Speranta sau vointa?(nasterea unui prematur)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Bravo, mami...si putere in continuare...sanatate si numai bine la Vladut

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela72 spune:

Draga de tine... prin ce ai trecut, ma bucur ca totul e bine si ca baietelul tau e sanatos...m-a impresionat pana la lacrimi povestea ta.
Sa-ti traiasca bebelusul si fetita!

Mire-mama de fetita frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Lazy, felicitari pt curajul, puterea si daruirea ta! Felicitari pt micul luptator! Sa traiasca multi ani si sa fie sanatos!
Povestea voastra este f impresionanta. Merita sa ajunga la galeria nasterilor!


Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adseana spune:

Lazy felicitari pentru curajul si daruirea ta!Sa dea Dumnezeu sa treceti cu bine peste toate incercarile vietii si sa fiti mereu fericiti toti 4!

Adriana si Alexandra (15.04.2005)

Alexandra, printesa lu'mami si a lu'tati

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;33/st/20050415/n/Alexandra/dt/7/k/eb65/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Doamne, cata emotie si cata putere de lupta!
Sa va ajute Dumnezeu sa fiti sanatosi si voiosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Sunteti foarte puternici cu totii.. Dumnezeu v-a rasplatit si o sa va ajute in continuare!!!!! Mii de flori si imbratisari pentru o mamica adevarata si pentru puiutii ei dulci....




www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogo site (DN 10.10.2004)
www.123greetings.com/events/new_year/fireworks/fire12.html" target="_blank">UN AN NOU PERFECT!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Lazy si eu am ramas impresionata de povestea voastra!!!
Sanatate si putere sa invingeti toate greutatile!!!

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Lazy iti scriu cu lacrimi in ochi,ca m-a impresionat povestea ta desi stiu prea bine ce inseamna suferinta fizica si psihica extrema!
Ca si tine si eu am ,la 3o de ani un procent f mare de par alb in cap numai ca eu nu am copilasi si ,in momentul asta nici sperante sa avem vreodata...
Iti admir curajul si ii multumesc lui Dumnezeu pentru ca povestea asta oribila s-a terminat totusi cu bine si acum poti sa ne scri cu ingerasul in bratze....
Va doresc multa sanatate la toti 4 si sa dea Domnul ca macar de-acum incolo sa aveti numai bucurii...

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ammuntean spune:

Draga Lazy, sunteti o familie binecuvantata. Povestea ta imi intareste convingerea ca minunile exista. Va doresc multa sanatate si fericire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivonagabriela spune:

Domnul sa te binecuvinteze pe tine si casa ta.
Iti multumesc pt. ca imi dai incredere si putere sa merg mai departe si sa simt ca mai sunt si altii ca mine. Esti o invingatoare. Oricum cuvintele sunt de prisos, acum. Sa te rogi pt. copii tai si sa crezi ca D-zeu va veghea deasupra lor. Numaii. Ivona.

Mergi la inceput