La noi, la Galati sa veniti! (4)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dinedana spune:

Salutare
Am intrat si eu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Tare-i rau fara voi ! N-am avut internet de vineri si ...m-am simtit singurica fara voi.
Dana ce bine ca esti si tu cu noi !

Am fost duminica la Gradina Botanica ( pt prima oara spre rusinea noastra ) si ne-a placut tare mult ! Dariei i-au placut in special pestii !
Va pup si poate ne plimbarim impreuna ! Ce spuneti ?


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Laura Chiar ma intrebam pe unde umbli, ca n-ai mai scris nici un rand...Deja incepusem sa te invidiez ca esti la mare
Noi, spre rushinea noastra nici pana acum n-am ajuns la Gradina Botanica, cu toate ca am inteles ca-i super. Anul trecut prin mai am avut o tentativa, dar cand ne-am trezit noi era deja inchis...
dinedana Bine ai venit printre noi. Dar scumpa mai esti la vorba...Noi vrem amanunte, ca suntem ca o familie!
Va

Liliana& Andra-Maria

poze Andra Ghiberdica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Liliac, pe Dana o cunosti a fost la intalnirea de la Amadeus. Prietena Lilianei29s...... !

bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Dinedana, bine ai venit! Sa mai intri si sa dai raportul despre fetita ta.

Sa stiti ca cinematografele din Galati sunt pe duca, nu mai au bani sa le renoveze pentru ca nu scot profit si asa...e un cerc vicios...

Fetelor, ati vazut Gradina Botanica? E o splendoare, sunt toti trandafirii infloriti, niste culori minunate!

Ele , deci te apuci de distractie?Iti urez sa ai rabdare multa si sa mai intri sa ne dai de veste cum merge santierul!

Cookie si bb Sabina
http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Mai, Dana, sa nu te recunosc, draga!!!!
Pai o sa te imbogatesti!!!
Laura, mercic pentru ca m-ai luminat. Ce sa fac?? Sunt blonda!!


Liliana& Andra-Maria

poze Andra Ghiberdica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Liliac1, sora mea a avut zilele astea niste probleme cu sotul ei si cu cel mic. Nepotelul meu a avut rosu in gat iar cumnatul meu a fost internat in spital cu niste probleme la stomac, asa ca ea a amanat putin problemele ei ca sa aiba grija de cei doi "baieti" ai ei.


Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELIZA MIRON spune:

imi pare rau ca am deschis un alt subiect, dar va rog sa-mi acordati circumstante dat fiind faptul ca nu ma prea descurc pe aici.e o nebuloasa penrtu mine! sorry....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Tudor al meu a luat un virus, ii curge nasul si stranuta la greu!!!
Acum miorlaie in patut caci nu poate sa doarma din cauza nasucului.
Am mai auzit cateva persoane ca s-au plans, asa ca atentie, se pare ca circula iarasi o viroza!


Vilma, Anca (4 ani) si Tudor (1 an si ceva)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Neata !
Vilma, si Dariei ii curgea azi dimineata nasucul ( putin de tot ), dar eu am pus pe seama "dezbracarii " din cauza caldurii. Sper sa nu fie vorba de un virus ca vineri o duc la tara pentru trei saptamani si nu as vrea sa fie racita. Si asa va fi greu fara ea, dar va dati seama eu la mare si ea bolnavioara cum ar fi ? Sper sa fie bine !
M-am intalnit ieri cu Corinna si Stefanut. Era asa de gales mititelul...dupa atatea injectii. La el virusul s-a manifestat rau tare ..cu vomitat si febra. Zic bine Corinna ?


bebelusa DARIA si mamica LAURA
Album MARTIE-APRILIE 2004

Mergi la inceput