Copilasi Balante

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Liliac LA MULTI ANI pentru ANDRA MARIA , sa fie sanatoasa si sa aiba mult noroc in viata ... sa va aduca numai si numai bucurii

va pupa pe toate ANDANII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

In primul rand, va multumesc ca v-ati adus aminte de noi si ne cerem scuze ca nu am prea activat cu scrisul, ci doar cu cititul...

Abia astept sa vad cum va iesi tortul pe care l-am comandat, special cu "Scufitza Rosie" ca asa a vrut demoazela, si sa vedem daca va sti ce sa faca la "suflatul in lumanare".

Promitem ca punem poze si ca ne luam revansa




Liliana& Andra-Maria

poze Andra Ghiberdica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Liliac1, distractie placuta si abia asteptam sa vedem poze cu sarbatorita si cu tortul.
Unde ai comandat tortul?

Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Am sarbatorit aseara cu baloane, suc si prajituri...
Asa ca va trimitem o felie de tort(virtuala) si cate un la fiecare si ca invitam sa participati macar cu vizualizarea pozelor

Avem 2 ani

P.S.Tortul l-am comandat la Chip&Dale.



Liliana& Andra-Maria

poze Andra Ghiberdica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Liliana super pozele, ce fain era tortul ... si cred ca era delicios si la gust.

uitandu-ma la poze m/a apucat nostalgia, ma gandeam cum era la noi la doi ani, parca ieri era ... si acuma deja avem maine opt ani ... of of nu stiu de ce sunt asa de nostalgica ... inca imi sunt vii momentele alea

E o dulce fetita sa va traiasca sanatoasa si sa va aduca numai bucurii

ANDANII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Liliac1, multumim mult pentru felia de tort virtuala . Am vazut pozele cu micuta superba si tortul exceptional.
Foarte frumos

Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

SALUTARE LA TOATA LUMEA! Avem inca un sarbatorit astazi.ANDREI, LA MULTI ANI! SANATATE SI MULTA BAFTA IN VIATA ITI DORESC! Ce-mi place mie luna octombrie!Avem atatia sarbatoriti ca tare-mi e ca am sa ma ingras un pic.Am mancat si eu ca si voi atata tort virtual ca sincera sa fiu ce ma fac,ca azi este ziua sotului meu si va trebui sa mananc tort adevarat,luni este ziua copilutului meu si iar va trebui sa mananc tort,si uite asa,tot inainte la kilograme.Asta este,noi sa fim sanatosi!Nu-mi ramane decat sa urez PETRECERE FRUMOASA,SARBATORITILOR! si sa auzim numai de bine!Va pup pe toti! Lory_kluiALIN CRISTIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

quote:
Originally posted by ellen
Felicitari micutului doctoras pentru alegerea de pe tava. Nu are gusturi rele dar parca e umpicut cam ciudata combinatia stetoscop cu ciocan....just kiding...sa nu te superi.



da' ce, nu sunt si doctori care dau cu ciocanul la genunchii pacientilor?!

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

LA MULTI ANI Andra Maria (Liliac1)si Andrei (andanii)!!!

am lipsit cateva zile - servici si iar servici! dar recuperez!

Liliac1 - cum prelucrezi pozele sa aiba chenarele alea faine?


Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Lory, Hera multumim pentru urari

o sa punem si noi poze de la petrecere si o sa va servim cu o felie de tort virtual



ANDANII

Mergi la inceput