Miresele anului 2005 (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Bine ati venit miresicilor!
Aici, la noi toate sunteti binevenite.Daca ati incercat sa postati si nu vi s-a raspuns,a fost doar o intamplare.
Zuzunaki,uite,si nu mai fi suparata.Nici mie nu mi s-a raspuns din prima ,dar nu m-am lasat.Fetele sunt foarte stresate in perioada asta(a nuntilor).

Va asteptam in continuare.

------------------------------------------------------------------------------------------------
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

quote:
Originally posted by zuzunaki

...vad ca nimeni nu se deranjeaza sa-mi dea si mie un sfat sau un raspunsNu mai e nevoie,ma descurc singura.
Sa nu mai zic ca nici pe lista nu apar.Iete ca nu mor din asta.
Oricum aveti voi grupuletul vostru si nu mai e loc de "intrusi".
Tuturor CASA DE PIATRA si multa fericire!!!
N-am motive sa mai intru pe subiectul asta.

Nicole-mami de pici cu lipici (19.03.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/nezdravana/my_photos

People see God every day, they just don't recognize him.



Nu te supara, ca o faci fara motiv. Daca fetele nu-ti raspund este pentru ca nu stiu ce sa-ti raspunda nu pentru ca nu vor - nu au nici un motiv, se ajuta intre ele dezinteresat. O sa te convingi de asta pe parcurs. Tu ce crezi ca ai face daca nu ai sti ce sa raspunzi?
Si eu am mai patit asta dar nu m-am suparat pentru ca nici eu nu stiu sa raspund la toate intrebarile. Decat sa spun o perlutza mai bine ma abtin
Uite niste

idei nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

zuzunaki mama hai nu fii si tu asa drastica, toate fetele sunt stresate cu nuntile, nu cred ca a vrut nimeni sa te marginalizeze. ce anume te interesa si nu ai primit raspuns, poate reusesc sa te ajut eu. pupici cu lipici la fata si nu mai fii suparata

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

Sustin ce a zis Darria, chiar si eu am citit ceea ce scria zuzunaki si chiar nu stiam ce sfat sa-i dau, asa ca supararea ei e neintemeiata.....

http://compage.totalnet.ro/edy/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

zuzu mami vezi ca ti-am trimis pm sa-mi zici datele sa te trec pe listutza numai nu mai fi suparicinu ai idee mie de cate ori nu mi s-a raspuns dar asta nu inseamna sa ma supar ca nici eu nu stiu sa raspund de multe ori

nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

Miresicilor, am pus in album poze cu invitatia noastra.

http://compage.totalnet.ro/edy/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

sunt foarte frumoase andreea

nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzunaki spune:

cum ziceti voi asa sa fie...
eu insa sunt stresata cu iesirea unor mici bucatele de sunculite in spate si intre subrat si sani.idioatele de la salon mi-au stramtat-o doar in fata-unde era necesar-dar s-au gandit abia la proba ca in spate trebuia lasata cum eraSi nu-i rochie de 2 lei naibii...nu va spun cat am dat pe ea ca nu vreau sa credeti ca epatez cumva.Si mai au pretentii de salon de lux cu rochii Demetrios...bleah,la capitolul modificari sunt nule..Oricum eu zic ca salul rezolva problema.Va spun dupa ce o voi proba sambata din nou.Iar dc nu e ok,le fac scandal pt ca pana la urma eu(adica soacra mea)am dat banii,nu?Sunt indreptatita.
darria,
si eu uneori ma abtin cand nu stiu sa-i raspund cuiva,sau macar ii zic"sorry,dar n-am idei"..whatever...
dana n,
te-am vazut miresica!O frumoasa esti!
nushulica,
ma trecuse mai flafi la un moment dat pe o lista...dar nu-i bai,nu mai conteaza
multumesc de floricele si va trimit si eu

Nicolemami de pici cu lipici (19.03.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/nezdravana/my_photos

People see God every day, they just don't recognize him.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

Zuzu, ai un bebe superb, sa-ti traiasca....
In legatura cu rochita, cred ca e o idee buna cu salul, daca e corset mai decoltat, se putea imbraca in dantela si poate nu se mai vedea asa, zic si eu.....

http://compage.totalnet.ro/edy/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

cum zici tu dar maine sa nu te iei iar de noi ca nu esti pe listutza
auzi sunculita mi se vede si mie pe la subrat un pic asa dar n-ai ce-i face eu una nici nu ma stresez prea tare
banuiesc ca o solutie ar fi sa nu mai strangi asa de tare corsetul dar aici iar nu e bine ca nu se mai aseaza bine prin alte parti...
vezi si tu cum faci si daca gasesti o solutie spune-ne si noua,ok?

nunta

Mergi la inceput