Mamici din Arad...??? (31)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Avem poze noi!!!!!!!!!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

quote:
Gabi, m-am intalnit cu sotiorul tau azi la Banca Transilvania. V-a venit masina?


Nu ne-a venit masina. CRED ca miine!De-ar veni ca deja m-am saturat! De doua saptamani nu mai am liniste in casa.
Flavia , se stie ca barbatii suporta mai greu durerea decat femeile.


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:


Repede ca iar uit sa-i raspund la Gabi... Gabi, initial am zis ca merg in sept-oct, dar daca Raul va fi tot asa ca acum nici nu ma gandesc sa merg pana nu face 2 ani...Nu pot sa o las pe mama cu el, o va innebuni de cap

Ioana, am vazut pozele...ce mare s-a facut Alesio AAAAAAA si tu arati super bine!

No gata, scuze, dar nu pot scrie mai mult ca-l trezesc pe Raul..calcu e langa capusoru lui
Pusi!



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Flavia,mersi ca ai scris mai mare.Sper ca nu te-ai suparat ca ti-am zis!
Toti barbatii sunt asa,suporta mai greu boala plus ca sunt tare "sensibilosi".
Eu l-am pus pe Calin sa-mi fac o injectie intr-o noapte(la 2 luni dupa ce nascusem) ca am facut o colica renala si dupa ce mi-a bagat acul a lesinat,de fapt el bagase doar varful acului si cand a vazut ca-mi bag tot acul a cazut jos.Eu mi-am facut injectia si apoi m-am ocupat de el,isi revenise si el pana mi-am facut eu injectia.
El nu suporta spitalele nicicum,daca mergem in vizita la cineva tot se albeste ca varul.

Magda,eu v-am mai auzit pe voi vorbind de vecinii cu porcii .Astept continuarea la articol.
Macar se va rezolva ceva?

Clau,las ca e mai bine sa stai acasa pana la 2 ani,conteaza foarte mult pentru copil chiar daca mama ta are grija de el,ei ii este mai greu cu el,mai ales ca e asa neastamparat.

Ioana,am vazut pozele,Alesio e un scump si e foarte mare,parca are 1 an. Ce bine seamana cu Ovi!

Gabi,succes sa va vina maine masina!




Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Clau, bine faci ca nu te duci la lucru. Copilul trebuie sa fie prioritatea nr. 1. Ma apuca groaza cand ma gandesc ce aproape e octombrie.
Ioana, chiar ca e mare Alesio! Cate kg are? Si tu cand te-ai tuns?
Alina, mie scrisul Flaviei imi apare la fel ca la toata lumea, nu mai mic.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ola fetele!

Multumim de laudele la adresa gombotzului!Chiar ca e mare........9750 gr are(Gabi intreba)....dar e si mare pushlama!

De tuns ....m-am tuns demult deja....a si crescut la loc!

Clau zi-mi pe unde va plimbati??????Ca si noi iesim si poate ne intalnim!Ca tare dor mi-e de Raulica!

Mey fetelor cand punem de-o intalneala??????

Pupici!




Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Alina, dragutzo nu m-am suparat. Nu ma supar eu chiar asa usor.

Am luat ieri de la farmacie solutia pt gat. Vai ce nasoala e. Trebuie sa ma fac dimineata si seara cu un betigas de urechi in gat. Sa nu va spun ce gust are si ce greturi ma apuca. Macar sa-mi treaca.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ceau fetelor.Ce caldura afara!!!!
In casa e fain ca-i racoare,deocamdata...

Ioana,nici eu nu te-am vazut tunsa pana acum,de fapt imi amintesc ca ne-ai zis ca te-ai tuns,dar daca nu ne-ai pus poze mai repede...

Noi mergem la Timisoara pe la 5,Calin merge in interes de servici si eu cu Dragos facem o plimbare,mergem la o verisoara care are bb de 6 luni.

quote:
Alina, mie scrisul Flaviei imi apare la fel ca la toata lumea, nu mai mic.

Gabi,in ultimele 2 postari ale Flaviei e mare scrisul(adica ca si la restul),e ok.acum,inainte era mai mic.




Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ioana, daca vrei sa ne vedem/intalnim mai bine da-mi un telefon ca eu peste zi nu pot deschide calculatorul ca n-am timp de Raul

Gabi, Alina, asa zice si Clau sa stau pana la 2 ani, cica "poate se mai imblanzeste si Raul" si ii va fi mai usor si la mami Eu as prefera sa merg, pentru ca m-am indobitocit de tot

Magda, eu una mare lucru n-am prea inteles din art ala...asa ca m-am tampit??

Ioana, toti barbatii sunt slabi la boala...vai sa-l vezi pe Clau cand e doar putin racit cat se vaita E ca o baba
Si eu tot rahi, adica anestezie in coloana dar nu m-am resimtit dupa...o sa-i treaca si lui Sorin, ai sa vezi



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Hello fetelor!

Bey da' eu nu mai apuc sa stau la calc din cauza de bazuc neastamparat!! E jale cu copil din asta atomic in casa! Nici sa mananc nu apuc......la baie abia seara cand vine Ovi am timp sa merg.....e teroare!

Acum face iar prostii....fugggggg

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput