Mamica de Noiembrie -Decembrie 2005(26)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IrinucaR spune:

Noki_Lara, lungimea colului ti-a masurat-o tot la ecografie?! sau ti-a facut un control gineco????

Mamica de noiembrie, te rog sa treci in dreptul meu ANDREI CIPRIAN

IrinucaR 22+

www.irinucasisoru.3x.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Da, Irinuca, tot la eco morfo pe care am facut-o azi. Dar doctorita mea mi-a spus saptamina trcuta ca e OK colul, prin tuseu vaginal, cind am fost la ea la cabinet.

Poze cu mine
Varsta Sarah - http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;30/st/20051106/dt/8/k/2ca8/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

dragelor fetite cu fetite si baietei:),

mult scrieti si eu greu trec pe la voi, din timp in timp, mai trag cite-un ochi, dar uite ca numa' rar apuc sa va si zic ceva:

ripley, felicitari!!! ce a zis lavi e complet adevarat: cind iti tii bebicu-n brate in primele zile, parca nimic nu mai exista in jur, dragostea e absoluta! o sa vezi!

noki lara, felicitari si tie si vad ca tu esti in al 9-lea cer! ma bucur, ce fain.

bine ati sosit, noilor venite!

na, ca am uitat deja ce-am mai vrut sa va zic:).
pe mine de vreo citeva dimineti ma dor oasele bazinului sau poate chiar si oasele picioarelor care se prind in sold. cobor din pat si parca nu-s picioarele mele:). na, fiecare cu of-ul lui.... si ma mai dor si gleznele dupa o zi intreaga de munca du-te, vino. of-of.
acuma ma apuc de facut curat in casa.
va doresc un weekend minunat si sa ne auzim cu bine!!!

mona, lia (24.04.2004) si simburica mica (24+)

www.seansimon.com/june2005.htm" target="_blank">IUNIE 2005
www.seansimon.com/ultrasound.htm" target="_blank">BABY MAYA
site-ul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">asa s-a nascut lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

monet, e normal sa inceapa sa te doara... eu ultima luna ma simteam de parca aveam ciuma, si-mi pica membrele. aveam impresia ca, daca mai fac doi pasi ma dezmembram... plus ca parea asa mare spatiul dintre oasele bazinului ca-mi era frica sa merg pe strada sa nu cada copilul!

apropo de vise "urate". aseara am visat ca aveam intalnire cu doctorul... surpriza, avea echograf nou, 4d, da' nu ne zicea, ne arata direct imaginea. asa, doar sa ne faca sa ne simtim bine. imaginea... mai ceva ca in filmele SF, de parca tineam bb in fata mea... eee, si cand tocmai dadeam pe-afara de fericire, vad ca iris are putza...no, sa mor nu alta, jeleam acolo si el imi tot spunea ca poate sa i-o taie daca nu-mi place.

eee, ce ziceti??de-asta m-am sculat eu tare trista de dimineata! miercuri am programare la echo... si m-a luat tremuratul... daca i-a ... crescut???

ieri am vb cu o prietena, ea...mamica de bb2, si-mi zicea ca e normal burtica sa se vada mare acum la a doua sarcina, chiar daca n-am luat cine stie ce in greutate, ca-s muschii mai moi si se lasa la greutatea bebitei. m-am mai linistit olecuta, ca deja ma vedeam ditai balena (nu ca n-o sa ma fac ...)

Cristina 20+ si Andrei-Razvan
http://www.andreirazvan.home.ro
http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Fetelor,

Stiu ca eu intru foarte rar sa scriu, dar va citesc cat pot de des si ma bucur sau ma intristez cu fiecare din voi. Vreau sa va spun c-am fost si noi azi la ecograf si am aflat ca vom avea... o fetita!! Eu sunt foarte bucuroasa, sotul spera totusi la un baietel, dar suntem fericiti amandoi ca bebita noastra e intreaga (cel putin cat s-a vazut pe monitor). Deci, treceti-ma si pe mine cu un carucior roz si cu numele de ANAIS.

Pupici!

Meems 18s+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joy04 spune:

19+Meeems, Noki Lara felicitari sa aveti grija de comorile voastre si sa fiti fericite. Sa va traiasca bebitzele !!!!!

joy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Meems, ce ma bucur pentru tine! Sa-ti traiasca fetita draga! Foarte frumos nume ai ales!

Restul de fete care au plecat in concediu - sa aveti parte de zile cu soare si vreme buna pe la mare sau pe unde mai colindati!

In rest, week-end placut la toate gasca de burticute!

Poze cu mine
Varsta Sarah - http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;30/st/20051106/dt/8/k/2ca8/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joy04 spune:

ieri am avut probleme dupa amiaza si site-ul. Nu puteam raspunde, doar sa citesc. , m-am enervat la culme...
Si de acasa nu am avut timp sa intra, de fapt nu am avut timp nici sa dau drumu la calc.

joy 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabilis spune:

Felicitari Noki Lara si Meems!!!! Sa va traiasca fetitele!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Pot si eu sa ma inscriu?

UM - 17 sau 18 .02.2005
DPN - 23.11.2005

Ce trebuie sa mai scriu, ca nu stiu?




Simina & Andrei (Deiutzu) & bb2 din burtica

Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities

Mergi la inceput