Lista medici ginecologi/obstetricieni (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elle23 spune:

un super vot de incredere si din partea mea pentru doamna doctor Mihaela Grigore din Iasi de la "Medis". este foarte de treaba, blanda, dar cel mai important este ca mi-a pus diagnosticul dupa primele 4-5 minute de vizita. Asta dupa ce mai consultasem un alt doctor , despre care nu vreau sa vb. de rau ca suntem in post , ca altfel, nu cred ca se mai ducea nimeni la ea. hihi

O recomand din toata inima.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jeff spune:

Buna mamici,

Eu am nascut in 2001 la Municipal cu Dr. Badiu Alexandru.
Mi s-a parut un super profesionist si nu doar mie.
de la mine are nota 10 !
Nu am fost la el doar cand am fost insarcinata ci si inainte si mai ales dupa. Am dus la el si o multime de prietene, cunostnte si toata lumea a fost multumita.
Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabratu2000 spune:

Stie cineva ceva de Dr. Stanescu Dana de la Bucur? M-am vazut cu ea de 2 ori si as vrea sa aflu mai multe despre ea. A nascut cineva cu ea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andram spune:


Despre dna. dr Indiana Pelin (am vazut ca este la Giulesti) ce-mi puteti spune? (in plus fata de ce stiu eu)
Si eu stiu ca m-am dus o singura data la dansa, muream de frica pt. ca stiam ca am o infectie de care nu reuseam sa scap iar dna. dr. a fost super...calma si rabdatoare.
Mi-a spus ca nu aveam de ce sa fiu asa speriata, mi-a facut un Papa-Nicolau dar mi-a explicat,foarte calm, ca am o rana miiica pe col si trebuie cauterizata.
Si...cred ca imi trebuie mai mult niste incurajari ca sa ma duc la ea sa imi rezolva problema....
asa ca...va rog frumos...spuneti-mi despre ea...poate ma hotarasc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

as vrea sa propun si eu un medic din targoviste. se numeste florin florescu si este o bomboana. este SUPER competent (are competenta pe ecografie si colposcopie si alte cateva competente cu nume ciudate), vine si de acasa cand trebuie sa nasti si se ingrijeste mai mult de bebeu decat de ce vrei tu (daca vrei cezariana si nu este cazul iti spune de la obraz si daca tu insisti te trimite la altul care este dispus s-o faca pentru bani. este relativ usor de ajuns la el pt.ca are cabinet in blocul E3. pentru cele care doresc, numarul de la cabinet este 0726-566.243. are niste bomboane de asistente, dragute si care itipot raspunde la orice intrebare ai avea.apropo, fetele care au scris despre tomescu si zuluf, AU DREPTATE. daca ar fi sa mai nasc odata, tot pe Dr FLORESCU l-as alege. datorita lui am acum un bebeu frumos si...destept(are deja 2 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

buna veve. eu as vrea sa largesc lista cu DR.FLORESCU FLORIN din TARGOVISTE. UN SUPER MEDIC SI UN SUPER OM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILUCAE spune:

EU AM NASCUT IN LUNA IANUARIE LA SPITALUL ELIAS CU D-NUL DR. FILIPESCU ALEXANDRU . UN DOCTOR DE NOTA ZECE. AM AVUT INCREDERE IN EL SI NU M-A DEZAMAGIT.

I.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kity2004 spune:

Inca o parere foarte buna despre Dr Cristian Gherasie de la spitalul Cf 2 - un doctor exceptional si super profesionist . Am un bebe frumos si sanatos datorita dumnelui.

Oana si Iza-Maria DN 19 iulie 2004
http://community.webshots.com/user/oanavilcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Ce stiti despre dr. Diana Secara de la Municipal din Bucuresti. Mai este si la Medicover in Plevnei. Ati fost careva la ea?

Va pup,

Flory si Andrei (27 Nov 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/florypop/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pandurum spune:

De Dr. Puiu Carina de la CFR 2 stie cineva, cat e de buna? E cam tinerica, dar sunt curioasa daca a fost dintre voi cineva la ea. Ca tb sa fac histero la ea.
Jeff, poti sa ma ajuti sa ajung si eu la doctorul Badiu, please! (inteleg ca ai dus multe prietene acolo)Am auzit si eu ca e ff bun. Te rog....

Mergi la inceput