Ecografie 4D

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

multam mult pisoi.
Acum am sunat si eu si am obtinut o programare pentru 5 august la dna. Chiritescu.
Sa-mi spui rezultatele tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebec07 spune:

Serviciile sunt intr-adevar ireprosabile, sunt punctuali, ca la orice clinica privata, dar am observat ca peste tot s-a scos 3D si s-a "implementat"4D.
Pentru mamicile paranoice nu mai conteaza pretul, dar ca simplu fapt, e jepcareala.Noroc ca am un dr bun care mi-a spus ca nu-mi mai face alt CD si la 28 sapt. ca am unu si-mi ajunge(de la 21sapt.)...
O sa vezi, experienta este incredibila si-si merita fiecare banutz...Problema e de fond.In ospatarie exista o vb "DSP", adica " Daca Se Poate"

quote:
Originally posted by IrinucaR

bebec07, ai fost multumita de serviciile de la Ama Medical??
Ne-am programat si noi la Eco morfologica pentru 26 iul...

IrinucaR 22+

www.irinucasisoru.3x.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Eu nu mai vroiam sa scap de 150 Ron pe o ecografie 4d si mi-a venit minunata idee sa vad daca nu cumva la Bucuresti ma va costa mai putin.
La preturile astea o sa astept sa-l vad si sa-l ating pe bebe in martie cand trebuie sa nasc :( Oricum am facut filmulete la ecografia pentru depistarea malformatiilor de la 23 de saptamani. Am imbinat utilul cu placutul! Am mers ca taranii cu aparatul digital si tati si-a filmat baiatul.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ondyn2007 spune:

incearca la www.ecografiata,ro preturile sint micii inregistrare cdceva de exceptie vezi color ficatuul sau ce preferi eu mi-am vazut piul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ondyn2007 spune:

BUNA FETELOR AZI MI-AM VAZUT BEBE ESTE NEPAIPOMENI T AM PRIMOT CD CU MULTE FILME COLOR AM PLINS DOAMNA DOCTOR A FOST NEMAIPOMENIT A PRETUL FOARTE MIC DOAR 300LEICU CD SI FOTOGRAFII A AVUT FOARTE MULTA RABDARE ,MI-FOST PREZENTATA CALDUROOS DE CATRE O ALTA GRAVIDA IN ZIUA CIND AM SUNAT AM INSISTAT SI AM VAZUT BEBEUL ESTE INCREDIBIL DE BUNA APARATUL SUPER ESTE VORBA DE www:ecografiata.ro TELEFON0764039579

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ondyn2007 spune:

ESTE NEPAIPOMENIT IN ACEIASI ZI TE PROGRAMEAZA ESTE CEL MAI PUTIN DE PE PIATA AM VERIFICAT ABSOLUT TOATE CLINICILE SUB 400-700LEI NU TE SCOTII DOCTORITA EXCEPTIONALA PRETULL FF MIC 300LEIFILME 10-20 FILME FOTOGRAFII TELEFON0764039579 INCEARCA WWWecografiata.ro UN CABINET INTIM FOARTE COCHET SINT TARE INCIINTATA INCERCATII SI VOI SCRIETI-MI

Mergi la inceput