Dr. Tutunaru ( 7 )

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nique15 spune:

Buna fetelor!
Ma bucur sa va regasesc in verva si optimiste! Sunteti haioase foc cu intalnirea... si daca va mai intereseaza din cate stiu eu joi este din nou de garda... dar nu bag mana in foc ca il gasiti in spital daca are vreo nastere pe aiurea (vezi Municipal)!
Noi de data asta nu raspundem la apel pentru ca suntem inca pe baricade, bebelina se lasa asteptata, ca o don'soara ce se respecta si ma mai pune si ea pe jar, pe langa caldura de afara.
Speram insa ca saptamana asta sa se decida cumva pentru ca apoi nu ne mai lasa dl dr.

Sa ne tineti pumnii!

Va pupam si va dorim toate cele bune,

Ioana si bblina 40+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Buna!

WoW!!! Ioana... ce putin mai ai

sa dea Dumnezeu sa nasti usor, ca pe caldurile astea..., cred ca la Municipal, nu? Ne auzim cand vii cu fetita...

Doamne... ce repede trece timpul asta!

pupici

Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Androix, imi pare rau -m-am exprimat gresit (graba, deh!). Nu era pt mine, ci pt o prietena care mergea pt prima oara, vorbise o data cu T, dar uitase sa intrebe si unde sa vina. Pan` la urma a sunat la Elias si a aflat...

Ioana, nastere usoara!

Dana, Eric (27.01.2002) si Ruxi (10.01.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Ioana, nastere usoara! Deci tot la Municipal te duce dl dr? Ca auzisem de la asistenta lui ca dau drumul la maternitate in Elias la inceputul lui august...dar se pare ca nu.
Iti tinem pumnii sa fie totul usor si sa iti puna epidurala la timpul bun, sa nu simti nimic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Ioana, iti tinem pumnii sa ai o nastere usoara si o bebelusa sanatoasa!

Nicoleta si Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Calinescu Lucia spune:

Ioana: multa bafta si sa auzim de bine.
uki: pacat ca nu poti sopti mai tare, dar am inteles. Poate ne intalnim noi, cele care am nascut sau vom naste cu dl.dr. asa la un pahar de suc, apa intr-un parc intr-o duminica cu bebeii si cu burticile, si poate mai discutam de intalnirea cu dr???/ Hey ce zici???



Cristina si bebe Maria

bebe Maria

www.babiesonline.com/babies/g/gandacelul/" target="_blank">pagina Mariei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Nique a postat pe 1 august si se plangea de bebelina care nu vrea sa iasa o data...si pe 2 august de dimineata a nascut-o la Municipal, prin cezariana. Am tras cu ochiul la forumul mamicilor de iulie-august. Asadar, Nique felicitari!!! Te asteptam sa ne povestesti cum a fost nasterea si de ce ai ajuns la cezariana? Sper ca ai avut bafta si l-ai avut alaturi pe dr T. nu pe altcineva din Municipal.
un pentru cea mica! Sa fie sanatoasa si norocoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Felicitari, Ioana! Sa-ti traiasca micuta, sa fie sanatoasa si papacioasa!

Nicoleta si Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Calinescu Lucia spune:

Felicitari Ioana, sa-ti traiasca, te asteptam la povesti


Crstina si bebe Maria

bebe Maria

www.babiesonline.com/babies/g/gandacelul/" target="_blank">pagina Mariei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


IOANA SA-TI TRAIASCA FETITA, SA FITI SANATOASE AMANDOUA, REFACERE CAT MAI RAPIDA!!!

of, da' de ce cezariana mey? era cred ca prea tarziu pt bebe?... ca nu ma prea pricep

Cristina-Calinescu Lucia, pai ce sa zic, ya voll... he heee, de cand planuim, si...nimic, nu ma mai agit!
stii tu bancul ala cu... cand fu x nu fu y...etc asa si noi, acum e vacanta, pleaca una, vine alta... vedem... Tu pe unde stai? ca poate se vad Mariile noastre?

PENTRU CRISTINAMH - LA MULTI ANI ANDREI!!![bis] 2 ANISORI

pupam toti puii mici si ale lor mamici

Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput