Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (83)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Andreea imi pare rau, dar lasa, vei vedea ca vei gasi un post si mai bun. Pupici!

Olivia, Stefi inca doarme cu noi in camera. Adevarul este ca nici nu ma indur sa o mut, o mai las un pic. Eu oricum ma trezesc la cel mai mic zgomot al ei (si eu am un somn super superficial de cand sunt mamica) si de obicei astept sa vad ce se intampla. Daca nu se liniste singura si incepe sa planga atunci ma dau jos din pat si ma duc la ea. A, sotul meu meu intreaba dimineata, "ai dormit bine, nu? Ca eu nu am auzit-o pe Stefi"! Asta este, eu m-am obisnuit, rar se intampla sa imi fie greu sa ma dau jos din pat si mi-e asa de draga cand o iau in brate, calda, moale si somnoroasa toata.

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Mihaela si eu am vazut poze foarte frumoase cu doua fete superbe. Are dreptate Olivia, va sta tare bine in rosu.

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Andreea,sorry,stiu ca-ti doreai mult postul.

Olivia,,la mai multe nopti linistite.

Mitzu,pentru termita.

Mihaella,bine ai revenit!

Fetelor,uitati hotelul unde mergem
http://www.hotel-esperia.gr/english.htm

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Andrea noi nu mai dormim cu Uka in camera....pentru ca el se ridica in picioare si daca ne vede sare ca o mica maimutica....si urla...de-l auzi din afara casei..noroc ca tati al vostru are somnul neperturbat...al nostru si-a pus si dopuri speciale de urechi...hi,hi ..si tot aude:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Andreea B....ai inceput greva foamei?
Andreea ...ti-ai mai revenit din pesimism...?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Da,Olivia,din seara asta am inceput-o,am sa devin o

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

noroc ca ma face pupi sa rad...a inceput sa mearga din ce in ce mai mult, manca-l-ar mama de mergaret. cele care ati trecut deja prin asta stiti de ce rad, de pozitia asta cracanata a lor si mersul nesigur...

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

oricum, va multumesc mult pt sustinere si incurajari.
sunteti niste prietene bune
eu nu stiu cum m-am gandit ca o sa ma accepte astia printre mormonii lor, si-acu mai si bocesc ca proasta. tu, olivia stii la ce ma refer...

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

hop si io ...culcat una bucata pufulet !!!!
am vazut pozele Roxana ... super !!!abia astept si eu concediul ...numa' ca noi vom merge cu Luca si deja am emotii ...
si am vazut si o strungareata mica si dulce ...
Andreea , imi pare rau de post ...nu dispera ..asa a fost sa fie ..sigur va fi ceva mai bun in viitor ..eu asa zic!!!!pupic
Mihaela bine-ai revenit ..oauuu !!!da ' ce mamica frumoasa !!!si ce papusa are langa ea !!!! da' sa nu-mi spui ca si tu esti constanteanca !!!
Oliv, o zi usoara iti doresc si o noapte la fel !!!pup

mai , da' ce mi-au placut povestirile de azi ...sunt asa scumpi poznasii astia mici !!!
si noi am iesit putin afara dupa amiaza si era asa frig ..brrrr!!!
in rest am avut zi de bucatareala ..i-am facut si lui Puf papanasi fierti si i-au placut ...o sa incerc si niste budinci pe viitor ...
voi ati dat copiilor pudding ?din acela din comert ? daca as stii cum se fac , zau ca as incerca ..asa ca daca ma poate ajuta cineva ...multumiri anticipate !!!

pupici

Simona si bb Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Hi, hi, Simona, si eu i-am facut pentru prima data papanasi Stefaniei Eu i-am pus si un iaurt cu fructe peste si a mancat foarte frumos. Si m-am chinuit cu ei o gramada pentru ca nu am pus faina in compozitie si mi se lipea de maini

Eu va spun noapte/zi buna si va urez somn usor!

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput