja consumat dupa ce s-a votat.

Intrebarea ramane: ce e de facut? Ca se vrea a fi un sistem onest.
Ah si inca o chestie: Nu am 13 ani, am 15. Am modificat in profil sa fie ok acuma. Sper ca e multumita toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saluti fete,
Dana(alexa) vreau si io cartea....Bineinteles!Daca mi-o poti imprumuta zic saru-mana!Eu am luat-o de pe net ,dar nu am nici o imprimanta unde s-o scot si nici banuti...Iar pe calculator nu o pot citi ca nu ma lasa mandra...
Ioana,vezi ca ti-am scris likul pentru aia fara verighete,ai gasit?Pe Gabi nu a taiat-o...Din ce povestea ea e in felul urmator:ca Lucas a venit la iesire cu manuta la capsor si mama lui s-a rupt un picut din cauza asta,dar a cusut-o si se simte foarte bine...Spunea ca poate sta in fund fara probleme si daca n-ar fi fost faza cu manuta nu s-ar fi intaplat nimic si nici nu avea de cand doctorul s-o taie...
Lili,esti dragalasa....A grija ce si cum cumperi ca poate iese o fetita mare si n-or sa-i vina hainutele....hihihihi....Lasand gluma la o parte,sa sti ca si pe mine ma relaxa sa merg sa privesc macar hainutele pentru copiluti,daca nu aveam banei sa cumpar....Spor la cumparaturi!
Simina,bine ca ai rezolvat problema cu cadoul...eu nu prea stiu despre ce-i vorba,dar ma rog,bine ca ai rezolvat!
Doris,ce face mama ta,cum se mai simte?
Fetele,va pup si sa aveti o zi buna....Ce bine ca e racoare afara...!!!!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa00 spune:

Ana numai sa zici cand si unde ne intalnim sa ti-o pasez.Eu de vineri seara ,imp de o saptamana plec din Timisoara.
Numai bine,
Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

ANA mersi de link.am citit, dar am uitat sa-ti scriu.
asa deci, dr. nostru s-a tinut de cuvant si nu taie.Imi pare asa rau ca nu am venit si eu.... ca abia asteptam sa povesteasca cum a fost.

Si eu vin din pauza de masa. adica, am colindat magazinele si i-am luat la bebe marco o caciulita si un prosop de baie, super misto. abia astept sa ne dea azi bani, ca merg cu tati sa-i luam o jucarie frumoasa.

ce sa va zic, am vorbit cu mama, si vineri vine cu soacra-mia sa-mi faca curat in noul ap. ca sambata sa putem muta lucrurile. macar acum sa profit si eu si sa fac pe doamna.
sora-mea pleaca din italia miercuri seara asa ca voi avea casa plina in weekendul urmator. Noroc ca avem 2 ap., ca pe mame le teleportam singure in celalat.

poze
gio si bb 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulina_buclucasa spune:

In sfirsit acasa... am colindat toata ziua prin oras Am fost la Gabi si am mai stat de povesti, pina i-a adus sarmaluta (pe LUCAS) Apoi am fost pe brincoveanu sa vad haine de bebici Erau unele foarte dragute... ...am luat si eu cite ceva As fi vrut sa-mi pot permite sa iau mai multe Dar nu este nimic, recuperezi eu

Va pup pe toate si in mod special pe fetita aia frumusica cu care m-am intilnit aseara la spital( LUANA) si la care ii era frica de burtica mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Buna seara,
Am racit...tare nasol e,ca nu is in apele mele si ma enerveaza starea asta....
Ioana,merci de postare in zona....
Alexa,ne intalnim...Ce zici de miercuri seara,pe la 18.30 sau 19.00,in Piata Operei.Eu am drum acolo,pana la Bancpost...E bine asa?Spune tu o ora care iti convine.Multam' fain!
Bvali,multam' de lamuriri...Hai mai satisfa-mi o curiozitate:care e rostul tau prin concursul ala si de ce nu-ti convine si tie ce se intampla pe acolo?Sa ai parte numai de bine...Apropos:eu eram aia cu ceva putred in Danemarca.
No,fetele,va pup!
PS.Ma bucur sa citesc ca Gabi e bine....Lili,zau ca nu stiu ce a fost cu fi-mea ieri seara....Chiar s-o fi speriat?

