merlin

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Mie mi se pare simpatic. Atata timp cat pot sa ii dau disable nu vad cu ce deranjeaza.


Luminous beings we are, not this crude matter.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smillaraaq spune:

Nu-mi place Merlin, desi pot sa-i dau disable. Pentru ca zic: de ce sa-i dau disable, daca poate sa nu apara deloc?!

Plus ca e penibila poceala aia a limbii romane: forumiul despre-copi-ai-dot-com

Votez NU Merlin!!

Btw, nu l-am mai vazut pe alte saituri ...

Smilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smillaraaq spune:

PS. As folosi Mozilla, da' pe Mozilla totul e mult mai naspa. Imi dispare linkul catre subiectele active, nu mi se incarca toate emoticoanele, meniul din stanga se incaleca si nu-mi place.

Deci traiasca Merlin ... cat o trai si el, ca n-o fi nemuritor :ppp

Smilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

I dislike Merlin din acelasi motiv pentru care detest reclamele cu sunet si care "coboara" peste textu de incerc io sa dau click pe el. E invaziv, mancator de resurse si nu ii vad rostu.
Nu faceti un poll? Poate ar fi mai ushor de vazut ce si cum.




I s-a spus "Sindrom Premenstrual" pentru ca "Boala Vacii Nebune" era deja folosit
Scandinavii stiu de ce
Jazz -poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

super super super...chiar imi place de Merlin

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Super simpatic Merlin ...

Cui nu-i place ii poate da Hide...

Smillaraaq ce poceala? io pricep greu... nu am vazut nici un forumiul despre-copi-ai-dot-com


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smillaraaq spune:

quote:
Originally posted by elyanne

Super simpatic Merlin ...

Cui nu-i place ii poate da Hide...

Smillaraaq ce poceala? io pricep greu... nu am vazut nici un forumiul despre-copi-ai-dot-com


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004




Hihi, Merlinel cand se deschide spune Bine ai venit sau asa ceva. Daca ai casti sau boxe o sa auzi si poceala - programelul stie sa citeasca in engleza, textul e in romana, asa ca citeste si el cum poate

Cel putin eu am auzit-o in ziua cand a aparut prima oara. Acuma s-o fi schimbat ... nu stiu, ca eu dau direct hide si in taskbar cu el!!


Smilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by smillaraaq

quote:
Originally posted by elyanne

Super simpatic Merlin ...

Cui nu-i place ii poate da Hide...

Smillaraaq ce poceala? io pricep greu... nu am vazut nici un forumiul despre-copi-ai-dot-com


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004




Hihi, Merlinel cand se deschide spune Bine ai venit sau asa ceva. Daca ai casti sau boxe o sa auzi si poceala - programelul stie sa citeasca in engleza, textul e in romana, asa ca citeste si el cum poate

Cel putin eu am auzit-o in ziua cand a aparut prima oara. Acuma s-o fi schimbat ... nu stiu, ca eu dau direct hide si in taskbar cu el!!


Smilla



Saru'mana... credeam ca n-am bagat eu de seama... intr-adevar de auzit nu l-am auzit... ca boxele stau mai mult optite din cauza de bb...


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Si mie imi place, chiar daca e invaziv si mancator de resurse. Iar daca-l pot trimite si cu un mesaj pt alt user e si mai dat naibii. I'love/like/want him on my screen :))

"Fiecare pasare, pe limba ei piere..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

quote:
Originally posted by ADMIN

...O sa gasesc si o metoda de anunt pentru alte browsere decat IE...

mai bine nu, pe bune...
si faceti ceva cu vocea lui ca ma scoate din pepeni...un mp3 cu o voce frumoasa nu prostia aia de e acum...
in rest e ok, acum merge sa-i dau hide insa prima oara imi aparea pe fiecare pagina de o deschideam...

...Life's tragedy is that we get old too soon and wise too late...

Mergi la inceput