Bebelusi de iulie-august 2004 (65)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Mey Roxi...pantaloni cu siret? Si Luca are unii ...dar nu-i stau frate...cum reusesti? Sau ii poarta baggy...hi,hih

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

of, roxy, de fiecare data cand vad cate un mesaj de-al tau si citesc constanta, ma apuca nostalgia. mare, soare...ehehe, unde-s vremurile alea? discoteci etc. chiar, cum e sa stai la mare? aveti musafiri toata vara sau faceti bine si plecati de acasa???

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Stii ca mi-ai dat o idee...ce-ar fii sa mergem si noi la Zoo...dar cred Luca este prea mic...ma mai gindesc...
Si eu verfic cuilul ..nu daca respira ci daca-i invelit..ca nu se suporta acoperit..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Andreea, nu ride de mine, dar eu pling dupa bucuresti. 8 luni pe an la constanta e frig, vant si eventual, gheatza de nu poti merge. si celelate 4 luni de abia compenseaza. si in alea 4 luni e o aglomeratie de iti vine sa te sinucizi. de plecat in vacanta...as vrea eu, dar uite ca nu prea ne-au napadit musafirii....asteptam in vara asta mamicile si piticii
Olivia inca nu i-am pus pantalonii dar DA...trebuie sa fie baggy! hai ca daca ma apuca cheful ii pozez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Da, da..poze cu suedezu'mic si scump!!!
Eu as dori ca marea sa fie la Bucuresti..ar fii combinatia ideala pentru ine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Mamici care sunt on-line, ajutati-ma si pe mine!

Iar nu a vrut sa bea lapte praf, asa ca i-am dat san. Dar nu prea a mancat foarte mult ca era franta. Acum vine intrebarea mea, cit timp pot pastra laptele in biberon. 1/2 de ora, o ora sau deloc?

Chiar azi am citit de criza de la 9 luni. Un somn in timpul zilei este prea putin, 2 sunt deja prea multe. Asa ca Stefi se trezeste mai nou pe la 7-7:30, doarme de la 11:30 la 13 si atit. Iar seara o culc la 8-8:30, dar deja este obosita si maraita. Iar noaptea ma trezesc de cel putin 2-3 ori, dar deja m-am obisnuit.

Nu ma uitati cu intrebarea, va rog!!!!!

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefania - printesa mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hihihi poze deocamdata cu hainutzele goale ca suedezu.....nani nani.
revenind la pozele lui Codrut vreau neaparat sa mentionez ca mie nu mi-a placut cel mai mult cea cu basmalutza, ci cea cu "nu dorm, meditez!". exact asa adoarme si Patrick! si ca sa il pun pe spate nu il las eu, ca sa nu se trezeasca, ci ridic caruciorul pe 2 roti (cele din spate) si il scutur.... (io si valentino rossi ce facem faze din astea)
si ca sa fiu in ton cu planurile despre bb2, vreau sa va rog sa citi acest mesaj....care e super!http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48839
Cornelia este o fosta colega de a noastra, daca va amintiti, care din pacate a pierdut sarcina prin martie trecut. din fericire a ramas din nou insarcinata repede si pe 26 aprilie s-a nascut Stefan, pe care am avut onoarea sa il cunosc personal pe cand avea 2 zile (acu e un adevarat barbat, are 10) enjoy!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Andreea, pune biberonul la frigi. cand vrei sa il folosesti incalzeste-l 20 secunde la micro. si nu iti pierde speranta, incet incet se va obisnui. sotul tau nu e acasa sa incerce el? dupa cum probabil v-am mai spus d eo mie de ori, mama mea l-a invatat pe Patrick cu biberonul, ca eu nu am putut. deci conteaza ff mult sa NU fii tu. bafta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Io nu am inteles de care lapte este vorba...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Roxana ..citit...pus pe ginduri...si eu as vrea bb2...dar uneori am senzatia ca mi-a cam trecut vremea...chiar daca sint tinara in spirit:)...Plus ca trebuie asteptat 2 ani de la cezariana...Iar in US cu doi copii si fara ajutor...poti sa te impusti...
Si mai ramine de convins si tati ..care abia a vrut bb1....chiar daca acu'-l adora....Discutia ramine deschisa...Tu ai in plan bb2?

Mergi la inceput