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Buna seara Timisoara,
ce nu inteleg eu ... ce cauta acest Vali intre noi???
Io stiu ca banatencele sunt gazde bune ... da te rog io frumos Vali ... cauta alta rubrica de stresat si lasa-ne in plata Domnului.
Ceace scrii tu acolo stiam si noi ... nu trebuia sa ne-o amintesti.

Ana ce rau imi pare ca ai racit. Ai vazut daca nu ai vrut cu mine sub umbrela ...
Micuta bomba nu are nimic? ... ca ea era si la etaj ... unde batea tzugul.
Si io vreau sa ma intalnesc cu tine .... pot veni si io miercuri?
Alexa sorry ca nu te-am sunat si pe tine ... dupa o asa mustrulaiala ... data viitoare nu o sa mai uit de nici una din voi.
Lili sa nu-ti faci probleme ca nu ne-ai prezentat sotului ... o vei face la o viitoare intalnire.

Fetelor ... ar fi cazul sa mai scoatem si sotii/copiii la interval, nu?
Al meu nu vrea si pace ... dar macar cei care vor sa nu sufere din cauza altora. Ia tratati cu ei si ... a punem de o intalneala mixta.

Miro
My ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa00 spune:

Anaii bine miercuri intre 18:30si 19:00
Cum ai reusit sa recesti?

Fetelor cread ca am o problema:ma dor rau de tot gingiile cam dupa ultimele masele de jos.Sa fie cele de minte?!?!?!?!Adeca abia acum imi vine mintea la cap?

Numai bine,
Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saluti gagici,
Mey,uite ca am racit si gata.....Mai nasol e ca,eu,racesc o data pe an si intotdeauna vara...deh,ca la mine la nimeni....Ma enerveaza ca nu pot respira si ca,daca nu sunt atenta,cand vorbesc cu cineva o iau mucii la vale si ma fac de ras....Si capatana e tembela ,ca doare rau in zona sinusurilor-poveste veche...
Miro,mandra mea nu a racit,ca e os calit...din neam de ardeleni si dobrogeni...hihihihihihi...Ma feresc s-o pupicesc,dar si pe Alex,sa nu cunva Doamne-fereste!...sa ia si ei...In rest ea n-are treaba,se pare ca ii prieste aerul ozonat...Valica,mama draga,se baga si el in seama,ca e copil....lasa-l si pe el...poate ii place la timisoareni,dar sa vina si el cu un subiect mai haios ca de tiffany ne-am cam saturat si in plus eu m-am si scarbit....Asa ca,bvali,hai la taclale pe alte teme,daca te intereseaza sa stai la cioace cu femei mature....
Miro,sigur ca poti veni si tu miercuri....cum sa nu vi?!Eu nu am indraznit sa lansez invitatia pentru ca e vorba ca Dana sa imi dea o carte,dar sigur ca m-as bucura sa ne vedem cat mai multe.De ce nu?Si cine mai vrea sa vina miercuri intre 18.30-19.00 in Operei...e binevenit!Ne vedem!
Iar cu sotiorii la interval...hm....daca pana acum as mai fi reusit cumva sa il conving pe Marius sa iasa....cred ca acum sunt sanse foarte mici....poate intr-un weekend ceva....Tratez problema,punem de gandeala si va anunt eu ce iese....Ar fi dragut!
Alexa(Dana),cati ani draga mea?Acusic sa iasa maselute de minte?Iui!Nasol,ca imi amintesc si eu de perioada asta din viata mea si....brrrr...as fi spart betoane cu dintii numa' sa ma lase durerea...Iti dai seama acum ce simt bietii copilasi cand le erup dintisorii?!Deci ne vedem maine intre orele spuse in Operei,ok?Super!
No,fete,vorbim mai tarzior....Ai mei ucigasi de neuroni inca dorm,dar acusi apare ucigasu' sef si urla de foame...Va pupic!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

neatza fetelor!!!
Azi dim. am luat si noi banii sa mergem sa rezervam biletele pt. Grecia. si-mi zice al meu, ca a visat ca e expirat pasaportul. cand ne uitam intr-adevar a expirat in 29 aprilie.
acum sunt stresata, ca daca nu reuseste sa-l faca si sa il dea pana in 1 sept.? mai trebuie sa mearga si in alba sa depuna actele, ca doar nu poate aici.
Trebuie sa sun la nasul meu de botez sa vedem daca rezolvam cu relatii.
Nu stiti asa, fara urgenta in cat timp e gata un pasaport?

poze
gio si bb 17+

Mergi la inceput