Cei din zodia Gemeni, uniti-va!! (4)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

acris Bine ai venit! Te-am trecut pe listutza...
RodicaP N-am reusit inca sa fac poze pentru ca n-am avut timp. De fapt am una facuta dupa ce am pus perdeaua si mocheta...dar atat...
Sa vad cum imi fac timp...
ioana_du Ce faci, mamico?? Ti-ai mai revenit??? Hai, mai... Tu care esti o optimista sa te-apuce asa pasele proaste???

Va

Liliana& Andra-Maria

poze Andra Ghiberdica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

Liliac, da pisoi, mi-am mai revenit, si stii de ce? Am tras ieri si azi cateva portii de barfa si hliezeala cu colega mea..... tare bine mi-au prins! Si ma mai bucura si faptul (absolut MI-NU-NAT) ca maine e VINERI !!!!!!!!!!!!!!!

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

http://photos.yahoo.com/ioana_du

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Mai, si a venit din nou vineri...
Abia astept sa imi petrec inca un we cu prichindica mea!! Si eu chiar ma simt bine, numai ca nu prea mai imi simt bratele...iar pielea de pe maini cred ca mai sta din cauza kilulul de creme pe care l-am folosit...

Abia astept sa vina Pastele sa facem OO rosii si fripturica de miel!

Va

Liliana& Andra-Maria

poze Andra Ghiberdica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

E VINEEEERIIII !!!!!!
Am mai pus cateva poze, albumul se numeste "aprilie 20025"
pupici

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

http://photos.yahoo.com/ioana_du

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreg spune:

Bun gasit dragele mele!!!!! Nu v-am mai scris de mult si asta nu din rea vointa, dar saptamana trecuta am avut un program..."de vis - adicatelea COSMAR". Mai am putin si ajung la casa de nebuni!!!!!
Bun venit pentru noile aparitii: AngeliquedeS, acris....sa faceti bine sa animati atmosfera ca de nu.....nu se-ntampla nimic, da' nu-i frumos.
Rodica P - am vazut telenovela sambata dupa-amiaza...special am dat pe "Acasa"; e vorba despre pers Roberta - parca..(aia maritata cu unu' mai in varsta - Felix parca)? Si mie si sotului ni s-a parut ca aduc putin cu ea...sau ea cu mine; nu stiu exact.
Mai fetelor...am asa o stare...de-mi vine sa-mi iau campii. Vi s-a parut vreodata ca nu o sa puteti face nimic din ceea ce v-ati propus? si asta pt ca vreti sa faceti prea multe?????? Eu imi doresc sa fac atatea, bineanteles pt bunul mers al vietii de familie, eram asa entuziasmata la inceput, eram convinsa 90% ca voi reusi, dar acum am impresia ca nu voi putea face nimic. Si toate astea din cauza banilor, adica a lipsei lor...Imi vine sa urlu!!!!Si eu care chiar vreau sa fac ceva ce nu e chiar asa "imposibil"....
Da'..., o sa ies eu din starea asta ....si o sa le fac pe toate, ca daca nu le fac eu, nu le face nimeni; si daca nu le fac inseamna ca sunt cea mai fraiera!!!!
EHHHH, nu ma bagati in seama ca-mi trece...oricum nici nu prea cred ca intelegeti chiar tot ce-am vrut eu sa zic; nici nu e cazu' sa va obositi sa intelegeti, da' e singurul meu mod de a ma mai descarca putin de stres si nervi: ca la servici nu pot - ca se interpreteaza..., iar acasa nu pot sa ma vaiet pt ca il influentez pe sotul meu, care eun panicos si jumatate si caruia daca-i zic de doua ori ca ma doare capu' ma duce la spital...
Hai ca va si mai "vorbim"!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/loredana_gherghelas/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Loreg Eiiii, cum iti este astazi??? Ti-ai revenit??
Mai fetelor si pe mine ma apuca depresia dar sunt o optimista incorigibila si apuc sa fac haz de necaz pana la sfarsitul zilei.
Si cum NU exista gemanutza care as aiba probleme si pe care sa nu le rezolve, va rog sa va spuneti of-ul, "radem" impreuna si ne trece!!!




Liliana& Andra-Maria

poze Andra Ghiberdica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

Mey mey mey
Voi astea cu biroul, e normal sa scrieti aci...Eu acum ma uit la voi si ma gandesc cum facurati.. eu nu pot pleca sa-mi las copilu sub nici o forma. Era un subiect acu vreo 2 sapt, se vede treaba ca suscita un deosebit interes, a si disparut... despre cele ce stam acasa.. daca e bine sau nu. Eu nu stiu cat de bine, cat de rau. Stiu doar ca nu pot sa-mi las odrasla si sa merg sa muncesc. Ma scurg dupa el si el dupa mine ca doar stam impreuna tot timpul..

Ma rog..

Depresia m-a cam cuprins si pe mine, de la vreme in parte, de la baby expo in alta parte.. jenanta expozitie..

Cumparaturi n-am mai facut cine stie ce... doar o fusta de in alba, venita de pe alte meleaguri...

si de curatenie mi-e greu sa ma apuc dup'aia nu ma mai opresc



mamica de ( 13oct04 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

FETELE!!!!Acum v-am descoperit .
Sunt si eu o geamana: 26 mai 1981. Ma primiti si pe mine?

Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

BraveGirl Esti pe listutza noastra si bine ai venit in club !
Kittie Draga noastra, stai linistita ca nu toata lumea este nebuna ca mine!! Pe mine m-a mancat in...de m-am intors.Eu prinsesem indemnizatia aia de 6,5 mil iar salariul meu depasea un pic, asa ca am luat marea hotarare, numai ca acum sariul meu a ramas in urma indemnizatiei de 7,8 mil...iar eu imi rod unghiile pe ascuns pentru ca timpul pe care il am la dispozitie sa-l petrec cu copilul este foarte limitat. Ma bucur de fiecare we ca de altceva dar ar trebui sa-mi intre in cap ca la fiecare we mai imbatranesc putin!!!
Dar...tot inainte!


Liliana& Andra-Maria

poze Andra Ghiberdica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreg spune:

Buna ziua, buna ziua! Va doresc sa traiti mai bine ca mine pt ca eu de 2 zile nu mai am chef de absolut nimic; ieri am plecat mai devreme de la servici; m-am dus la banca sa discut una-alta despre creditul imobiliar pe care intentionez sa-l fac - am ajuns dupa aceea acasa, am mai facut niste calcule..si...nu-mi iese mai am nevoie de cel putin 6.000EUR, deci nu voi putea sa-mi cumpar casa in aceasta vara. Asta este motivul supararii mele, am tot sperat ca vom rezolva problema asta pana in august-septembrie, iar acum toate planurile s-au dus naibii. Acum trebuie sa o luam de la capat...cu toate planurile, aranjamentele etc.. Oricum, inca mai am forta sa zambesc si sa fac haz de necaz..
Ahhh, era sa uit: bine ai venit - BraveGirl!!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/loredana_gherghelas/my_photos

Mergi la inceput