Sfaturi utile despre copii!

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisim spune:

Buna,
va rog mult, trimiteti-mi si mie cartea cu retete diversificate pentru bebe,avem 4 luni si trebuie sa mancam si noi diversificat si suntem total in ceata.Adresa de mail este lupu2002@yahoo.com

Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanny_nane spune:

as dorii daca se poate sa-mi mai trimiteti inca o data carticica caci ,sotul meu a incercat sa traga niste muzica de pe internet si a contactat un virus si ni s-a sters tot din calculator si nu mai am carticica .adresa mea este geanny_nane@yahoo.com.va multumesc anticipat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns @lex@ndr@ spune:

As dori si eu cartea, va rog mult. Adresa mea este: lauracont24@yahoo.com
Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

si eu vreau carticica aceea daca se poate...cu retete pentru bebei...multumesc din suflet
ekaterina_green@yahoo.com

Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007) cu (26.05.2008)

Poze Maria Sofia

www.youtube.com/watch?v=UDawnIQuTRU" target="_blank">uite ce fac eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmennae spune:

Fetelor vreau si eu carticica de retete pt. diversificare. Fetita mea este mofturoasa si nu mai am idei. Adresa mea de mail este: carmen_nae2005@yahoo.com . Va multumesc anticipat, Carmen.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucresa spune:

as dori si eu carticica va rog sanduncl@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otis41 spune:

V-am trimis cartea mea!
Carmen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mika74 spune:

Buna! Va rog mult, trimiteti-mi si mie cartea cu retete diversificate pentru bebelul meu,avem 4 luni si trebuie sa mancam si noi diversificat,si poate ne ajutati.
Multumim!
adreas mea de mail e mikapui74@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mika74 spune:

Buna! Am si eu o intrebare.Pot sa ii dau bebelului de 4 luni ceai de ceapa , tuseste.si nu stiu cat sa ii dau .multumesc frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui mika74

Buna! Am si eu o intrebare.Pot sa ii dau bebelului de 4 luni ceai de ceapa , tuseste.si nu stiu cat sa ii dau .multumesc frumos!



este mult prea mic la 4 luni ptr ceai de ceapa. mergeti la doctorul pediatru pentru a se stabili de ce tuseste. trebuie tratata cauza, nu efectul.
sanatate multa.

Roxana

Mergi la inceput