Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

quote:
Originally posted by radu300

Da, tu esti castigatoarea. Te voi contacta pe PM pentru a trimtie detalii de contact. Felicitari.


Radu, eu asteptam PM de la tine, dupa cum reiese din mesajul tau...
Deci, trimit acum!



http://photos.yahoo.com/flory1008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina24 spune:

reclama!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Initial creeata de desprecopii

dragi viitoare miresici din Bucuresti,

www.desprecopii.com va propune un fotograf profesionist care va face surprize placute celor care ii folosesc serviciile.
Astept sa se prezinte - de la el, veti afaa mai multe detalii.

cu drag,




quote:
Originally posted by Corina24
reclama!!!!


Pai atunci, si subiectul Happy Family, tot reclama se cheama.....
E drept, ca intr-o recomandare/propunere poate sta si un sambure de reclama, dar, atata vreme cat este facuta de "propritar"....el isi "asuma" dreptul deplin asupra declaratiilor sale.
Parerea mea

Krelia...viitoare printzesita
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006

No more than 5 smileys!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Reclama. Mda este, este reclama sa oferi un pachet GRATUIT DE SERVICII. Asteptam si pe altii sa faca la fel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by radu300

Reclama. Mda este, este reclama sa oferi un pachet GRATUIT DE SERVICII. Asteptam si pe altii sa faca la fel...


radu,


Krelia...viitoare printzesita
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006

Oi fi fraier...n-oi fi fraier...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikinel spune:

O sa am nunta in septembrie, beneficiez de promotia cu fotograful??? daca da, as dori sa aflu mai multe detalii.
Multumesc
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Promotia s-a incheiat, dupa nunta o sa vedeti si imagini cu proaspata miresica. Castigatoarea este mai sus pe forum (scuze de abea am picat din avion si vad ca sunt o gramada de schimbari pe aici, asa ca imi vine destul de greu sa ma concentrez. Oricum, pentru toate miresele si sarbatoritele DC ramane valabila reducerea de 50%. Ca sa nu fiu acuzat iar de reclama (ca tot e), nu voi da preturi decat pe PM. Multumesc si casa de piatra tuturor si sa aveti copiii duperfrumosi si sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Miresici de septembrie, se deschide o noua promotie, inca un pachet gratuit, pentru septembrie de data aceasta. Conditii:

1. Membru desprecopii.com
2. Nu are fotograf/contract pentru nunta
3. Nunta are loc in Bucuresti

Inscrierile se fac pana pe 28 august, data cand din toate persoanele inscrise vom trage la sorti castigatorul.
Intrati pe site www.PentruNunta.ro , si acolo gasiti mailul nostru, detalii despre pachete si fotografii de la alte nunti. Astept mail cu datele voastre, data nuntii si mai ales date de contact si ID-ul desprecopii.com. Castigatorul va fi anuntat aici. Succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Buna buna
Eu am nunta pe 10 septembrie, nu am contract/fotograf si sunt si membru. E de bine? Am trimis si PM. Ah, si sunt din Bucuresti.
Va pup

Claucia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Eu recomand cu cea mai mare caldura fotografii care au fost la nunta mea....au fost luati de la agentia Happy Family.

Ps: urmeaza pozele peste 2 zile

Mergi la inceput