Dr. Tutunaru ( 7 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

quote:
Originally posted by uki


Adelina, daca intrebi si direct pe dr? pe site la el
reclama si apoi astepti sa raspunda si el cand ...are timp? e mai bine, ma gandesc...



Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)



Tocmai a intrebat cineva zilele astea raspunsul fiind "moca"


Andreea mamica lui Filip Stefan
Pozici cu Filip
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53375" target="_blank">Cum s-a nascut Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adel_ivan spune:

Doar nu era sa dea raspunsul in lei grei si lei vechi??
Sau poate cine stie cum ar traduce "moca" in lei grei????
0.049 :))))))),cu umorul lui?
Pentru voi:



Numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Mey!

eu oricum ma refeream sa intrebe pe site despre problema pe care o are... normal ca... moca e raspunsul, e deja clasic!

saracu dr!

Adelina, multumim pt floricele, o sa le impartim intre noi, eu dau la ... burtici

Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adel_ivan spune:

Despre problemele mele stie dr T doar el mi-a recomandat miomectomoea laparocopica,
dar vedeti voi sunt tot felul de intrebari fara raspunsuri pe care voi m-ati ajutat sa le aflu(raspunsurile).
Multumesc,
si ca sa ajunga la toate:




Eu nu am cum sa ma duc de ziua lui cu bb in brate ptr ca nu am bb dar un gand bun de ziua lui ar putea primi,daca as sti cand este..........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Buna fetelor,
Stie cineva unde poate fi gasit dr. T maine dimineata?
Multumesc.

Dana, Eric (27.01.2002) si Ruxi (10.01.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Unde sunteti, fetelor?Hai sa reformulez, poate asa imi raspunde cineva. S-a terminat cu renovarea la Elias? Unde lucreaza dr. nostru zilele astea? Stiu ca maine lucreaza, dar nu stiu unde...

Dana, Eric (27.01.2002) si Ruxi (10.01.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami30 spune:

As vrea sa merg si eu la DR T si trebuie sa-mi fac o programare mai intai. ce stiti despre asta? E aglomerat, in sensul in care daca sun acum.. ma programeaza peste o luna?

Va multumesc

cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Erica, pai asa trebuia sa zici de la inceput. Nu ti-am inteles primul mesaj iar pe aldoilea l-am vazut prea tarziu. Mai mult ca sigur ca daca lucreaza in we ese la spital la elias. Pana la urma l-ai gasit sa-u te-ai lasat pagubasa?
Cami30, il suni 0723.999.939 si il intrebi cand il gasesti la spital. Raspunsul o sa fie: de luni pana vineri in fiecare dimineata, sau sunt de garda in ziua X, si te poti duce atunci.

Andreea mamica lui Filip Stefan
Pozici cu Filip
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53375" target="_blank">Cum s-a nascut Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami30 spune:

Androix, multumesc mult. As vrea totusi sa merg la cabinetul particular al domnului doctor si am gasit un nr te tel pe website-ul lui. E cel de la cabinet, unde se fac progrmari? Nu as vrea sa is sun direct, din moment ce nu sunt nici din Bucuresti, nici nu e urgenta.

cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Cami, sunand la numarul acela, gasit pe site-ul lui, te programezi la cabinet. Asistenta care iti va face programarea, iti va da toate detaliile( unde si cum ajungi la cabinet)!
Eu, cand am sunat pentru programare, am gasit liber fie la cateva zile, fie la maximum o saptamana. Deci, nu cred ca dureaza o luna! Daca vrei sa anulezi programarea , este suficient sa anunti cu o zi inainte de data la care ai fost programata!

Nicoleta si Alexia

Mergi la inceput