Copii din 1996 (2)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salut,
Mihaela,felicitari!In sfarsit vesti de la tine....M-am tot gandit la voi si chiar asa cum ai scris si tu ati ajuns la mare cu furtuna...Bine ca ati avut cum sa va ocupati timpul...Iar acum....iupiiiii!!!!...pe meleaguri americane.Nu pot decat sa va urez disractie la maxim si te astept cu noutati!Pupici!
Brenda,esti o fata tare de gasca....tot timpul cand imi scri parca te vad in fata ochilor.Inca nu mi-a trecut senzatia de deja-vu!Imi dau seama ca ai un suflet mare....nu ma pricep eu la laude,dar asta mi-a venit sa scriu,caci impresia asta mi-o lasi de cate ori iti citesc randurile.Cred ca ai suferit tare mult...Iti multumesc pentru toate cuvintele frumoase pe care mi le scri.Iar cu statul loco in vacanta,te inteleg perfect:nici noi nu vom pleca pe nicaieri.Motivul il sti.Noi speram sa se rezolve cat mai repede problema asta cu serviciul.Cineva ne-a facut o promisiune pentru 1 septembrie.Doamn-ajuta!Iar cu Luana....hm....cred ca trecem treaba pe linie moarta.Asa-i cand ai relatii proaste cu ministerul de finante!
Sa aveti parte de zile frumoase si multa sanatate la Diana!Va pup pe amandoua!
Uite ca vroiam sa scriu si de Alexandru meu,ca avem probleme cu dantura.Se pare ca dintii si maselele definitive vor sa iasa ,iar cele de lapte nu dau nici cel mai mic semn ca ar vrea sa cada....Asa ca am fost la stomatologie si,din nefericire,se pare ca Alex va trebui sa aiba parte de extractie fortata.Asta e!
Numai bine tuturor!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

continuarea cu partea a 3 a aici:

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53243

Mergi la inceput