Tirgu Mures- nimeni?

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Buna dimineata fetelor.Va doresc un sfarsirt de saptamana placut.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:



fetelor,

cum e vremea pe acasa?

prind in august ceva zile de plaja si baie?

ca pe aici ploua...tocmai ce-am luat si eu vacanta stam prin casa.

week-end placut va doresc,

Ana

"Noi suntem trecatori ca iarba cāmpului, numai muntii stau pe loc. Numai limba si datinile ramān sa vorbeasca despre trecerea noastra pe pamānt."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Buna dimineata fetelor.Va doresc tuturor o sptamana placuta.Astept vesti de la voi cu intalnirea din august.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Fetelor, plec maine la mare, cred ca n-a sa prea intru pe aici pana prin 24 iulie.
Asa ca am intrat acum sa va pup.
Sper sa ne vedem in august!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Draga kitty, sa ai drum bun, o sedere placuta la mare si sa ai parte de un timp cat mai bun.Te asteptam sa te intorci cu bine acasa si sa nu ne uiti, sa te gandesti la noi cand o sa stai cu burta la soare.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Ana, speram si noi la vreme mai calduroasa (desi nu foarte).
Kitty, promit ca pe cand vii din concediu o sa obtin informatia de care ai nevoie. Multa bucurie la mare sa aveti!


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Salutare feteleor.
Cum o mai duceti cu ploiele pe acasa? Am inteles ca sunt si inundatii prin zona.
Stie cineva cand va avea loc intalnirea de la Mures?
Asteptam informatii din partea localnicelor.
Pupici si o zi buna va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Multumesc de urari!
Dupa cum nu m-am putut abtine sa nu mai intru odata, desi sunt in criza de timp, parca vad ca o sa intru in primu internet care-mi iese in cale!
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Care localnice? Ca ultima e pe drum spre mare...
In judet nu sunt inca inundatii, cam prin mai era plin de lacuri la Ludus - Iernut, dar acum am inteles ca apele sunt inca sub cotele de inundatii. Si de maine se da ceva soare.


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


Buna ziua,

Tocmai am revenit de la Tg muresh...frate, dar mult se mai vorbeste in maghiara acolo...si io..nem tudom!!!
Oricum , este un oras foarte curat si oamenii extrem de politicoshi, felicitari. Sambata vine prietena mea sa o vada pe cea mica, iar eu cred ca ma voi interna cu ea cand o opereaza...asha ca, va tin la curent, si de sunteti, bine, de nu....asta e!!
Va multumesc frumos oricum...pupici

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput