Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (92)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns philip spune:

multam de intrebare. e ok, fericit ca a venit tati sa-i faca din cuburi. hehheh. voi frumoaselor ce faceti? adica tu, scuze ca mica face nani

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

eu,ce sa fac bantui pe DC...dar asa in general sunt bine multumesc de intrebare...am mai slabit inca trei kg...mai am inca 14 si ma duc la miss.

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Noapte buna,copii!

Americancelor,pupici multi...Olivia tinem pumnii.

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Mai este cineva pe aici? Sa ma pling si eu..ca astia s-au gindit ca daca tot o sa lipsesc ce-ar fii sa fac eu in avans niste treaba...si uite asa a trebuit sa prepar 200 de medii de cultura...
Simo eu ti-am scris ieri sau alaltaieri ..nu mai stiu....iti tin pumnii sa gasesti ceva....Voi la Rucar ati fost? Si acolo sint pensiuni..eu acolo mi-am petrecut vacantele in copilarie si adolescenta...este foarte frumos...
Cine intreba despre apa? Eu ii dau rece (asa scoate apa aparatul...ca de la frigider), i-am dat iaurtul direct din frigider, inghetata..il calesc nu gluma!
Andreea B....asteptam concursul de miss :)
Andreea poti trimite diploma la agentiile care-ti transforma notele in credits...si-ti echivaleaza pt a putea profesa alte meserii..Noi am facut asts..un var (inginer) a mai facut ceva cursuri (citeva luni) si este prof de mate aici.
In lunch i-am luat cupilului..cadoul...masinuta bleu..ce numai Philip sa aiba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Olivia tinem pumnii stransi ca totul sa decurga bine maine si fara pic de durere. Dupa aceea acasa, ia lasa si tu messengerul deschis sa mai vorbim si noi, ca tot nu ai ce face in mijlocul patului, si eu tot intru in vacanta de saptamana viitoare (la sfarsit).
Andreea mama, ce te-a apucat cu profesoratul? Daca vrei mai multe informatii vorbim maine pe messenger, iti spun eu ce vrei si ce nu vrei din profesia asta. Ce trebuie sa faci si ce nu. Dar maine, caci acum iar zbor la studentii mei. Hahaha si ca sa ma razbun pe ei (glumesc desigur) le dau o lucrare, mama, mama. (se numeste quiz- cine stie cum se traduce ca eu nu am gasit in nici un dictionar).
Emanuela, bine ai revenit, si condoleante. Ce face puiul mic? E inca alergic sau nu a mai avut probleme?
Ioana si tie un bine ai revenit calduros.
Simona si Andreea B, ce va apucat mama cu cozonaci si branzoaice?Uite imi ploua in gura si nu mai pot sa ii scot din minte. Cred ca ma duc la studenti si ma vezi ca le zic ceva de genul "si acum sa vedem cum se face...un cozonac", a, ba nu , mai bine cum se mananca un cozonac. Sper ca nu va faceti pacate cu mine, caci mi-a intaziat ciclu cateva zile si oi fi....si voi imi vorbiti de astea acum. Sp[er eu sa fie cu ochisori, dar nu prea cred.
A si noi am facut vaccinul (nu ma intrebati care) si nu am avut probleme. Si cica mai facem unul in septembrie. Si sa stiti ca si noi ne incadram la categoria musca, cu 9.300kg si 73 cm lungime.
Dar daca va creste in ritmul acesta cu 2 cm si 1.200kg pe luna, vai vai. Caci atat a pus in ultima luna.
Hai ca eu cand scriu, scriu sa va ajunga. Ca sa nu spun sa va plictiseasca.

Acum iar fug la scoala. dar fug cu drag, ca maine incepe weekendul la mine. Si saptamana viitoare e ultima. Yupi.

Liliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Asa am sa fac Liliana...ne auzim pe yahoo. Tin pumnii sa fie cu ochisori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

olivia, am deja diploma echivalata la o institutie de asta (wes). acum ma ajuta air force cumva sa merg pe cariera asta. mai complicat, dar cum am amanunte va zic si voua.
pupici

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

daca n-ai plecat inca acasa spor la treaba si-ti tin pumnii maine. am s ama gandesc la tine. sa fii puternica, nu te-au daramat atatea, asta va fi floare la ureche. doar esti...


philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineatza!
hahaha de placinte si branzoaice va arde voua noaptea.....ca sa visati frumos????
Liliana bafta! sa fie cum vrei tu...poate apare repede un fratior sau surioara ptr Adela!
Andreea profa??? (heheh "cadavru didactic"....asa imi ziceam io cind eram profa) bravo....daca iti place si te simti bine....asa sa fie!
LA MULTI ANI pentru Matei Alexandru si pentru iepurele meu! sa fie sanatosi si sa creasca mari si norocosi!
noi facem bucatareli....si mai tragem cu ochiul pe la voi. asa ca va pupam si va dorim o zi racoroasa si frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:




PATRIK FILIP

Roxana, sa-ti traiasca puiutul, sa aibe o viata frumoasa si sa va aduca numai bucurii.

MATEI ALEXANDRU

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
http://community.webshots.com/user/alessiafelicia

Mergi la inceput