Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Imi cer mii de scuze. Am postat raspunsul unde nu trebuia. M-am grabit....sorry, nu a fost cu intentie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Dimineata devreme s-a incheiat extrem de frumoasa nunta a lui Flori, castigatoarea pachetului gratuit pentru luna August. Impresii o sa va spuna chiar ea, probabil cand se intoarce din "luna de miere". Posibil ca marti sau miercuri sa vedeti si ceva fotografii (noi am facut peste 1200 de fotografii, a fost o nunta superba, la fel si mirii). In continuare este edschisa promotia pentru septembrie. Asteptam mail la adresa office@PentruNunta.ro cu datele voastre. Pana pe 28 August. Bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Sa aveti sute de nunti frumoase si mii de poze superbe. Bafta in continuare!


quote:
Originally posted by radu300

Dimineata devreme s-a incheiat extrem de frumoasa nunta a lui Flori, castigatoarea pachetului gratuit pentru luna August. Impresii o sa va spuna chiar ea, probabil cand se intoarce din "luna de miere". Posibil ca marti sau miercuri sa vedeti si ceva fotografii (noi am facut peste 1200 de fotografii, a fost o nunta superba, la fel si mirii). In continuare este edschisa promotia pentru septembrie. Asteptam mail la adresa office@PentruNunta.ro cu datele voastre. Pana pe 28 August. Bafta



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Am postat cateva din cele peste 800 de fotografii de la nunta castigatoarei din luna August (Floricika)-numarul de fotografii reprezinta fotografiile finale, alese pentru client. Fotografiile au fost reduse de la dimensiunea initiala (1.8-2.1 MB) pana la 100 k (mai putin de 10%), pentru o mai buna vizualizare. Astept comentariile voastre.
http://community.webshots.com/user/pentrununta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

SUPERBEEEEEEEEE!!!


Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinus25 spune:

quote:
Originally posted by radu300

Am postat cateva din cele peste 800 de fotografii de la nunta castigatoarei din luna August (Floricika)-numarul de fotografii reprezinta fotografiile finale, alese pentru client. Fotografiile au fost reduse de la dimensiunea initiala (1.8-2.1 MB) pana la 100 k (mai putin de 10%), pentru o mai buna vizualizare. Astept comentariile voastre.
http://community.webshots.com/user/pentrununta



Radu, intr-un mesaj postat de tine, dar nu cred ca la acest subiect, ai spus ca recomanzi pe cineva din Oradea. Daca nu sunt indiscreta, ai putea sa-mi spui despre cine e vorba?
Noi am avut la nunta un fotograf extraordinar, s-ar putea sa fie vorba despre aceiasi persoana.
Superbe pozele de la nunta lui Floricika!
Merci mult.

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianette spune:

nici eu nu am contract si nici fotograf :(((
dar sunt membra DC
si nunta e la Cernica, dar eu tot Bucuresti ii spun''
Merge??
SPER!

DIANE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by radu300

Am postat cateva din cele peste 800 de fotografii de la nunta castigatoarei din luna August (Floricika)....
http://community.webshots.com/user/pentrununta


Off topic : se pare ca inca o miresica a fost multumita de textul meu pentru cardurile de multumire....imi pare bine
...daca se merge tot asa...ia, sa mi se aloce un subiect separat la rubrica "fierbinte"

Krelia...viitoare printzesita
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006

"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianette spune:

da, si eu am observat...
pai, krelia, mai compune, ca e pacat de asa talent sa se piarda (poate iese ceva ce se potriveste si pt. mine )
pup yu

DIANE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Da Krelia, textul e frumos, haide sa infiintam un topic de texte frumoase pentru carduri si pentru invitatii. Care compune, care copiaza... si tot asa infloreste comunitatea. Ti-a placut mireasa? Nunta? Hai ca astept orice semn de la voi (chiar ma ajuta), chit ca e vorba de vorbe de bine sau de suturi in partea posterioara, nu ma supar. Daca ai vazut la mi9ne pe site, chiar folosim tot felul de texte pentru a compune invitatii personalizate, in mod gratuit, pentru mirese. Asa ca ... hai sa facem ceva frumos, cine stie cand o sa-ti fie si tie de folos.

Krelia, mi-a placut mult "cercul de prieteni..." Nu stiu de unde ai chestia aia, daca ai compus-o sau nu, da' mare dreptate ai...

Mergi la inceput