traiam o minune!... dar...s-a rupt vraja!!!!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Loredana1663 spune:

Alyssa!...am citit si mi s-a facut pielea de gaina de emotii!...am trecut printr-un divort, deci stiu ce inseamna suferinta. Am si eu o fetita de 3 ani si jumatate care este sufletul meu!....N-ai idee cat de mult ma bucur ca esti fericita, ca ti-ai gasit fericirea si ca fetitele tale sunt bine si ele, la randul lor fericite! Ma bucur ca aud si mesaje de bine!....Pe viitor iti doresc tot binele din lume, tie si familiei tale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

Alyssa,

esti o femeie de nota 1000, efectiv am mutit

ai toata admiratia mea

Loma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

ALLYSA, am citit acum povestea ta!
Felicitari pentru claritate, pentru realismul de care dai dovada!
Esti o puternica si te admir!

probabil ca eu in locul tau l/as fi inmormantat fara alai, fara nimic, pur si simplu, cosciug si groapa!
Dar tu ai facut un lucru extraordinar! altruist!

SPER CA SOARELE SA IASA DIN NOU PE STRADA TA!

Canada, here I come!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Allysa, esti o SUPER FEMEIE !!! Ai trecut si tu prin chestii care se intampla in mai multe vieti nu in una singura. oricum, fii tare si tot norocul din lume sa cada pe tine si copiii tai!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Alisa, am citit mesajul tau si mi-au dat lacrimile de bucurie...Va urez toata fericirea din lume...

Mia, mami de ROLAND (18 noiembrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

alice, povestea vietii tale m-a lasat fara cuvinte... pt. tine si pt. nanuk si pt. toti cei care-au suferit vreodata. Dumnezeu sa ne dea putere si un an nou mai bun!



Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Alyssa, eu iti doresc Sarbatori Fericite, un An Nou minunat, sanatate si multa putere . Cu siguranta vei mai iubi :)



ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Alice, iti doresc tot binele din lume si anul 2006 sa fie un an bun pentru tine, caci o meriti.Multa sanatate si putere sa ai si sa avem toti care trecem prin momente grele dintr-un motiv sau altul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase, pentru incurajari si pentru urarile unui an mai bun!

La multi ani tuturor, sa avem parte cu totii de un an superb, cu impliniri multe, cu belsug si pace sufleteasca!

Sa lasam cu totii in spate, in trecut, toate negativitatile, parerile de rau, tristetea si vina si sa incepem noul an cu prospetime si speranta!

La multi ani voua, familiilor voasre, puiutilor vostri!

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

La multi ani si un An NOu plin de bucurii! Sa de.a Domnul, ca anul acesta sa fie un nou inceput pt multe dintre noi!

Petrecere frumoasa alaturi de sufletelele mici de langa voi!

Mergi la inceput