Bebelusi de sept-oct 2004 (57)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamari spune:


la multi ani, Nathalie-si cei cu ziua de nume


si Lia a fost cu infectie la ureche, ...
insanatosire grabnica

si imi pare rau pentru prieteni...

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005-16+
poze de copii cuminti

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39200" target="_blank">povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frosa spune:

Anne Marie si Simona va asteptam cit mai des in clubul nostru

Pai sa vedeti ce NU maninca al meu de 3 zile. Dimineata jum biberon lapte la prinz banana cu brinza vaci aprox o portie dupa care nimic (decit ceai menta) pina la 8 seara cind a baut 80 ml lapte fara lactoza si seara tot cam atit lapte ...

Andreea aualeu ... pai cum sa plateasca copii pt ce fac parintii .... pai eu mai injur ... n-am tinut post ..... am mai gindit si rau .. citeodata ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

La multi ani !

Sarah

Alexandra

Viviana

Samuel

Yasmeen


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

'Neata mamici!

La multi ani bebicilor sarbatoriti azi!

Bine ai venit Simona!Asteptam poze!

Anamari, Loreema intru si eu in clubul vostru: azi-noapte a cazut bazucul din pat de langa mine! Intr-o secunda era deja la mine in brate....a urlat putin ca s-a speriat apoi a adormit la loc.....asta era pe la ora 4......am adormit in timp ce el sugea......offf.....!

Lorena condoleante pentru bunica ta!

In rest....aici a plouat azi-noapte si s-a mai racorit putin...asa ca imediat ce se trezeste Alesio iesim la plimbare!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Daniver - felicitari pt steluta!

pufymic - Hai ca se mareste clubul! Lasa ca trece repede.De la noi ca sa nu mai doara.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Loreema sperietura a fost mare ca altfel n-a patit nimic....asa-mi trebuie daca adorm.....dar sunt atat de obosita ca nu pot sa-mi tin ochii deschisi!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

quote:
Originally posted by pufymic

Loreema sperietura a fost mare ca altfel n-a patit nimic....asa-mi trebuie daca adorm.....dar sunt atat de obosita ca nu pot sa-mi tin ochii deschisi!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului



Eu adorm cu ea la san de cand eram in spital. Numai ca acasa sta tati de paza pana termina ea de papat.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ovi doarme ca busteanul ......abia se trezeste dimineata sa mearga la lucru...daramite de 3-4-5 ori pe noapte cand ii dau sa pape la bazuc....nici gand! Asa ca singura ma descurc cu el..mai adorm, mai stau treaza...depinde cat de obosita sunt(si cum de regula sunt foarte obosita....)!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Macar pune-l intre voi ca sa nu cada daca adormi.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)
Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Il pun intre noi, dar atunci i-am dat sa suga de la sanul de la margine(stii ce vreau sa zic)!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput