Impreuna, Timisoara! (15)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Alexa, ti-a raspuns Lili la sfarsitul cap. 14, probabil ca nu ai vazut:

"Am uitat sa scriu pentru Alexa.
Stiu o bona super faina, daca te intereseaza, pot sa-ti dau nr. de telefon sa va intilniti
LILI"

Mey, bagati ceva dansul norilor si pentru mine sa iasa Lucas . Doris eu sincer sper ca la intalneala asta nu ajung din motive obiective

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 38+ sapt.
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Of, of GABI.
si eu care credeam ca azi, cand intru pe forum gasesc un mesaj de genul: Lucas a venit pe lume, azi la......
Si cand colo, el nimic. Poate e prea cald si de aceea nu vrea sa iasa. sta ca se mai racoreste si sa vezi atunci.
de ti-a zis dr. Bran?

poze
gio si bb 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Pai maine merg la dr. din nou. Dimineata nu era si dupamasa e prea cald, nu am eu chef ... Sper sa-mi zica ceva de bine, niste dilatatie ceva ...

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, DPN 7.8
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

acum am picat si eu pe acasa: treaba multa azi ... apoi fitness impreuna cu sotul si concert in aer liber CARGO pentru ziua Timisoarei.
Ati fost careva in Unirii asta seara???
Daca da: v-am vazut!!!
Giova nu stiu exact in ce cladire din Unirii lucrezi ... dar cred ca in cea cu Constructim-ul. Era asta seara o tipa pe un balcon si tragea la poze la Cargo ... de numa. M-am gandit la tine. Tu ai fost?
Mie nu prea imi plac ... dar a fost placut oricum.
Marco a ramas numele?

Buey ... iar bantui singura pe aici.
Ce rau imi pare ca am uitat acasa la mama cablu de la aparatu foto ... asa nu mai pot descarca pozele de pe aparat pe calc. Mi-am facut o poza minunata: m-am pozat in pantalonii de slabit. De tot r...-ul.
Arat ca un clown ... hi hi hi. Dar o pun eu saptamana viitoare ... asa sa puteti si voi sa radeti ... sa nu mai rad eu de una singura.
Anda nu te-ai intors inca din conced??? Hai mama sa ne luptam in cm dati jos.
Mi-am cumparat si eu azi nadragii aia minunati ... sa vedem ce-o iesi ... mai am si gel anticelulitic... mai fac si fitness ... deci sunt tare.
Fetelor ... io abia astept sa vina ziua de vineri.
Mi-e un dor de voi ...
Haideti sa facem listutza celor care vin la intalneala.
eu asa am inteles:
Doris, Simina, Miro, Giulia, Giova, ...
corectati-ma!!!
Nu se poate sa fim atat de putine.
Ce-o fi cu Ana de nu mai intra?


Miro
My ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!
Ce mai faceti?
Ana, pe unde esti?
Vii la intalnire, nu?
Gabi, hai, ca astept sa deschid subiect la Evenimentele Comunitatii, ca s-a nascut Luca...
Urca si tu scarile de cateva ori, poate, poate...
Sa ne spui ce a zis doctorul azi...
Miro, vorbim pe PM, de chestia aia...te-ai interesat?
Buha, nu mai sunt, caci noptile astea caniculare m-au terminat, sunt in urma rau cu somnul...
Cine le da un PM, lui Mary, si Brigi? sa vina la intalnire...
Cine o anunta si pe Giulia?
Va pup, o zi buna...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Abia azi merg la control; ieri dimineata nu era dr. la cabinet.

Sper sa imi zica ceva interesant ca nu mai pot de nerabdare

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, DPN 7.8
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Buna dimineata!
noi am reusit in sfarsit sa dormim o noapte...ca ultimele au fost de groza..pe langa faptul ca Deian nu putea sa doarma de caldura ii mai ies si 4 dintisori sus....
Gabi iti tinem pumnii ...sa speram ca dr. iti va da vesti bune!
Pupici

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Acum am ajuns si eu la birou.
de dim. umblu de nebuna pe la iprotim. Doris vroiam sa te sun sa iesim la o cafea, ca m-au cam tinut aia pe acolo si am colindat toata p-ta 700.

