Impreuna, Timisoara! (15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Acuma vad si eu ca nu mai am privatul activat...cum naiba ca doar am mai primit mesaje inainte...Ma rog rezolv acuma treaba...


Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Neatza'!

Doris, nu mai zi, ca ma streseaza si pe mine ca nu mai nasc ... dar ce sa fac ? Daca asa o zis ursitoarea! Dupa predictia ei ar trebui cam pe la jumatea-sfarsitul saptamanii asteia ...

Miro, poti sa modifici lista, evident. Dar e mandra ca e lunga , ne-am adunat cu greu, dar ne sta bine.

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 38+ sapt.
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Gabi, daca nu nasti pana vineri, ce zici, te incumeti?
Pui de-o intalneala?

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Doris ti-am trimis PM...acuma merge si al meu...
Pupici

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza Banat!!!!

Aseara am venit de acasa. Toata lumea s-a minunat de ce burta mare am, ca forma e de fetita nu de baietel, dar daca i se vede putulica, asta e.S-au uitat la filmatul lui bebe de la 13 si 16 sapt. Ai mei erau cu lacrimi in ochi.
Duminica am fost la nunta, foarte, foarte cald, dar am rezistat eroic. Numai ca, la bebe Marco, nu i-a prea placut, atat s-a miscat, si strans in burtica mea, ca am crezut ca mor. Clau e naca ca el nu-l simte si abia asteapta sa vada cand loveste.
In rest totul ok.Am inceput a 3-a sapt. in care ma simt bine si nu am senzatii de voma.

Vin la intalnire.Habar n-am unde e terasa, poate ma ajutati voi.

Azi am luat Publitimul si nu am prea gasit ap. cu incalzire proprie. Incep sa disper!!!
Cred ca tot in ala din P-ta Verde, de pe Orsova ne vom muta.

DORIS m-am vopsit, dar aduce de-a dreptul cu ciocolata amaruie.

Va anunt cand am pus pozele de la nunta.

poze
gio si bb 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Giova mama sorry ca ma bag dar nu prea e voie sa te vopsesti cat timp esti insarcinata...nu face bine la bb...pe langa ca din cauza schimbarilor hormonale risti sa-ti iasa o culoare ...ce sa zic...ai grija eu zic mai bine sa rabzi....In general toate substantele cu mirosuri tari trebuie evitate, gen clor, amoniac, substante de curatat aragazul...Sunt f. volatile si le inhalezi usor...
Oricum asta e doar un sfat, eu am fost super precauta, poate exagerata cand am fost insarcinata...dar cum stiam ca e singura mea sansa..iti dai seama am suflat si in iaurt...


Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Giova, deci sa inteleg ca Marco a miscat????
L-ai simtit???
Super...
Chiar daca ai in cap ciocolata amaruie, tot frumoasa esti, si ai niste ochi....
Pai, daca vii, uite, ne intalnim la 18,45 la Billa pe Circumvalatiunii in fata, si te duc eu..., mai exact e peste drum.

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulina_buclucasa spune:

In sfirsit un pic de racorel, am reusit sa dorm mai binisor

Azi noapte, pe la 2,am fost cu sotul in piata Dacia sa-i trezim pe aia care vind lubenita,aveam pfte. Au ris toti paznicii de barbatul meu... A fost haios

BUN VENIT la fetele noi

Pupici la toate si bafta la ce v-ati propus sa faceti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

MITZUKA am vb. cu dr. si el mi-a dat ok-ul. Dupa 4 luni ma pot vopsi, dar nu permanent.Asa ca... ma incred in dr.

DORIS ok, ne vedem la 18.45 la BILLA.

poze
gio si bb 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Giova daca doctorul a zis ca e ok...super...

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput