Mamici de Noiembrie - Decembrie 2005 (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Ams te-am trecut eu pe listuta cu info pe care le-ai dat.


Ina

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20727;31/st/20051203/k/f560/preg.png

Sometimes by losing a battle you find a new way to win the war.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela Anca spune:

AMS nu eu te-am trecut pe lista ,dar e bine sa-ti dai si UM si DPN ca sa te trecem pe listuta in functie de ele .Apropo ,daca tot e frumoasa listuta noastra ,hai sa punem poze si pe site-ul nostru .Nu-i nimeni amator ? Dar o intilnire cind organizam?
20 sap 2 zile

Mirela si Cosmin 2 ani si 9 luni
http://www.cosminalexandru.home.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

iubitelor,

ma bucur ca sinteti bine si stati de vorba. ce exercitii ziceti voi acolo?
dienuta, cum se poarta oamenii aia asa cu tine? nu se poate sa recurgi la cezariana doar din motivul ca nu te lasa cu epidurala. cum adica nu te lasa? e o optiune pentru toata lumea, nu inteleg.
decit daca ai tu vreo contraindicatie, ceea ce nu cred ca e cazul la tine. mai lupta-te cu ei, nesimtitii:).
mirela, nu te agita, sint sigura ca bebita e bine. stii tu, stai intinsa, linistita, pe partea stinga cu o bautura dulce sau maninca ceva dulce. sa vezi cum se misca bebe vioi:). acuma, la inceput de 'simtit' de miscari, nu tre' neaparat sa-i simtim in fiecare zi:). oricum, ce-i sigur ii sigur sa suni sau sa mergi la doctor daca esti superingrijorata. vezi, io de-aia mi-am inchiriat un aparat doppler, pentru momente din-astea:).

pupici.

mona, lia (24.04.2004) si simburica mica (20+)

www.seansimon.com/movies.htm#liawalking" target="_blank">PRIMII PASI
www.seansimon.com/aruba2005.htm" target="_blank">VACANTA

site-ul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">asa s-a nascut lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

mireluta, multumim frumos de listuta-tabel!

mona, lia (24.04.2004) si simburica mica (20+)

www.seansimon.com/movies.htm#liawalking" target="_blank">PRIMII PASI
www.seansimon.com/aruba2005.htm" target="_blank">VACANTA

site-ul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">asa s-a nascut lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Monet nu am stiut ca bautura/dulciurile il pot face pe bebe sa miste, o sa incerc si eu ca pe-al meu,saracutul, l-am cam vitregit, nu ma omor dupa dulciuri, sucuri dulci , asa ca trec la treaba..


& sufletel 15+

Ina

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20727;31/st/20051203/k/f560/preg.png

Sometimes by losing a battle you find a new way to win the war.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela Anca spune:

Monet multumesc pentru incurajari .M-am linistit ,dupa o salata orientala si o socata ,am avut parte de un adevarat dans .
Nu m-am gindit ca pot sa intru asa de rau in panica ,dar uite ca am facut-o.Dupa 3 sarcini oprite in evolutie si dupa acel IR crescut care ma streseaza ,intru in panica daca nu-l simt pe bb-u.Astazi m-am gindit la aparatul tau .Lucram la servici si eram atenta poate,poate misca bebe ,si mi-am adus aminte de tine ,ca ti-ai inchiriat aparat si stai super relaxata.Te-am invidiat .

Mirela si Cosmin 2 ani si 9 luni
http://www.cosminalexandru.home.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Neatza buna fetelor!

Azi sunt fte matinala, mn-am trezit la 5 sa traduc, dar am facut dush, m-am fardat... ma rog, orice numai sa nu-mi vad de treaba.... sa vad cum a aman pe clienta inca o zi :))

Am mari emotii, la 9 mergem la control, si il vedem iar pe bebelica.

Ieri a fost prima oara cand efectiv am luat 2 suturi in burta de mama focului! Asa fericita am fost de numa, ca ma ingrijorau si pe mine miscarile alea de nu stiam daca sunt gaze sau e Alex.

Mirela Anca, e super listuta asa cum e acum, si eu sunt mandra de noi!

Va pup si revin pe la 10 sa va spun cum a fo.

Ripley, 19 fix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

mneata... frumoasa listuta :)
io am tras cu ochiu' la mamicile din sept-oct si m-am ingrozit... toate fetele de-acolo mananca pizza la greu si prajitura cu visine ... asa o s-ajungem si noi, oare? ca eu deja am inceput sa ma expandez, daca mai bag pizza si prajituri o sa ajung. (bineinteles ca aseara am mancat si eu pizza, ca m-a insprat ce-am citit :)
a... si la ele sunt vo 20 de fetite si vo 40 de baietei... ce ziceti de asta???
C & bb 18 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavi spune:

Neata burtic,
si eu sunt treaza de la 5 si e naspa, in loc sa fiu inviorata ca e vineri, stau cu ochii umflati si bosumflici la calc.Bafta la dc Repley, sa ne spui si noua cum a fost!

2003 a fost anul fetitelor, acum se pare ca este cel al baieteilor!!!!!!Si eu am vreut pizzulina aseara dar Vic nu a vrut sa-mi ia ca am avut arusuri la stomac asa ca m-am multumit cu rosii si brinza si pe la noua am prajit dovlecel cu usturoi, iammmyyyy!

http://community.webshots.com/user/lavinia295

Lavi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Of, Corap, nici nu am intrat bine pe forum, ca am dat de mesajul tau si cind am auzit de pizza si prajitura cu visine, am si inceput sa salivez
Noroc ca am zi scurta la serviciu si dupa aia ma duc sa atac si eu blatul de pizza si sa construiesc si eu una...
Mirela, mie una mi-ar suride o intilnire. Trebuie sa vedem ce organizam, eventual inainte de a pleca lumea buna in concedii. Eu nu ma incadrez in aceasta categorie, ca anul asta, pas, cu banii- deh, amenajarea apartamentului ne-a chelit...

Pupici!
19+

Mergi la inceput