Impreuna, Timisoara! (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Buna seara, Timisoara!

Intr-adevar, haina noua...tare frumoasa si cocheta...
Bravo, Miro, esti meseriasa!
Imi cer scuze ca nu am mai putut veni la 8,30 cu voi la Gabi, dar mama a facut-o de oaie...
S-a sters cu un betisor in ureche si i-a scapat vata, si s-a dus...
de nu am mai vazut-o.
Drept urmare, am dus-o la urgente la spital, la ORL, si i-a extras chestia aia, acum o doare, i-a dat picaturi si ceva antiinflamator...
Nu v-am prostit, as fi vrut sa vin si eu inca o data, chiar daca am fost la pranz, dar, credeti-ma nu am avut cum, imi pare rau, stiti ca nu am lipsit niciodata de la intalnirile de grup...
Sa-mi spuneti si mie cum a fost, si ce mai e nou legat de bebe...si Gabi!

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Buna seara,
am ajuns de la intalnirea cu Gabi. Ebine ... sanatoasa si frumoasa. Arata bine, poate sa stea jos ... chiar a venit la noi ... jos ... ca desi am cotizat ... nu ne-au lasat sa mergem in salon.
A fost dragut, am facut si poze, poate da Giulia vre-un semn ... a venit si Calin, sotul Gabrielei ... apoi mai tarziu a aparut si Lili cu sotul.
Pe cel mic nu l-am vazut ... poate cand il aduce acasa ... cica e un bucalat... si are par deja.
A fost super.

Ma bucur ca va place lista si ca mai aduceti imbunatatiri ... ca nici eu nu le vad/stiu pe toate.

Doris imi pare rau de mama ta, ca sufera acum, dar puteai si tu sa scrii ca ai probleme ... sau sa suni sa spui ... nu sa sun ca disperata la tine ... si in nici un caz nu meritam "sapuneala" de la telefon.

Miro
My ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Fetelor, mi-a iesit, in sfarsit, weekendul de vis pe care mi-l doream!!! A fost super fain, m-am odihnit, m-am refacut, sunt intr-o pasa excelenta! Lori s-a simtit si ea bine, doar ca seara, in lipsa ritualului obisnuit a tras un recital de "cantece si dansuri" pana pe la 24.00. A fost o dulce, canta pe limba ei si dadea din fundulet, alerga chiuind in jurul mesei si pe urma se aplauda de una singura.
Miro - super noua imagine ne+ai dat. Felicitari!
Sunt foarte bucuroasa ca mai avem un bebe in counitate. Daca mai ajungeti pe la mamaica transmiteti felicitari si din partea mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saluti fete,
Iaca ca am intrat si eu acusic,ca ne-am intors de la Gabi....Am fost cu Giuliatm si Mirona si Luana mea....hihihihihi....am scos mandra la plimbare pe ploaie....
Fetele,zic si eu ca Miro:arata tare bine Gabi...poate sa stea jos,adica in fund,fara nici o problema...Pe al micut nu l-am putut vedea,dar nu-i timpul pierdut,ca vine el acasa si l-o scoate mamica lui la o plimbare prin Unirii ca sa-l vedem si noi....
Miro,am citit postarea ta de la zona.....In fine,sper sa fie totul in regula!
Dorsilia,te asteptam cu drag la urmatoarea intalneala...Am incercat de 3 ori sa deschid linkul cu pozici de la 1 anisor,dar nu am reusit,ma trimitea la pagina de inceput si trebuia sa ma semnez in site....Poate ca o fi calculatorul meu de vina?Vrei sa mai verifici o data?Numai bine!
Cosmina2,ai dreptate!E ceva putred in Danemarca cu Tiffany ala....Multam fain de voturi!
Andanii,multam si la tine mult de voturi pentru Luana !Cum ziceam e foarte ciudat....Culmea e ca noi am votat fata de 3 ori azi si uite ca dupa ce s-a facut putinica valva pe marginea subiectului cu votarea asta brusc ne-au crescut voturile....Ce o mai fi si asta nu stiu,ca noi nu am mai avut cum sa votam....Sa auzim de bine,concediu placut,iar concursul e lunar si incepe pe 1 al lunii si se termina pe 30 sau 31 a lunii....
Oricum va multumesc tuturor pentru tot ce faceti ca Luana sa iasa prima,pentru toate voturile voastre.....saru-mana din tot sufletul!!!!!
Doris,imi pare tare rau pentru intamplarea cu mama ta.....Asa sunt de pacatoase betigasele alea....Era sa scap si eu odata o vata de aia in urechea lui Alex,noroc ca nu s-a dus mult si aveam unghiile mari...Of,of!Insanatosire grabnica mamei tale!Ce mai face Ines?
Miro,am stat si m-am uitat iar cu atentie la prezentare....Ce sa zic?No comment!Imi place,pe bune!Am vaz't ca ai corectat si literele....Bravo tie!
No,fete,sa aveti o saptamana buna si sa avem parte numai de vesti bune....Sa auzim de bine!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulina_buclucasa spune:

