Sfaturi utile despre copii!

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns analessya13 spune:

Citind subiectul "Meniuri la diverse varste!", am inteles ca circula pe forum o carticica despre alimentatia bebelusului.
As avea rugamintea daca cineva are acesta carticica, in varianta online, sa mi-o trimita si mie.
Multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns analessya13 spune:

Va rog, mai insist inca o data, ar putea cineva sa imi trimita si mie carticica cu diversificarea bebelusilor?! Pentru orice eventualitate las si adresa de e-mail: andret13@yahoo.com.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otis41 spune:

V-an trimis carticica!
Sanatate!
Carmen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns analessya13 spune:

Multumesc din suflet si numai bine!
Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Carticica cu retete pentru bebe
MarianaTehan
Buna! Am inteles ca exista o carticica(format electronic)cu retete de papica pentru bebe, daca o aveti va rog mult sa mi-o trimiteti si mie.Adresa mea este www.miruna_80@yahoo.com." target="_blank">www.miruna_80@yahoo.com." target="_blank">www.miruna_80@yahoo.com." target="_blank">www.miruna_80@yahoo.com. Va multumesc anticipat!
Am o fetita de 5 luni, am inceput diversificarea si nu prea mai stiu ce sa-i dau sa pape.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

nadia2vio
Trimis la - 07/01/2008 : 19:12:08
--------------------------------------------------------------------------------

Dragi mamici,sunt mamica unui baietel de 3 luni si as vrea si eu cartea prt diversificare...(inca papam tzatica si dr ne-a spus pana la 4 luni doar laptik)pana atunci mami se documenteaza.adresa mea este nadia2vio@yahoo.com,va multumesc anticipat

iriss27
Trimis la: - 08/01/2008 : 11:03:09
--------------------------------------------------------------------------------

ti-am trimis pe mail ce am eu despre diversificare, oricum schema exacta ti-o va da drul
eu iti recomand sa incepi diversificarea cat mai tarziu
organizatia mondiala a sanatatii recomanda inceperea diversificarii dupa 6 luni, pana atunci lapticul ii asigura toate cele necesare si nici organismul bebelusului nu este pregatit intru totul pt hrana solida

succes si un bb mancacios

gogosel
Trimis la: - 08/01/2008 : 11:51:54
--------------------------------------------------------------------------------

si eu vreau cartea diversificarii.
va rog!
multumesc!

Ashera
Trimis la: - 08/01/2008 : 12:45:27
--------------------------------------------------------------------------------

Iriss, te rog mult sa-mi trimiti si mie
Am si eu un baietel de 5 luni si vreau sa strang cat mai multe informatii despre diversificare, ptr ca pe la 6 luni o sa incepem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lialuminos spune:

As vrea si eu cartea.
Multumesc.
lialuminos@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LGabiL spune:

Cine are timp sa-mi trimita si mie CARTEA CU RETETE DIVERSIFICATE PT BEBE?
bondacus@yahoo.com

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

vreau si eu CARTEA CU RETETE DIVERSIFICATE PT BEBE, va rog.
ioanaiub@yahoo.com

http://s244.photobucket.com/albums/gg22/ioanaiub/?action=view

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cylyche spune:

Ma alatur si eu!!!!!
Si eu vreau carticica pls sa mi-o trimiteti si mei ,va rog mult de tot cylyche@yahoo.com

Otis daca ai timp trimitemi-o si mie

Mergi la inceput