Lista medici ginecologi/obstetricieni (5)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexuta2005 spune:

Buna fetelor!
Am nascut cu d-nul conf. Anca la Sp. Municipal.
Asa ca mamici si viitoare mamici daca vreti un super medic mergeti la d-nul conf. Anca la Sp. Municipal!
La multi ani, sarbatori fericite !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eve44 spune:

Buna si un sincer La multi ani!
Eu cunosc un medic extraordinar la Cantacuzino si anume dna doctor Grama Marilena.Se poate discuta orice problema .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

La multi ani!!!!

nu pot sa nu spun si eu cate ceva despre dc din orasul meu..este minunata si deosebita ...deci este vorba de dc Tanase Florentina celor din Craiova le'o recomand cu cea mai mare placere...

olteanca


Gabitza

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica spune:

Daca aveti nevoie de un medic in Oradea, bun profesionist si in primul rand "OM" vi-l recomand pe d-l doctor Marge Octavian.Eu am nascut ambii copii cu dansul si chiar in situatii dificile a facut fata cu succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Il recomand din tot sufletul pe Dr. Olaru C-tin de la clinica Brol, fara de minunea din bratele mele nu ar exista!

Flavia si Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyc79 spune:

Intr-adevar dr Tanase de la Spitalul Regional are o nota buna, a fost mana a doua la mine la cezariana. Se putea si mai bine.
Pt cele care l-au cunoscut pe dr Capitanescu: Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! A murit acum cateva saptamani: infarct.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitumac spune:

quote:
Originally posted by alexuta2005

Buna fetelor!
Am nascut cu d-nul conf. Anca la Sp. Municipal.
Asa ca mamici si viitoare mamici daca vreti un super medic mergeti la d-nul conf. Anca la Sp. Municipal!
La multi ani, sarbatori fericite !




Are cumva si cabinet particular? Cat te-a costat? Eu as vrea sa merg la un medic la municipal...dr. anca sau dr. dumitrascu....ma poti ajuta cu niste informatii?merci anticipat

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mitumac/album?.dir=/8872

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta2005 spune:

Buna Mitumac!
Adresa de la cabinet este:B-dul Maresal Alexandru Averescu, nr 3,
Bloc 2, ScB, Et 1, Ap 5, sector 1, nr de telefon 2246631 (va raspunde dupa ora 12 ) Consultatia era 500.000 lei.
Sa sti ca dr. Anca e un pic cam scumpicel dar merita. Eu i-am dat 12 milioane lui dar nu a mai trebuit sa dau la nimeni din echipa (mana a doua,mana a treia, moasa etc- a impartit el bani cu ei)si 3 mil. anestezistului(anestezie generala).O alta fata care a nascut cu el i-a dat 7 mil. si apoi a venit la ea toata echipa si la sfarsit tot acolo a ajuns.Am inteles ca la Municipal cezariana este intre 200 euro si 350 euro, depinde de medic.Eu ti-l recomand pe dr. Anca. Anestezia este intre 1.500.000 si 3.000.000 lei depinde de anestezie.De regula dr. Anca opereaza cu un anestezis foarte bun conf. Costandache parca se numeste.Eu am mers pe suma maxima pentru ca eram tare speriata si vroiam sa ma asigur ca lucrurile decurg bine dar se poate si mai putin.Asistente intre 50.000 si 100.000 lei.
Nu stiu ce sa-ti mai spun, daca mai vrei sa stii ceva intreba-ma ca acum nu mai stiu ce sa-ti spun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doublemom spune:

Pt Bacau - un dr de mare valoare este dr.Puiu Martz. Are cabinet pe la Patrascanu pe langa sediul Loto. Din pacate nu are colaborare in spital la Bacau ci la o clinica din Iasi, dar pentru orice fel de problema, nu numai sarcina este super profi. Eu stau in Bucuresti de aproape 4 ani dar de cate ori am avut ceva ori am dat fuga la Bacau ori i-am dat macar un tel. Acum probabil ca nu as fi gravida daca nu m-ar fi tratat el de problemele pe care mi le-au provocat alti medici in anii dinainte de a ajunge la el.

Miha 29+1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitumac spune:

quote:
Originally posted by alexuta2005

Buna Mitumac!
Adresa de la cabinet este:B-dul Maresal Alexandru Averescu, nr 3,
Bloc 2, ScB, Et 1, Ap 5, sector 1, nr de telefon 2246631 (va raspunde dupa ora 12 ) Consultatia era 500.000 lei.
Sa sti ca dr. Anca e un pic cam scumpicel dar merita. Eu i-am dat 12 milioane lui dar nu a mai trebuit sa dau la nimeni din echipa (mana a doua,mana a treia, moasa etc- a impartit el bani cu ei)si 3 mil. anestezistului(anestezie generala).O alta fata care a nascut cu el i-a dat 7 mil. si apoi a venit la ea toata echipa si la sfarsit tot acolo a ajuns.Am inteles ca la Municipal cezariana este intre 200 euro si 350 euro, depinde de medic.Eu ti-l recomand pe dr. Anca. Anestezia este intre 1.500.000 si 3.000.000 lei depinde de anestezie.De regula dr. Anca opereaza cu un anestezis foarte bun conf. Costandache parca se numeste.Eu am mers pe suma maxima pentru ca eram tare speriata si vroiam sa ma asigur ca lucrurile decurg bine dar se poate si mai putin.Asistente intre 50.000 si 100.000 lei.
Nu stiu ce sa-ti mai spun, daca mai vrei sa stii ceva intreba-ma ca acum nu mai stiu ce sa-ti spun.





Iti multumesc pentru informatii....

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mitumac/album?.dir=/8872

Mergi la inceput