Gabi e foarte bine, arata super pentru o femeie care tocmai a nascut un bebe de 4 kg. M-a incurajat si pe mine putin faptul ca am vazut-o asa, e o tipa tare...

Am fost de dimineata cu sotul si Doris, iar seara,cind am mers iarasi sa o vedem ce mai pove despre Lucas, m-am intilnit si cu fetele de pe forum. Scuze fetele, de zapacita ce sunt am uitat sa va prezint la sotul meu si invers....Nu stiu de ce am avut impresia ca va cunoasteti, poate pentru ca eu ii vorbesc tot timpul despre fetele de pe forum. Sper ca nu v-am suparat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:





BINE AI VENIT, LUCAS !!!





FELICITARI, GABI !!!










hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa00 spune:

Gabifelecitari pr Lucas!Sa fie sanatos si sa creasca frumos!

Fetelor , ia sa va cert un pic!
Miro, Doris de ca nu a-ti dat un tel si la mine sa vin la spital la Gabi?
Anadaca nu ma insel parca ti viiai sa vitesti "Codul lui Da vinci"?M- s-a intors cartea acasa,asaca daca o vrei da un semn.

Numai bine,
Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulina_buclucasa spune:

Buna dimineata! Sunt inca somnoroasa si nu prea am chef de nimic. Ca sa-mi ridic moralul cred ca o sa merg sa mai cumpar cite ceva la Codruta sau poate nu...dar oricum ma distreaza magazinele de bebici...sunt asa de micute si dragute hainele de bebici

Pupici la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Buna dimineata!
BINE AI VENIT LUCAS! FELICITARI GABI!
Imi pare f. rau ca nu am putut sa vin ieri la Gabi, dar am fost pe drumuri toata ziua...la prietena mea din Franta( aia cu botezul..pt. fetele de la intalnirea 6...pana la urma a fost ok. i-am luat un cadou dragut...bb s-a bucurat mamica nu a comentat nimic...).Abia azi am deschis compu...sa vad ce ati scris ieri...
Miro faina lista...buna ideea cu ne-au vizitat ...


Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

neatza fetele!!!

Imi pare asa de rau ca nu am putut veni, dar nu l-am putut lasa pe Clau ingropat in munca.
Si asa la 11 m-a dus acasa, ca eram rupta de oboseala si el a venit la 2 noaptea.
Sper sa fie totul bine, cand preda azi plansele, ca ne-am sacrificat destule weekenduri pt. lucrarea asta.
Vorba lui, dar castig bani frumosi pe ea. mai bine ma lipsesc de ei bani, decat sa lucram non- stop.

Doris, Ana, Miro, a taiat-o pe Gabi? hai ca si eu tot cu dr. asta nasc si sunt direct interesata.

Doris
imi pare rau pt. mama ta.sper ca acum se simte mai bine.

Danitim
ma bucur ca ai avut weekendul dorit si v-ati putut relaxa.

Dorsilia nu se pot vedea pozele. sorry!!!

poze
gio si bb 17+

Mergi la inceput