merlin

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lauraa spune:

quote:
Originally posted by andreea_claudia14

Nu stiu de ce o parte dintre voi nu este de acord ce Merlin,fiindca este chiar foarte simpatic si nu cred a face nimic rau.Sa asteptam sa vedem ce mai face si daca membrii DC au considerat ca trebuie sa apara inseamna ca asa trebuie sa fie,nu ne trezim noi acum sa comentam ca nu ne place Merlin.De ce va deranjeaza oare nu stiu sincer zau,dar in fine.

Poze



FAta draga ,noi suntem membrii DC. Adica io si tu,si ala si ala... Ce-i cu atitudinea asta ma-bag-sub-covor-daca-trebe ?

Mama de Lara Celine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oticdrag2004 spune:

de ce ai disparut MERLIN?
erai dragalas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

ba din pacate n-a disparut

mamica de trei copilasi : Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

nici eu nu-l mai vad pe vrajitoru' dragalash.

unu
doi
trei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bvali spune:

Personal pot sa spun ca nu ma deranjeaza Merlin, pt. ca folosesc Opera, deci asta este. Merlin apare pt. ca este facut de Microsoft, serverul DC este pe Microsoft, ASP, in care este facut forumul, tot limbaj al Microsoft, deci se inteleg bine. Nu stiu cu ce se mananca ASP, doar PHP, asa ca nu ma bag mai departe.
adrienne12, ceea ce ai zis tu, cu registry key, nu se poate. Eventual un cookie, dar cu registry nu se poate, pentru ca altfel ar putea tot felul de site-uri mai mult sau mai putin dubioase sa iti scrie in registry, ceea ce nu mi se pare normal.
Si Merlin normal ca vorbeste pocit, doar nu a stat nimeni sa inregistreze toate cuvintele posibile si imposibile pentru acesta. Cine are Windows XP, poate sa gaseasca Merlin sau alte personaje la Search-ul din Windows. Merlin functioneaza pe baza de tehnologie text-to-speech. Cei interesati pot sa se mai distreze sau sa testeze sau etc. mergand in Start-> Programs (sau All Programs) -> Accesories -> Accesibillity -> Narrator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

pute-ti sa ma credeti snoaba dar eram "topita" dupa Merlin. Si la mine a disparut..... L-asi vrea innapoi.... Si pustiului meu cel mare ii placea.

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prettysunshine spune:

Si mie mi-a placut Merlin,desi l-am vazut doar o singura data si atunci eram cu boxele inchise.Of,ce ciuda mi-e!Macar sa-l fi auzit si eu.

• Nu-i suficient sa-i iubim pe cei buni, trebuie sa-i iubim si pe cei rai, caci numai prin dragoste poate fi alungata rautatea din ei.(Henryk Sienkiewicz)


http://community.webshots.com/user/ingridmavru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

nush ce va mirati atata de vrajitorul asta. e in help in office assistant in word sau excael, orice program Microsoft. il foloseam si eu intr-un timp. sunt mai multe versiuni, ala cu agrafa, cu bila rosie, cainele, vrajitorul, robotelul. bineinteles ca eu foloseam ala cu pisica...


Ramonika si pisicile Vladutz Tigrutz Alina Bubulina Fetitza Maritza
Cei trei muschetari Bebelusii
Omul traieste pentru bunastarea pisicii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prettysunshine spune:

Ramonika,te rog zi-mi si mie de unde sa-l iau,ca tare mi-a placut.Am facut o cautare pe net,dar se pare ca gratis nu e.

• Nu-i suficient sa-i iubim pe cei buni, trebuie sa-i iubim si pe cei rai, caci numai prin dragoste poate fi alungata rautatea din ei.(Henryk Sienkiewicz)


http://community.webshots.com/user/ingridmavru

Mergi la inceput