Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (67)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

quote:
Originally posted by andora

Eu vroiam sa inchid calc dar nu puteam sa nu va zic ceva dulce... Gogo manca biscuiti si i-am zis "da-mi si mie" dar nu mai avea nimic in manuta.. si atunci a bagat mana-n gurita si a scos o faramitura si cu un zambet larg mi-a dat-o-n gura.... imi venea s-o ciufulesc toata de pupacit asa dulce a fost...
Gata am fugit paaaa!!!!!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii





Vai , Papa mama o fata darnica!
Cum sa nu ii mananci cand fac cate o faza din asta?




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamaElei spune:

Ramona, tu mai alaptezi? Ce sfaturi ti-a dat medicul referitor la intarcat? Mie cineva mi-a zis ca nu e bine de intarcat (ce nu-mi place cuvintul asta!) cind e cald, dar vrem sa plecam la mare fara Paula.
Pufy, ce mai faci?
Bozo, pe unde ai disparut?

Rodica si PAULA (02.09.04)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Andora, vai ce micuta scumpa ai. Felicitari pentru papat biscuite.

Bebelinei mele vad ca nu ii mai plac atat de mult biscuitii. Vrea sa manance numai paine si avem in fiecare zi program de ros oase. Asa haioasa este cu cate un os in fiecare maina....si roare la ele de zici ca mananca cine stie ce bunatate.

Geo, felicitari pentru aparitia in revista. Sper sa o iau si eu azi, ca sa va vad.

Noi cu tantarii nu avem asa mari probleme. Pun cate o pastila cand este cazul.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Ramona, pe unde ai gasit Humana 3 cu banane ca vreau si eu. Tot la Mare sunteti? De acolo ai luat?

Din Cora de unde luam eu pana acum, vad ca numai cu mere aduc astia.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionika spune:

Geo, am luat revista si e super!
Felicitari!

Ioana&Andrei (14.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Multumim de complimente, are mama o mica vedeta!

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

http://community.webshots.com/user/giorgios72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

quote:
Originally posted by MamaElei

Ramona, tu mai alaptezi? Ce sfaturi ti-a dat medicul referitor la intarcat? Mie cineva mi-a zis ca nu e bine de intarcat (ce nu-mi place cuvintul asta!) cind e cald, dar vrem sa plecam la mare fara Paula.


Rodica si PAULA (02.09.04)




Inca alaptez.
Dar mi-a zid dr ca o pot intarca oricand vreau fara probleme.
Ce legatura are caldura cu intarcatu?




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

ellen - Humana cu banane am luat dintr-o farmacie Helpnet,In Orhideea nu imi aduc aminte daca am vazut sau nu.Suntem acasa de luni.
Numai imaginandu-mi-o mai am putin si lesin




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Bon jour fetele!
Dupa plimbare matinala si somn la aer curat, maraieli in casa la revenire, acum sper ca doarme pitica mea sa intru si eu putin sa va salut macar.....

Noi maine dimineata mergem la o "revizie" mai speciala, adica nu o sa merg la medicul de familie ci la dr de la G.Alexandrescu (cea care ne recomandase lapticul care ne-a facut mari). Vreau sa ii faca asa, o evaluare, sa vedem ce parere are despre evolutia ei si daca sunt locuri unde trebuie sa mai "lucrez".

Ramona, felicitari pentru titulatura, aseara mi-am tras si eu una....

Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Nasterea e un act natural, adoptia e un act divin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

aissa - va tinem pumnii pt revizia de maine si speram ca nu mai e de lucrat pe niciunde!
Multumesc, si titulatura si semnatura ta sunt super!




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput