Bebelusi de iulie-august 2004 (70)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns naomi_ioana spune:



dupa o absenta motiva din probleme cu netu.In acest timp Naomi a racit rau de tot,a avut un virus la burtica,vomita si a avut diaree...saracuta mult a mai suferit,a slabit vreo 600g,nu mai are bolfite de loc.Am tinut-o la regim si cu medicamente...totul a durat in jur de 10 zile,insa acum e bine...ieri i-am dat iaurt dupa atata timp,Doamne ce fericita mai era.

Nu am apucat sa citesc nimic,si nici nu am cum sa recuperez,noi stam ff mult timp afara,iar cand sunt acasa abia am timp sa mai fac cate ceva.Sper ca toata lumea e bine,cu intarziere LA MULTI ANIpt ziua de ieri.

Am pus cateva noi in albumu de mai,vizionare placuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Anca ..te dadusem disparuta...imi pare rau pentru Naomi..dar lasa ca sa vezi ce repede recupereaza ea :) Am vazut pozicile ...tare plimbarete mai sinteti! Mai intra pe aici sa ne spui ce mai face Naomi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

'Neata , neata!!!
da' ce-i cu linistea asta ?
Roxa ? lipseste mesajul tau de dimineata ...
multam de raspunsul cu crema ...
la noi e urat ..si cred ca vom sta in casa din cauza de muci ...

fetele voi ati dat cirese la bebici ?binenteles fara samburi


Simona si bb Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

La multi ani pentru Botosica !!!
pupam dulce pe nasuc !!!..si pe mama ei !

Simona si bb Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Anca, offf, da ce s-a mai chinuit Naomi! Sper ca e mai bine acum. Noi ii dam pupici sa ii treaca de tot si sa faca iar falcute!

Roxi, bine ati revenit, se tot intreba lumea pe aici, inclusiv eu, pe unde ati disparut.

La multi ani, Botosica!!!!
Prin Sibiu e soare. Ieri am fost si noi in parc si era un spectacol cu copii de toate varstele de la scolile din Sibiu, imbracati in costume colorate si cu multa muzica si dans. Doamne ce i-a mai placut lui Tudor, a chuit si a ras intr-una.

Eu nu i-am dat inca cirese, dar intentionez, ca doar daca i-am dat capsunii, nu cred ca ciresele sunt mai problematice.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Neata'

Pe noi nu ne-ati mai vazut de o luna jumate in pozici....ia uitati ce gogosel am.....



Felicia si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

La multi ani pentru dra Botosel!
Ati citit despre Cernobal? Eu sunt cam confuza...nu stiu daca e exagerare sau e kiar adevarat. Si in cazul in care e adevarat nu stiu daca e cazul sa mai merg la mare?

Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze Raducu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

La multi ani,Botosica mica ! ..sa cresti mare si frumoasa!

Anca, of of mititica....bine ca si-a revenit....pupicim la ea de mii de ori.Vazut pozici....e dulcilica foc.

Noi iesim afara si va citim cand ne intoarcem...

papa

Felicia si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna ziua !
Maria Alexandra
Naomi - sanatate muuulta va dorim ! frumoasa d-soara !
Kim - nervi de otel si tinem pumnii stransi
Pakooo - foarte frumoasa d-soara !!!
Ina - sa stii ca si eu la asta ma gandesc ... mersul la mare ...

Intrebare: le-ati dat copiilor capsuni ??? sau iaurt cu capsuni ??? La cate luni ?



Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37099" target="_blank">Povestea_nasterii
Giulia_mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

Haideti sa va spun! Ieri am avut un Codrut taaaare plangacios si tocmai cand il acuzam mai rau de rasfat am vazut ca stau pregatite sa ii iasa doua maselute de sus!!!!!!!! In stanga sus e aproape crapata gingia; sta sa explodeze! Cred ca de-aia a avut si perioada cu treziri noaptea din ora-n ora! Mi-e o mila de el! Mai are cineva masele?
Citeam intr-o revista de setul de curatat dintisori "NeneDent Baby"; stiti ceva de el?Unde se gaseste?
Pako, ti-am vazut Printesa! E delicioasa cu palariuta bleu!Codrut a confirmat si a mangaiat poza pe monitorSi ieri la Tv la Teo, cand cantau copilasii nu am scapat de el pana nu a mangaiat ecranul...E dornic de copii, dar nu prea avem pe langa noi...

Adema&Codrut

Mergi la inceput