Alexuta - un Ingeras scump si iubit

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Mie ca de obicei mi-au dat lacrimile si o strang pe saraca mea Gogoneatza de cred c-o doare (e in brate la mine). Sarutari multe pt ingeras!!!!!!!!!!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Andora, da-i drumul gogonetei ca acus, acus incepe sa planga.

Multumim mult.
Pupici de la noi.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniver31 spune:

Sa fiti fericiti alaturi de papusica voastra mica si sa va bucurati de ea si poate de.....inca o surioara sau un fratior.Va pupam dulce.

Oana,Nae si Danny(17 10 2004)

http://community.webshots.com/user/b35noc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzathree spune:

M-am emotionat citindu-ti povestea.Iti doresc multa sanatate, tie si ingerasului tau, sa-ti creasca mare si sa-ti aduca numai bucurii!

Ancutza-gravidutza&Alex35_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Daniver31, Ancutzathree, multumim mult de urari.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyp spune:

Of, e a doaua oara cd citesc povestea asta, ca prima data nu stiu cd a fost si tare mi-a mai placut. Sa iti aduca printesa numai bucurii si sa aibe parte in viata numai de impliniri

AURASI NICOLETA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Aura, asa sa ne ajute Dumnezeu. Multumesc mult la fel si voua.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

intr-adevar, e tare scumpa alexuta voastra! sa va traiasca!

mona, lia (24.04.2004) si simburica mica (21+)

www.seansimon.com/mai2005.htm" target="_blank">MAI 2005 www.seansimon.com/jersey2005.htm" target="_blank">NEW JERSEY
www.seansimon.com/ultrasound.htm" target="_blank">BABY MAYA www.seansimon.com/movies.htm#liawalking" target="_blank">PRIMII PASI

site-ul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">asa s-a nascut lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Sa va traiasca Alexuta, e o dulceata . Sunt asa de bucuroasa cand citesc astfel de povesti .

Sa auzim numai de bine.
36+ si din burtica Sara.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/popescu_monai/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_si_Doru spune:

Bravo Ellen!!! MULTA SANATATE VOUA SI PRINTESEI VOASTRE!


Andreea, Doru si Nathalie(29.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37497" target="_blank">Povestea zanei www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36133&whichpage=2" target="_blank"> Cererea in casatorie si povestea noastra

Mergi la inceput