Mamici/tatici din Timisoara (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Giulia, in sfarsit cineva observa...
Hai, mey, ca vreau sa fac show si n-am cu cine.
Repet:
Am 1000 de puncte si vreau sa-mi atribui o titulatura tampita rau de tot.
Ce crezi ca mi s-ar potrivi?
Hai ca am chef sa rad!
Ana, hai da-ti si tu cu parerea...

DORIS si INES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salut gagici,
Harnice ca de obicei....hop si eu la capitol nou...
Doris,faina semnatura....place la mine tare mult!Cu titulatura...hm!Asta e de gandeala!Pai sa vedem si sa ne referim la temperamentul matale : ce zici de "Vulcanica"?Sau "Mamica agitata"?Sau "Omu' fara stare"?Sau ,ca s-o schimbam oleaca pe chestii sentimentale, ce zici de "Mamica de ingerasa" sau "Mama de Miss"?Cam asta mi-a venit mie pe moment in tartacuta.Sincer,ma cam doare tontu'(capul) si nu ma pot concentra.Am fost si cu ucigasii mei de neuroni pana la piata si deja am mai pierdut vreo cativa neuroni pe drum....Promit sa ma mai gandesc,ok?Habar n-am daca titulatura o mai poti schimba pe urma...Crezi ca e rau daca intrebi si tu la moderatori?Vezi ce spun si ei in legatura cu chestia asta!
Gabi,te pup si saru-mana de urarea de venire.A trecut!Cum te mai simti?Bebe Lucas ce face?
Silvana,zici ca se adevereste ce graiesc eu?!Mai sa fie...Hai pe bune,ca acum incep sa ma sperii eu!Mai intai Amutza,pe urma tu,aseara Doris si te pomeni ca in curand si Miro.....ptiui drace!
Pai mai fetelor,veniti icea la mandea prezicatoru' sa va zic de bine,bre!!!!!Ce vorbesti?!Iata-ma-s si vraci!!!!Hihihihi....misto treaba!
Silvana mama,sa fie intr-un ceas bun si sa dea Domnu sa fie cum vrei matale si sa aud ca esti fericita,implinita si cu problema la zero!Te pup si sunt tare bucuroasa pentru tine!
Alexa,odihneala pe tine cat China,acum,ca vineri tre' sa ne distram,bine?Sper ca vi si tu la intalneala....Pupici la nazdravan!
Fetili,ma-c acus,ca Luana ar vrea nani....Am de facut si mancare mai tarziu putin(fac o supa cu taitei si un ostropel de pui cu piure).
Ne auzim mai tarziu.Va pup!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Silvana si mie mi-a fost dor de tine. nu suntem rele ... ne prefacem
Alinush iar nu ma bagi in seama.
Doris pentru tine:
Stilista lezata,
Speriata de 10 - sper ca stii de ce. ,
Ramonika in culori de toamna ...


Miro
My ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Doris,citind ce a scris Miro uite ca mi-a mai venit o idee :stilista directoare!
Miro,vad ca nici tu nu ma bagi in seama.....Ti-am mai zis eu:vrei sa plang?!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliatm spune:

miro mii lene sa scriu, nu dalta
asteptam sa vina pauza, poa ma taie kefu



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Ana nu te supara ... sunt atatea de zis ... ca asteptam intalneala ... da iti spun asa pe scurt: sunt ok, inca mi-e teama de durerea ce o simt la contact .... dar suport ... pentru tzelul suprem ... ce nu face ia o pauzarea.
Miercuri ma duc la monitorizare si vineri vin cu vesti. Sper ... bune.
Sper ca am raspuns la toate ... daca nu, trage-ma de maneca, pls.

Miro
My ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliatm spune:

pt doris:::
doris - spaima lu' ramona just kiddin'
suntem pe forum de mamici totusi .... asa ca ....
doris - o mamika de gaska

ma mai gandesc, promiss



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliatm spune:

ana - spiritista sefa baga o vraja si pt mine, sa gat apartamentul pan se gata iulie, ca m-or lasat nervii!!!!!!!!!!
Sa te uiti neaparat la Meet the Fockers 2, e supeeer!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliatm spune:

miro filme am gasit cateva ce nu le-am vast, dar mai rau stau cu timpul, nush cand as putea ajunge pe la tine. cred ca nu apuc pana ne vedem la intalnire ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliatm spune:

no, acu aunde ati disparut toate?


Mergi la inceput