Bebelusi de iulie-august 2004 (67)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Am uitat sa-ti spun..nici tu nu cred ca ai nevoie de diet...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

pai daca o luam asa...nici tu nu aveai nevoie de dieta, olivia. toate sunteti slabute pe aici...numai eu. ei, lasa, eu sa fiu sanatoasa.

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Esti tu draguta ...dar era pacat de garderoba...sa stea acolo in closet....Sa nu uit sa-ti spun sa faceti pozici...eu vreau (hi,hi am si pretentii) din Iasi (pentru ca nu l-am vizitat)si din Milano....pleasee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

mey, cu pozele cam nasol, ca noi camera digitala tot nu am luat, ultimele poze le-am facutcu una imprumutata de la un amic. i-as cere-o si in ro, dar mi-e jena. deh, bunul-simt. voi face cu siguranta poze, dar voi folosi anticul kodak cu film (hehehe) si voi filma cu camera voastra. mmmmm. nu's cum sa fac ca sa vedeti si voi ce voi vedea eu. da' gasesc eu o solutie.
merge munca?


philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Scuze am presupus ca aveti aparat..am inteles ca Kodak de unica folosinta sint ff.bune...
Merge munca....dar mai mult sta
Acusica bintui pe net in cautare de (vrabia malai viseaza) ca vine ziua lui tati si vreau ceva bun ,bun....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

parca Vulnerabilii cu Kevin Costner si Robert de Niro dar eu l-am vazut cu un ochi ,,pentru ca celalalt dormea ....he , he s-au dus vremurile cu nopti pierdute si fresh dimineata ...
Andreea am notat nr ..poti sa-l stergi acum !!!o sa iau si nr de telefon ale celorlalte fete din Iasi ..poate ne vedem ...
eu mai trebuie sa dau nsite kg jos ...ca afost Pastele si am mancat de-am spart !!!!
pupici
ma duc la nani

Simona si bb Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineatza dragelor!
auziti mai lasati-ma cu laudele ca mi-o iau in cap! sa stiti ca de aia nu am mai pus poze cu mine....ca am pus niste kile urite pe mine. care se vad. asa ca am dat 5-6 in vreo 2 saptamini, sper sa fiu cuminte. stiti voi cum e, cand vezi ca nu iti vin hainele normale si crapa pe tine....te enervezi rau de tot!
Andreea las mama ca ne mais crii tu....ca doar dependenta de noi nu trece asa usor! wow milanooooo te rog da-mi voie sa fiu 5minute invidioasa ca mi-e un dor de milanooo unde e asa frumos si muulte magazineeeeee
Simona cum a dormit pufuliciu'?
la noi e inorat si urit...da tot iesim dac nu are chef suedezu' meu de nani.
pupi si....revin! (ca sunt solo, of course!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain spune:

LA MULTI ANI pentru toti sarbatoritii de astazi, Elene si Constantini, sa fiti sanatosi si toate dorintele sa vi se indeplineasca !!!!

Nicole & Andreea Alexandra (26.07.2004)
Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni
Andreea de la 4 luni
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40285" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Buna dimineata pe la pranz

tuturor care sarbatoresc Constantin si Elena
Sunt cu pitica in brate, care nu are somn, asa ca poate mai revin spre dupa-amiaza

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefania - printesa mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simona R. spune:

Buna!

La multi ani sarbatoritilor!

Noi vrem sa multumim pt.aprecieri..intr-adevar David este vesel si ii place tare mult sa fie pozat!

Suntem prin preajma deocamdata...mai tarziu mergem la socrii ca-i ziua lor!

http://community.webshots.com/user/simonarida

Mergi la inceput