traiam o minune!... dar...s-a rupt vraja!!!!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Am citit aseara povestea ta... De fapt, ti-am citit toate postarile, si iti cunosteam povestea. Si te admiram nespus de mult! Aseara n-am avut putere sa raspund, si toata noaptea m-am gindit la tine, la fetitele tale si... m-am rugat. Pentru sufletul fostului tau sot, sa-i ierte Dumnezeu pacatele, pentru fetite si pentru tine, sa va gasiti fericirea!
Esti o persoana puternica, un caracter frumos .Imi doresc din tot sufletul sa am o prietena ca tine!
O femeie ca tine merita sa fie fericita! Si vei fi! Ai incredere, o sa vezi!
Cu toata dragostea, pentru tine si pentru fetite
Simona
Ps Pe fetita mea o cheama Alice, ca pe tine.Ador numele asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurajr spune:

Alysa, Nanuk, am citi si m-am cutremurat...Alysa, in fata copiilor tai vei sat meru cu fruntea sus, ai facut pana la capat ceea ce trebuia, dar permite-mi sa spun ca el nu a meritat, dar asta e .,
Daca la inmormantare au venit atatia prieteni si mai laes prietene, nu au putut pune ban cu ban sa-l inmormanteze ? Imi vine sa rup bucati din ei, Doamne, tu ai pe cineva matur langa tine, care sa fie alaturi de tine ? Esti asa de puternica, bravo !


Scarlet O'Hara : Si maine mai este o zi !
Laura si shoricutzu' Otilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mate spune:

Am ramas muta,Alice,nu pot exprima in cuvinte cat de mult te admir.Tot respectul din lume...

Oana,mamica lu' Iepurici Alerg P'Aici(27 Nov 2004)
Christinel
New Zealand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Alice,si eu sunt alaturi de tine,cu gandul si cu sufletul!
Sa-ti dea Dumnezeu gandul cel bun si sa-l gasesti pe cel ce te merita!
Si nu uita ca speranta moare ultima.........

Elena-V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

Alice,m-ai lasat fara grai.Cred ca esti o femeie puternica si f. echilibrata.Nu dispera,continua sa speri pt. ca pe lumea asta exista oameni minunati. Si eu am crezut ca nu voi gasi pe cineva cu care sa fiu fericita si dupa multi ani l-am gasit intr-un troleibuz cand imi pierdusem orice speranta.Acum cred ca sunt cea mai fericita si mai norocoasa femeie din lume si parca fiecare zi vine cu noi maotive sa-mi intareasca convingerea.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Cred ca un film facut dupa viata ta ar sparge box office-ul.

Ana Maria si bebe Victor Stefan (15 12 2004)

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vichi spune:

Esti o razboinica! Dumnezeu sa-ti dea sanatate sa-ti cresti fetitele in armonie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Alice esti o luptatoare .

Anca 18+

http://community.webshots.com/user/ancaspiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Toata stima pt o asa femeie!

Sa va de-a DUmnezeu tot binele din lume, ca-l meritati din plin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina-Alexa spune:

Alice este un om minunat care ma ajuta foarte tare in acest moment,cand am o situatie foarte delicata si niste probleme ce ma depaseau .
I-am cerut ajutorul si mi l-a oferit neconditionat,toata stima pentru acest om exceptional.
Ali,!

Sorina.
"The heart is the most essential human quality"

Pozici

Mergi la inceput