Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Andreea,is god to have you back...

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Simona,,eu nici nu am curaj sa ma gandesc...stiu ca trebuie...dar nu cred ca am sa pot...

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

da mai Andreea , ..si zau ca pe mine ma apuca rar ..da' nu stiu ce naiba e cu mine ...
o sa treaca ..ete !!!

Nicolepentru tine si sufletelul tau ..ce face tatal tau ?


Simona si bb Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Hop si eu in toiul noptii ... acum am reusit sa imi termin treaba pe ziua de azi si am intrat sa citesc ce "vraji" ati mai facut zilele acestea ... Si nu in ultimul rind sa urez LA MULTI ANI bebicilor care au implinit anul sau inca o luna - Raluca Maria, Philip Andrew si moata Andreea Alexandra si chiar si celor nascuti pe 27 - Frederick, Lucas Stefan, Anne Marie si Sabrina Maria !! Sa fiti sanatosi si voiosi cu totii si sa va bucurati parintii la fel ca si pina acum !

Alice si Andrei Florin (12.08.2004)

http://community.webshots.com/user/alice20041

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

noapte/zi buna!

...ma duc la.



Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Asa va vreau.....scoase din butoiul cu melancolie...
Simo ..am simtit ca-i ceva si cu tine..dar am zis ca daca intreb..ma luati drept paranoica..hi,hi
Hai sa aveti o noapte buna...plec si acasa la cupilul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

ia uite sunt prima pe ziua de azi !!!!
LA MULTI ANI LUCAS STEFAN !!!!!
LA MULTI ANI SABRINA MARIA !!!!

Multa sanatate si noroc !!!!

o zi buna tuturor


Simona si bb Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata .
Io ce sa va zic, ca aseara m-a apucat un plans, dar dintr`ala in hohote, iar azi dimineata la fel, motivele ... multe, toate acolo in capul meu , ce mai, am o stare ...
Ce ma ingrijoreaza este faptul ca Giulia parca ar stagna in evolutie, adica nici nu umbla nici nu vorbeste, acuma face si greva foamei de 2 zile ... ma invinovatesc cumplit ca stau prea putin cu ea ...

In rest, va multumesc ca sunteti aici si-mi ascultati vaicarelile ... imi pare rau daca va supar ...

Dar, vreau sa urez lui LUCAS ANNE-MARIE SABRINA


Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"

Giulia_mea


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37099" target="_blank">Povestea_nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Buna dimineata!
In primul rind LA MULTI ANI pentru:
Frederick, Lucas Stefan, Anne-Marie si Sabrina Maria
care astazi implinesc 1 AN - sa cresteti mari si voinici!!!

Aseara am mutat patul piticului la noi in camera in incercarea disperata de a-l muta din patul nostru unde s-a instalat comfortabil de ceva vreme... M-a cam chinuit toata noaptea pentru ca se freca, ce se freca si tot cadea peste mine din patutul lui (asta fiind ceva mai inalt decit patul nostru...) si prin urmare eu toata noaptea am stat sa-l adun si sa-l pun inapoi la el in pat... Si sotul meu spunea ca spera ca aceasta faza sa dureze doar "vreo" 2 luni - se bazeaza pe ce oare, va intreb eu???

In rest nimic notabil de povestit - saptamina se scurge ca de obicei...

Gabriela si Stefan David (08.07.2004)
33 ani, zodia: gemeni
http://community.webshots.com/user/leelooga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Neatza!

Andreea de Pupi . Lasa melancolia deoparte! Bucura-te de fiecare minut langa cei dragi si pretuieste fiecare amintire frumoasa despre cei aflati departe!
Ingerasule, . Stiu cum e sa lasi cupilu cu altcineva! Imi amintesc de prima zi cand l-am lasat pe Vic cu bona (si era si tati acasa) si ce gol in suflet am simtit cand am inchis usa... Acu' mama denaturata ce sunt, am momente cand mi-as dori bona acasa, sa am olecutza de timp si pentru mine...
CarmenP, eu ii dai lui Vic Peritol. 1.5 ml seara si dimineata 2.5 Pikovit. Tratamentul trebuie sa dureze 3 luni in combinatia 3 saptamani da si una pauza. Noi suntem la tura 2. Tot pe motive de lipsa pofta de mancare. Cat ia combinatia asta mananca. Fara ea bea doar apa...
Daria, !
Mai revin... O zi buna!


Dana si Victor Mihai (10.07.2004)pozici mai vechi si mai noi
altele, daca nu v-ati saturat

Mergi la inceput