Bebelusi de septembrie-octombrie 2004(64)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Andora, Pufymic, hehe ce poze cu bebelusi frumosi am vazut. Sa va traiasca si sa fie sanatosi ca tare frumosi mai sunt.

Andora, bine ai revenit.

Ramona, bine ca nu are nimic mititica. Va tinem pumnii sa iasa dintocul ala mai repede.

Multam mult de sfat pentru mersul cu masina, e buna ideea O sa incercam si poate reusim pana la urma.

Anamari, off cate mai aveti si voi pe cap. Multa sanatate si tie si Liei. Sa ai grija de bb3.


Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Buna dimineata fetelor si
LA MULTI ANI STEFAN, FRANCESCA-ELENA SI ROBERT-CRISTIAN!
Anamari ufff prin cate ati trecut... bine ca in final Liuta si Alex sunt bine iar burtica n-a avut de suferit de pe urma virozelor... multi pupici samburelului!
Ellen multumim
Noi ne-am trezit si uca mai dormiteaza, mancare avem si curatenie ma apuc sa fac cand vine mama sa stea cu maimuta... noroc ca mai are concediu cateva zile si profit la maximum
Va pup si o zi buna de tot va doresc!!!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Noi ieri am cumparat revista Mami si am uitat-o pe masa la Pizza Hut, apoi am fost in Carrefour si am uitat sa pun etichete pe 2 pachete de tigari pe care le cumparasem din alta parte si a trebuit sa le platesc si acolo.Asta e, nu sunt obisnuita sa merg in Carrefour cu bagaj,de obicei merg cu tati cu masina si nu iau la mine decat apa,batista si o jucarie.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Andora - da v-ati distrat nu gluma! Bravo voua.
Pozele sunt mortale.Ce distractie pe pici, se vede ca s-au lipit.Super tortul si ce interesante sunt luminile.........dar tot palarie e mai mortala.
Pupici multi sa iasa dintucul mai repede si la voi.

anamari - saracutii de voi.......bine ca sunteti bine si gata,nu mai zic ca am avut eu o zi naspa ieri,la mine a fost mizilic fata de we vostru.




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Ramona multumim mai dar ce ai patit si tu.... ma intrebam, in Carrefour nu tin aia tigarile in chestiile acelea deasupra caselor? Eu odata am uitat sa "declar" ceva si m-am intors dupa vreo juma' de ora la nenea cu timbrele si i-am zis adevarul, culmea ca m-a crezut si am scapat de platit.. nu mai stiu ce era . Hehe, in Gima se uita tanti de la aparatul de sigilat singura daca avem ceva la suprafata, de multe ori ne-a atras atentia (de obicei mai avem cate o sticla sub carut).


www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionika spune:

DACA I-AM FACUT BAIE PE CORP POT IESI CU EL AFARA? SAU E MAI BINE SA ASTEPT MACAR O ORA?

Ioana&Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Buna fetelor!
LA MULTI ANI! dragul mami,azi gandacelul meu face 9 luni...phiuuuu,ce a mai trecut timpul! mama dragostea mica si pretioasa!
Multumesc LOREEMA,si celorlalte fete pt felicitari...si voua va dorim multi ani fericiti,cu multa sanatate si ghidusii frumoase! la toti puiutii!
Eu nu prea am timp ca invat,scoala asta de soferi ma innebunit,dar mai am un picut si termin...pe 28 am examen!

Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Aveti o viteza la scris ceva de speriat... lipsesc o zi de pe forum... si gasesc subiect nou...

Am reusit si eu performanta sa fac entero-colita... si e groaznic... Astazi ma simt ceva mai bine... dar ieri a fost foarte rau... M-au durut toti muschii de parca ma batuse cineva... Nu-mi amintesc sa ma fi simtiti vreodata atat de rau....

Asa ca ieri am ajuns la dr. de familie (pediatrul Elenei) ca sa imi de-a reteta si cu ocazia asta am si cantarit-o, masurat-o...
Are 7,100 kg si 70 cm la aproape 9 luni...
Si inca ceva... uitam... mai are inca doi dinti

Fug sa citesc din urma...


La mare... la soare...




Poze cu Elena – 23 octombrie 2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50849" target="_blank">Elena – iubita noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

La Multi Ani! tuturor bebelusilor sarbatoriti azi. Sa fie sanatosi, voiosi, voinici.

Eliana, multa sanatate. Dar cum ai reusit performanta asta? Vad ca e la moda acum. Spuneti-mi si mie ca sa stiu de ce sa ma feresc.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Ellen multumsc.
Nu stiu cum am reusit... Zicea doctorul ca ar fi o viroza... parca asta... ieri n-am stiu de capu' meu...
Eu am mancat cateva lingurite de crema de zahar ars... care stiu ca nu imi face bine... dar imi era pofta... ca facuse mama soacra si mirosea in toata casa... Am zis ca nu am ce sa patesc de la 3 lingurite...
Pe urma am crezut ca e doar indigestie, dar pana dimineata s-au complicat lucrurile...


La mare... la soare...




Poze cu Elena – 23 octombrie 2004

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50849" target="_blank">Elena – iubita noastra

Mergi la inceput