Mirona nu am fost eu aseara la concert. eram acasa faceam mancare, la ora aia.
Exact acolo lucrez, in cladirea Constructim-ului.

Vin la intalnire!!!!


Aseara a miscat bebele de multe ori. e o senzatie asa ciudata. Dar faza:misca doar cand il strigam Marco, am incercat si cu Eduard si nici o sansa. Si inca ceva: la tat-su' nu misca deloc, e asa necajit!!!
Ii ziceam Marco misca acum ca tata e in bucatarie!! si simteam fluturasul prin burta.
eu eram asa fericita!!!

poze
gio si bb 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Giova, ce ma bucur ca il simti pe marco, ei, cum e?
Puteai sa vii, ca e liniste la noi, nu e de lucru prea mult...
Am sunat-o pe Mary, si a zis ca ne da un raspuns daca vine sau nu impreuna cu Brigi...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salut dragelor,
Imi pare rau ca v-am facut sa ma dati disparuta,dar uite ca nu scapati asa usor de mine....hihihi...
Treburi ,dom'le,multe....Copiii...!!!!
Fetele,uite ca m-am incumetat si eu si am trimis o poza la un concurs pe net cu Luana...Daca nu va suparati si nu va deranjeaza si aveti timp,va rog sa dati Luanei nota,cea maxima daca se poate....Saru-mana!Iaca aici la linkul asta :http://www.tiffanyshop.ro/kids/,la categoria de copii bebelusi,copilasii cei mai micuti.
Gabi,se pare ca ursitoarea lui Lucas tine cu mine,e fata de-a mea...Hai ca chiar sunt curioasa daca te-am nimerit.Ca uite ca veni la noi un preten de-a lui Marius si i-am povestit si lui,de amuzament,de fazele cu proorocitul meu pe forum si,pe langa distractie,ma intreaba daca o sa-i aduca o cunostinta de a lui aparat foto din Germania,ca ii daduse respectivului bani sa ii cumpere.Nush ce mi-a venit sa ii spun ca nu o sa-i aduca,dar m-am abtinut sa ii dau raspunsul negativ si i-am spus razand ca habar nu am.Era asa entuziasmat de faptul ca o sa-i aduca ala aparat foto....Ei bine,iar am avut dreptate:cunostinta lui a venit fara aparat foto si i-a dat banii inapoi.Pai sa fie bine si astept si eu nerabdatoare vesti formidabile de la tine!
Giova,zici ca a miscat micutul?Deci baiat este?bey,sunt de groaza lumii....Incep sa ma sperii de mine!Sa fie sanatos micutul si mamicuta lui la fel....
Miro,aici sunt mama draga.....Nu scapi de mine!
Doris,si eu si Luana ne-am cam kk pe noi...dar fara dureri de burta sau temperatura sau alte alea.....cred ca e de vina caldura asta si ca bem apa si ceai la greu...Nu mai are ce digera stomacul...Mai aiurea e ca Luana nu prea mai are pofta de mancare,mananca bine dimineata,dar pana seara,pe la 9,nu prea mai mananca....Caldura e de vina,ca nici mie nu prea mai imi arde de mancare....Barbatii astia ai mei n-au nici pe dracu':sunt ok amandoi....Tu ce faci?Ines cum mai suporta caldura?Ati terminat cu renovatul?Va pup!Am tuns-o pe Luana,zici ca e soldatel...Nu se mai putea:plangea de caldura si se scarpina pe cap...Are si bubite...
Fetele,sper sa pot sa mai intru mai tarziu....Pana una alat va doresc numai bine si va pupicesc!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput