Mamici/tatici din Timisoara (7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Gabi
Incerc luni o programare ... ca am liber pentru sambata asta (lucrata).
Merci mult de tot.

Miro
My ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Si eu mamica de Timisoara. Bebe meu are 1 an si 3 luni, e fetita si se numeste Loriana. De ce nu punem la cale o intalnire???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

danitin, noi punem deja la cale intalnirea nr. 3, in 24.6., la Pizzeria Poli, ora 18.
Te inscrii?
Oricum, bine ai venit pe lista si un pupic pentru Loriana. Ai vreun album de poze pe net?
Ne spui si datele voastre de nastere, sa le trecem pe lista?

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 33 sapt.
http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliatm spune:

gabi Equilibrium l-am vast e mai vekiutz si mi-a placut si mie, Razboiul Stelelor asta ultimu inca nu, dar am auzit numa laude. Acum m-am apucat sa revad filme vechi, oricum la un an de cand le-am vast, acu is k noi

danitin bun venit pe topicul nostru! intalneala (nr.3) este deja fixata pt VINERI 24 iunie, ora 18.00, Doris a facut rezervare la Pizzeria Poli. Ca la intalneala nr.2, venim fara "codite".



giuliatm, mamika Alessandrei
http://pg.photos.yahoo.com/ph/fetitzalumami/album?.dir=/27da

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giuliatm spune:

hehehe, gabi mi-ai luat-o inainte, io m-am apucat sa raspund si am lasat mesajul balta fie-mea plangea ca mi-a facut "paket" si o trebuit sa o schimb imediat altfel e jeleee.
Si asa, mi-am uitat ideea ... am kef de comedii ... fetelor, ceva recomandari?!? ca de la "Meet the Fockers" ... nimik k lumea.



giuliatm, mamika Alessandrei
http://pg.photos.yahoo.com/ph/fetitzalumami/album?.dir=/27da

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Seara buna fetelor ...
Vad ca aveti chef de filme...eu am pe comp un film pe care tot incerc sa-l vad Kingdom of heaven...dar vreau sa am starea necesara sa-l savurez..ca altfel se duce undeva tot feeling-ul...Eventual cand voi fi singurica....sper sa iasa maine jumatatea mea cu Deian in parculet. In rest ce sa zic...eu nu prea ma dau in vant dupa comedii...
Giova felicitari pt. nota !!!!!!!!!!!Bafta maine!
Danitin bine ai venit printre noi...vii si tu la intalnire? Nici eu nu le-am cunoscut in persoana pe fete...doar aici pe forum...dar remediez situatia vineri.
Amutza oare ce mai face....iese bebe din burtica sau se mai lasa asteptat?
Va pupicesc si va spun noapte buna pt. ca sotiorul vrea sa vada Star wars....
Simina si Deian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Giulia, nici eu nu am prea vazut comedii bune in ultima vreme ... Stiu ca in afara de Meet the Fockers mi-a placut Shreck 2, care nu este nici el nou, dar eu abia acuma l-am vazut.
In rest, oi mai fi vazut, dar nici macar nu le mai tin minte, deci iti dai seama ce bune erau ...
Noi acusica plecam la iarba verde pe undeva; asa m-as balaci .... ca balenuta ... dar in Timis nu am tupeu ca-i jegos ... iar la strand prea s-ar uita tot tembelii la mine ca la ursoaica. (a se citi mamut).

Sa aveti o duminica superba si relaxanta. Va pupacesc!

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 33 sapt.
http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salut fetele,
Doris ,sa sti ca eu sunt super-ultra-mega-giga-extra de suparata ca nu pot veni in 24 la pizza.Cred ca am avut o premonitie,ca atunci cand ati scris de intalnire am spus ca vin si eu daca nu se intampla ceva intre timp.Uite ca am avut ganduri spurcate si s-a intamplat.Nu am cum s-o rezolv,ca nu pot pleca in cursul saptamanii,Marius fiind la servici si neputand sa isi ia liber oricum.Asa ca am zis ca cel mai bine e sa plec pe 24,ca in cazul in care nu rezolv problemele atunci sa am la dispozitie sambata si duminica si sa poata sta Marius cu copiii acasa.O zi sa-si ia liber,adica 24, e oarecum bine,dar doua zile e mai complicat.Asa ca voi pleca joi noapte si ma voi intoarce sambata dimineata.Trebuie musai sa merg,caci sunt chestii importante si pe care oricat as dori eu,nu le pot amana.Sincer chiar am incercat sa gasesc alta solutie,dar nu se poate mai tarziu.Imi pare cumplit de rau,iti dai seama,ca asa as fi vrut sa cunosc si celelalte fete si sa va revad si pe voi,caci m-am simtit extraordinar de bine la ultima intalneala .Va rog din suflet sa povestiti cum a fost,sa puneti poze - evident! - si sa va ganditi deja la alta intalnire ca sa vin si eu.
Doris,mama draga,nu stiu daca voi avea timp sa iti aduc pentru minunatia ta de fata o scoica si imi cer scuze,caci voi ajunge la 11.40 in Constanta si voi pleca la 21.50 in aceeasi zi.Iar in intervalul asta de timp am de alergat la greu,sper sa-mi ajunga timpul.O pup dulce pe frumusetea de Ines si sa nu se supere pe mine!
Giova,felicitari pentru examen!Bafta in continuare!
Giuliatm,saru-mana de urare!Sa dea Domnul sa ai si tu bucurii ca alea de am avut eu!Si mie imi pare tare rau de intalnire....dar ce sa fac?!Data viitoare ne vedem cu siguranta!
Gabi,ciupeste-te de obraz,ca esti in concediu!Nu ca e fain?Profita de concediu cat mai mult pana vine baietelu'!
Danitin,spun si eu "Bun venit!" aici si sper sa te simti bine pe 24 iunie cu fetele la pizza.Sunt extraordinare si minunate cu toate,asa ca sunt convinsa ca vei petrece o seara placuta in compania lor.Iti doresc distractie maxima!
Amutza,ziceai ca imi recomanzi un stomatolog bun?Multam' de informatie si sa fi sanatoasa!
Fetele ,va pup acusi si mai vorbim saptamana care vine.Pana atunci sa aveti o duminica placuta!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamc spune:

