Cu dragoste, din IASI (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Adusco,iubita,daca am inteles eu bine,e deasupra pizzeriei Ecstazy,langa clubul Motor,vis a vis de statia de troleu din Tudor.Si totusi,ne intalnim inauntru?Afara?Mai ales ca poate sunt persoane care nu stiu bine..mai bine am stabili o ora si un loc in afara discotecii,sa ne putem vedea ,nu sa ne faca ochii ca la sarpele hipnotizat si sa nimerim baia in loc de masa noastra.Siiiii...daca acum confirmam aici,oare mai trebuie si la Oana?Oare mai citeste postarile sau e plecata deja?Pupici

Nora

Comorile Norei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

bei, am febra 37, 4, cred ca de emotii ca merg sa ma dezdrabalez. Ideea e ca o sa vin cu o amica...asa ca ne vom inmulti.
Pupici,
gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

Salutic,am pus sotul, care e in delegatie de marti sa se grabeasca sa ajunga in Iasi pina la 21,am primit asigurari ca face tot posibilul ,asa ca sper sa ajung.
Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena I. spune:

vin si io!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Petrecaretele care vor sa vina la 9-eu,Adela,Raluca si Gabi ne-ntalnim vis-a-vis de T17.Cine doreste,sa pofteasca!Cine nu,nu garantez ca ne mai gaseste pe sub mese!


Irina,veve & croko
poze,poze,poze si iar poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Deci si prin urmare, acum m-am strans acasa, dar o tai in 5 minute la intalnirea cu voi. Nu prea mi-e clara locatia, dar unde vad mult cuconet, acolo o sa fiu si eu.
PS.
Am venit acasa sa ma ung cu sclipici , sa imi iau penele si sclipiciurile si sa ma blindez cu 2 pachete de tigari.
Raluca naluca

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

am fo si-am
patru sticle de suc de pere, bucuria vietii mele

Fetele de pe DC

Creierul este un organ oarecum indispensabil capului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Yuhuu! Sunt prima!
Deja pe drum am primit "apelul de urjentza" de la samuraiul meu. Era fiert in 10 ape , cred ca de-aia vb asa de oparit la telefon. Oricum m-astept cand ajung acasa , in Jp, sa schimb mocheta ca o fi facut carare la cat s-o fi plimbat in asteptarea telefonului minune de la soatza. (da soatza era cu ginu' in nas si numai de telefoane nu-i ardea)
Pe scurt: foarte faina seara asta, mi-e ciuda ca am uitat camera acasa ca voiam tare mult sa va am in albumul meu. Va astept si la alte intalniri!

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

quote:
Originally posted by ralucami

Yuhuu! Sunt prima!




daaaaaaaaaa? cre'ca de la gin ti se traje , ia mai verifica o data

Fetele de pe DC

Creierul este un organ oarecum indispensabil capului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Ehhhh,pe asta tre' s-o reeditam musai!Crap de somn,da' nu poci sa nu va zic sorry c-am spart gasca (cupilu' meu urlaret nu vroia sa doarma fara mine)!...de fapt nu fui io primaaa!stiu ca eram indispensabila,da' trebuia sa mai ramaneti...V-am bagat si nijte poze pe-aiiiiici,vedeti voi si-acu' chiar ma car la nani ca ma preling de pe scaun,nu alt!
Pup iu oll!We insorit!

Mergi la inceput