Miresele anului 2005 (11)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Ufff...varicela am luat-o de la un coleg care a facut de la fiica lui. De odihnit o sa ma odihnesc acum, primele zile, ca voi face acasa munca care o faceam la birou. Asta e...
Legat de nunta, sa spun si eu ce am facut:
-am formatie, restaurant, biserica si se pare ca si ora la cununia civila
-invitatii, o mica parte din bauturi, cameraman, fotograf
-programare la rochia de mireasa; sotul costum cununie
Si cam atat. Abia acum imi dau seama ca sunt in urma.
Dar mai am timp de recuparat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salutare miresici!
katle tu cand ai nunta?
vmariejeannesorry pentru varicela...dar stai mai mult pe forum acu,nu?
degetzel foarte frumoase invitatiile
mai vorbim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Buna ziua miresici!

Vmariejeane multa sanatate!!!

Mie nu-mi raspundeti apropo de florile pe care le vrea nasa - de culoare crem???

roxygeo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Ma invatati si pe mine sa atasez o poza?????[red][/red]

roxygeo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Buna miresici,

Haide sa va spun si eu cum stau cu pregatirile (nunta este pe 18 iunie). Avem rezolvate:
- restaurant
- biserica
- rochia de mireasa
- bauturile (vin + taria)
- Dj, cameraman, fotograf
- verighete
- am vorbit la florarie
- stiu si salonul pt coafat si machiaj
- am gasit cofetaria pt tort
Mai avem costumele de cununie, costumul de ginerica, pantofii, invitatiile, sa ne hotaram pt firma de decoratiuni...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

quote:
Originally posted by roxygeo

Buna ziua miresici!

Vmariejeane multa sanatate!!!

Mie nu-mi raspundeti apropo de florile pe care le vrea nasa - de culoare crem???

roxygeo



Mai nu prea shtiu ce sa-tzi spun.Daca ishi face rochia verde parca nu ar merge buchetul roshu.Dar daca ea il vrea crem tu ce culoare il mai faci?Cam complicata treaba.
In ceea ce priveshte pozele.Intra pe www.community.webshots.com .Itzi faci acolo cont.E foarte simplu.Dai click pe my Photos,apoi click create album, shi de acolo te vei descurca.Cand ai pus pozele copiezi link-ul intri in profilul tau personal de pe forum DC, dai Paste la link in casutza pentru semnatura, shi la sfarshit dai click pe Trimite modificarile, sau ceva de gen.Shi gata itzi apare link-ul dupa fiecare postare.Shi bineintzeles itzi potzi face album chiar pe forum.Dai click pe album foto, editeaza shi gata shi aici.
Sper ca te-am lamurit.Nu shtiu cat de bine am shtiut sa explic, dar o sa vezi ca e ushor.Spor la treaba.
pupici,Roxi

http://community.webshots.com/user/roxy79ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Hai sa vad daca am reusit sa atasez pozele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

quote:
Originally posted by roxygeo

Hai sa vad daca am reusit sa atasez pozele

http://community.webshots.com/user/roxygeo



Sunt tare finutze invitatziile alese de tine.Ies foarte frumos scrise, shtiu asta pentru ca intr-o perioada m-am ocupat de asha ceva.Tipaream invitatzii de nunta , shi astea erau printre preferatele mele.


http://community.webshots.com/user/roxy79ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moiraine7 spune:

va pup miresici!
imi pare rau vmariejeane ca te-ai procopsit cu varicela si mai ales ca tre sa faci si munca din pat, in loc sa citesti si sa te relaxezi si sa doooormi....

felicitari pt examene, felicitari pt harnicie, asa de tare ma speriati cat de avansate sunteti, io am nunta pe 4 iunie si n-am luat bautura, imbracaminte de cununie, voal, pantofi si multe alte chestii de care nu-mi aduc aminte acu da' sigur mai trebuie! aia e spaima mea, ca o sa-mi dau prea tarziu seama ca nu m-am gandit la vreun aspect legat de nunta.... si voi stiti deja cine o sa va coafeze si fardeze si tot tacamu'!

a, n-am inteles ce era cu buchetul crem? din cauza ca si tu ti-l faci in aceeasi culoare? pai fa-l pe-al tau mai special si mai bogat si gata! ca sa nu existe confuzii

pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Degetzel spune:

Si mie imi plac tare mult invitatiile tale, Roxygeo. De unde le-ai comandat ?

Pupicei

http://community.webshots.com/user/roxanadobrin

Mergi la inceput