Ana68, la noi in zona e cel mai bun stomatolog din cati am avut "oroarea" sa cunosc(si am cunoscut cativa).In blocul cu magazinul de suruburi, vis-a-vis de magazinul de mobila Agache, e un cabinet stomatologic.Cauta-l pe Dr Tudor Craioveanu.Noi mergem la el de vreo 5 ani si niciodata nu mi-a fost frica, dar nici sotului meu si...e deja proverbiala frica barbatilor de dentist.Lucreaza exceptional si e tare finut,iar preturile sunt mai mult decat acceptabile.In plus e aproape de tine si poti fugi repede acasa sa plangi..., dar nu va fi cazul, crede-ma!
Danitin, bun venit in grupul nostru!


http://community.webshots.com/user/oanamucenicu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neata la toate...
Eu sunt chiauna de somn, am ajuns acasa pa la 5, a fost super fain,
m-am distrat la maxim, chiar aveam nevoie de distractie, dupa atata munca.
Am dansat mult, meniul a fost excelent, am gustat cate putin din fiecare, caci tin regim.
Am dus-o si pe Ines, pana la 21,30, dupa care am culcat-o, cu o vecina, si m-am intors...
Ca de fiecare data, Ines ne-a uimit cu talentul ei la dans, a fost in centrul atentiei, toata lumea se cu ea.
A stat numai langa boxe, nu m-a lasat deloc sa dansez cu Radu, era geloasa, asa ca a trebuit sa dansam toti trei, cu ea in brate...
Si fiindca trebuia sa faca ea ceva, la un moment dat, a disparut printesa...intrati in panica, am cautat-o toti vreo jumatate de ora...
Unde credeti ca era???
Sub masa,!!!
E, asta nu e nimic, ce credeti ca facea acolo???
Se chinuia sa faca KK.....
Am fugit cu ea la baie, spal-o, alea, alea....
Mireasa, verisoara mea primara, (fata fratelui mamei mele), a fost tare frumoasa, de altfel, ca toate femeile din familie...
Vedeti pozele si va convingeti...
Mitzuka, mersi pentru consolare, ca nu sunt singura ...
Gabi, cum e in concediu? sa stii ca nu m-am iradiat, ca nu aveau gin, dar m-am ametit putin, atat cat sa ma simt perfect...
Giova, efectul pumnilor stransi, s-a simtit pana la tine...sper ca ai trecut cu bine si azi...te asteptam marti cu detalii.
Giulia, m-ai vazut?, am fost cea MAI SEXOASA...
eu cu filme nu te pot ajuta, caci sincer, nu am timp, dar o sa-l intreb pe Radu ce noutati are...
Mirona, sa te pregatesti pentru luni...
Danitin, sa-ti traiasca Loriana, si bine ai venit alaturi de noi! de aici nu vei mai pleca, o sa te convingi...
Daca iti face placere sa ne cunosti, si ai cu cine sa o lasi pe Loriana, te asteptam vineri la Poli.
Te rog sa-mi raspunzi daca vii, pentru rezervare.
Ana, te inteleg, lasa, rezolva-ti problemele, ne putem vedea si cu alta ocazie, cand te intorci.
Fetelor, sunt mandra sa va spun, ca freza de la nunta a fost executata de 3 eleve talentate ale mele, conform indicatiilor pe care le-am dat.
Nu a avut nimeni asa un coc frumos...
Am pus poze de la nunta, aici:

http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Sper sa va placa, si pentru voi, v-am pozat una din unghiile faimoase, asta pe la 3 noaptea, cand eram bine dispusa...

Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput