Centrele de infrumusetare - se merita?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

Vanina, la ce cabinet pe Iancului??? si cit a costat???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

Roxana, ai fost la salonul Bellisima?
preturile imi par ok!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Ramonika,
Eu iti spun ce stiu din auzite. Am o prietena care merge la tratament anticelulitic si e multumita. daca vrei detalii, dai un pm si iti spun exact, sa nu se considere reclama. Iti pot spune si niste preturi!

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/album?.dir=/2c7b

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

quote:
Originally posted by mama lia

Roxana, ai fost la salonul Bellisima?
preturile imi par ok!!!

mama domnisoarei Cristina (28.09.1993)



Fost. Daca vrei detalii iti dau PM.

Rox si Alexandra Maria (10.02.2004)

]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nem spune:

Si eu stau in Iancului si m-am decis sa merg la un salon nou deschis pe Mosilor. Salonul este super fain, aparatele sunt noi ca sa nu mai zic de super oferta de care am beneficiat de 50% reducere.
Sunt multumita de rezultate si desi am fost la inceput cu inima indoita cand am dat banii acum nu imi pare deloc rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pdelia spune:

Nu e nimeni din Brasov care a facut un tratament din asta de remodelare ?
Ma intereseaza si pe mine .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nem spune:

Am primit foarte multe mesaje private in care am fost rugata sa dau mai multe detalii despre centrul de remodelare de pe Calea Mosilor, incat m-am hotarat sa va ofer link-ul salonului
www.bodyland.ro
Sper sa obtineti toate detaliile pe care le doreati si poate daca va grabiti mai prindeti si voi oferta cu 50% reducere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fatima spune:

si eu va pot da detalii despre un salon foarte bun in ploiesti, dragut, curat, elegant si cu preturi foarte rezonabile..va stau la dispozitie pe pm cu informatii..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

quote:
Originally posted by fatima

si eu va pot da detalii despre un salon foarte bun in ploiesti, dragut, curat, elegant si cu preturi foarte rezonabile..va stau la dispozitie pe pm cu informatii..



imi poti da detaliile pe pm?

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Eu am fost la un centru de remodelare de pe Mihai Bravu colt cu Vatra Luminoasa. www.adorata.ro

Nu este teribil de elegant sau de fancy, dar este foarte curat si cu personal f amabil.

Pentru fetele din zona Iancului e f aproape. Eu am fost f multumita si am dat jos (cm, nu kg) f bine, desi nu am tinut nici o dieta, ca alaptam. Si nu am mai fost de mult pe acolo, dar nu am pus la loc.

Mergi la inceput