Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (85)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Mamici, dar eu sunt prima gata de petrecere?! Ce se intampla pe aici, parca era rost de party!

Gata, m-am suparat, ma duc sa fac si eu prajitura Roxanei, sper sa inceapa petrecerea pana ma intorc

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Bei, pai unde e petrecerea aia de pomina? Ca am venit cu beutura si mancarea si aici nu petrece nimeni. Si de abaia am asteptat sa-mi culc copilu ca sa vin....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simona R. spune:

Ha Ha Ha ....m-am prapadit de ras!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zic si eu de libidou...sunt in rand cu lumea.........pe mine deja ma banuie barbatu

La chef nu vin ca acu se scoala maimuta si-mi strica dispozitia,dar va urez distractie placuta!

De-asta imi sunteti dragi ,ca sunteti adevarateeeeee!!!!!!

Va pup!

http://community.webshots.com/user/simonarida

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

iuhuuu ..let's party ...dar deocamdata ma duc la dus ..cu sotu' ati ghicit ...
si io subscriu ..la mamica de Luca ..frumos si destept !!!!

Simona si bb Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Ne-am intors de afara,am fost si la cumparaturi,ma duc sa spal cupilu'si porma ma intorc cu forte noi pentru petrecere;pana atunci va las cu cateva pozici facute azi.
P.S.Sa nu radeti de mami a ei ca-i grasa.

http://community.webshots.com/photo/395742447/395744877SQhIwF

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Apai Simo, daca te duci la dus cu sotul, e clar ca nu o sa mai ai timp de noi. Da noi intelegem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Io ma duc la culcare ca vad ca e slaba miscarea pe aici. Noapte buna oriunde v-ati afla...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Eu m-am intors,am pus cupilu' la nani si.....hai sa petrecem....hello...nu mai e nimeni pe aici....iete ce scrie pe vinu'meu:vin rosu demi sec,medaliat cu aur,obtinut dupa reteta vinificatiei traditionale franceze(Bordeaux)de catre oneologi de marca,printr-o tehnologie speciala,urmata de o maturare la butoaie de stejar(2-3 ani)si invechire in sticla(2 ani).
Se serveste la temperatura camerei(18 grade celsius)asociat cu gastronomia specialitatilor din carne rosie.

deci cu alte cuvinte,hai sa beu,ca tare bun ii,gal,gal,gal,pe cararea gatului,hai noroc

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Eu am fost in lunch....nu plecati care incotro...ba la dus...ba la culcare...cu sotii...evident...
Am vazut-o pe Alexia....ce draguta este..nu mai zic ..moderna...Iar mami a ei nu-i asa de grasa....ma pregatisem sufleteste pentru altceva:)...Dar ce-i cu decorul ala SF??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Olivia,multumesc,esti dlaguta ca de obicei,am noroc ca nu-s mica de statura,ca la greutatea mea as fi aratat ca un dop.
Eram la cumparaturi si dupa parcare e un camp,iar soarele apunea si mai erau si niste furnale...macarale....de Bucurestiul nostru iubit.

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput