Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (65)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by mina

Io zic ca e non-naturela ca lasa pisicu cu cupilu .... sa vina protectia animalelor!!!!


Mino comentezi? Bine... las' ca vezi tu...
Oricum o merita... ca la cate mi-a facut pisicu... ma razbuna Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

quote:
Originally posted by elyanne

quote:
Originally posted by mina

Io zic ca e non-naturela ca lasa pisicu cu cupilu .... sa vina protectia animalelor!!!!


Mino comentezi? Bine... las' ca vezi tu...


La mare... la soare...




Poze cu Elena – 23 octombrie 2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50849" target="_blank">Elena – iubita noastra



Nu comentez mama draga.... da' io nici pe cel mai prapadit pisoi nu l-as lasa cu fi-miu... ca si animalele au drepturile lor, nu?

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
http://community.webshots.com/user/vizigotu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:

Originally posted by mina
Nu comentez mama draga.... da' io nici pe cel mai prapadit pisoi nu l-as lasa cu fi-miu... ca si animalele au drepturile lor, nu?

Cum spuneam... acum ma razbuna Elena pt. cate mi-a facut pisoiu... dar nu o las prea mult in preajma lui, cat sa se bucure ca l-a prins (tb. sa aiba copilu o satisfactie dupa ce strabate toata casa dupa el)... asta ca sa stai linistita... nu e chiar asa de oropsit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NinaB spune:

mina....nu-l aduci tu pe Teiu in vizita? putin....macar 1 ora, ma multumesc si cu juma`...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela73 spune:

gata link-ul cu poze. test. sa vedem daca apare

http://community.webshots.com/user/mihaela7373

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

quote:
Originally posted by NinaB

mina....nu-l aduci tu pe Teiu in vizita? putin....macar 1 ora, ma multumesc si cu juma`...



Om vedea... da' dupa aia sa nu ceri alta matza... iar daca se invata odoru cu jucarii d;astea vii ti-l las, sa mor io, ca io pisoi in casa nu iau....

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
http://community.webshots.com/user/vizigotu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NinaB spune:

quote:
Originally posted by mina

Om vedea... da' dupa aia sa nu ceri alta matza... iar daca se invata odoru cu jucarii d;astea vii ti-l las, sa mor io, ca io pisoi in casa nu iau....

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
http://community.webshots.com/user/vizigotu



ofer comision! pt ambele situatii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Salut, fetelor,

Cam greu mai dau si eu pe aici, fiind prinsa in diverse alte chestii si chestiute. Ieri am fost la chef la ziua cumnatei mele, care a implinit 30 de ani.Ne-am distrat si am tot depanat amintiri din vacanta recenta. Si cum tot la asta ma gandeam eu si azi, am pus ceva poze (destul de multe cred) sa ne vedeti si voi (e vorba de albumul 8/9 luni de la ultimul link).
Vreau sa urez La multi ani! in primul rand domnisoarei mele scumpe, care de 9 lunisoare ne aduce numai bucurii , dar si celorlalti sarbatoriti ai zilei: Lia, Eliza, Iulia, Sorin-Alexandru. Sa creasca frumosi si sanatosi si sa le aduca parintilor numai clipe frumoase, fericire!.
Aissa, Eliana si celelalte mamici cu bebici nazdravani, felicitari pt performantele puiutilor!
Promit sa citesc ce ati mai scris in paginile din urma si revin mai tarziu. Pupici si numai bine ca ma grabesc sa mai fac cate ceva pana se trezeste domnisoara,

Daniela Veuger si bb Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma, sufletel mic si iubit

Alma, sufletel mic si iubit -noi
Alma, sufletel mic si iubit-si mai noi
cele mai noi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_si_Doru spune:

Elyanne eu sunt de acord sa scoatem DPN-ul din listuta, nu cred ca e relevant...
dar... in acelasi timp mai pun o data intrebarea... nu ati vrea sa punem luna (macar, daca nu data) cand au aparut primii dintisori? sau macar cand au inceput copilasii sa mearga???

Multumesc frumos.

Sanatate si

Andreea, Doru si Nathalie(29.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37497" target="_blank">Povestea zanei www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36133&whichpage=2" target="_blank"> Cererea in casatorie si povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babirusa spune:

Buna fetelor,
La multi ani sarbatoritilor!!!!
ma gandeam sa va spun ce s-a intamplat cu bebelusul prietenei.....A ajuns intre timp la doctor si de fapt era vorba de o ciuperca de la pampers baby-dry . Se pare ca tratamentul da rezultate, e mai bine.


babirusa si Alexandra(14 oct.2004)

Mergi la inceput