Mamici de Constanta (31)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gen68 spune:

mey, sanzi, nu-mi vine sa cred. fii-mio sa aibe initiative sa raspunda la lectii? ptiu, ptiu si Doamne ajuta.
declaram ziua de ieri "ziua initiativelor" pentru ca i-a spus tatei sa-i scoata ajutatoarele de la bicicleta (si ma rugam de el sapt. trecuta sa i le scot si nu a vrut). e clar, de acum il las pe fii-moi sa hotarasca. nu-i mai impun nimik. zic io.

pupici la fete. offf, nu se mai incalzeste odata sa tragem o intalneala.

gen, mamica doar de marius


"poze cu de-alde noi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ione spune:

Buna mamici.

Cum reactioneaza copilasii vostri in magazine?
Noi incercam ,,sa ne educam,, sa nu punem mina.

Nuami bine.

Ionela, Maria & Elena 26 mai 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Gen, lui Marius pt "ziua initiativelor"! Si la mai multe zile d-astea! De ce nu se vad pozele voastre? Poate n-ai scris bine adresa?!

Ione, bravo voua, la noi este tare aiurea: cand Sebi mi s-a aruncat din carucior la Metro, vroia sa ajunga la "marfuri"! Si daca dam de rafturile cu jucarii....hmmmm.... cam greu sa mai plecam de acolo fara sa cumparam ceva. (Si cand te gandesti ca face asa la doar 1 an si doua luni!)

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

eu vreau sa stiu preturi si locuri unde se gasesc huse, pt ca noi avem canapea+fotolii bleu (pe care le-am comandat cand eram gravida si "intr-o dunga") si acum, cu printisorul asta mic si nastrusnic.... nu mai fac fatza....!
Aveti idee de ceva prin Constanta? (Eu am vazut in Tomis Mall, dar costau vreo 7 mil si mai bine imi fac alte canapele, la pretul asta?!)


Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Mav noi am luat o canapea de la Mobexpert cu vreo 9 mil cu husa detasabila...e sist click clac si e ff misto si tine la murdarie...am luat si o husa de rezerva...spalam una avem alta... tot in ideea ca cu David nu te pui!!!
Nu stiu daca poti sa faci huse de comanda pt canapele...

"O coardă prea întinsă se rupe, o coardă prea slabă nu vibrează așa cum trebuie. ."


Sinzi si David
David pe tractoras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gen68 spune:

mav, hai ca le-am dat pe publice. ia incearca acum.

gen, mamica doar de marius


"poze cu de-alde noi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Gen tot nu merge!!! cred ca tu dai linkul de unde le editezi...nu te unde le vizionezi...
Si sa stii ca s-a facut mai silitor MArius...chiar m-a surprins...sper sa il tina

"O coardă prea întinsă se rupe, o coardă prea slabă nu vibrează așa cum trebuie. ."


Sinzi si David
David pe tractoras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gen68 spune:

proba...la pozat.

mey, ia incercati acum. daca merge, saru'mana teacher.





gen, mamica doar de marius



poze cu de-alde noi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Gen, tot nu merge!
Sinzi, merci! Sa inteleg ca cei de la Mobexpert au si huse separat? Noi am facut canapelele la Pitago, dar n-am fost sa intreb daca pot face si huse...

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Gen tot nu merge...imi spune ca file not accesible (pt mine) si sa ma consult cu posesoru!!!!
Asa ca mai incearca ca esti pe drumu cel bun

"O coardă prea întinsă se rupe, o coardă prea slabă nu vibrează așa cum trebuie. ."


Sinzi si David
David pe tractoras

Mergi la inceput