Miresele anului 2005 (11)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Daca te referi la cel din cadrul Clubului Diplomatilor, nu stiu la ce ora deschide dimineata dar stiu ca este deschis pana la 7 seara inclusiv in weekend. Plata se face in Euro sau USD.

quote:
Originally posted by alexuta81

Buna fetele!!!!
Am si eu o intrebare ca vad ca subietul duty-free-ului a acaparat discutia....in aceasi ordine de idei...stie cineva ce program este la magazinul duty-free din Baneasa si cum se face plata(valuta sau rol)?
Multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Dianiana pentru boluri de sticla incearca la Decoflora (vis-a-vis de parcul Gradina Icoanei). Eu mi-am cumparat de acolo anul trecut 2 boluri foarte frumoase si nu erau asa de scumpe. Nu stiu daca le mai au, dar cred ca merita incercat.

I wish I were an angel...

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_miau spune:

Dragele mele,
m-ati intrebat de bolurile pt lumanarelele plutitoare, din astea gasiti in europa cate vreti (cca 100 000 lei/buc) sau in hypermarkets, daca nu mai aveti chef sa va bateti picioarele .
intreba cineva unde se lipeste cartonasul. Se lipeste intre al doilea si al treilea strat de tull .
Nu am cum sa va arat poze cu buchetele de pus la mana decat dupa nunta eventual, caci le fac din flori naturale . dati search in google: flower corsages si gasiti poze cred . In mare e vorba de cateva flori imbinate cu panclici si prinse la incheietura mainii .
Noi nu am mai avansat cu nimik pt moment.
sunt curioasa daca mi-s mezina grupului. Eu am aproape 21 ani . E cineva mai micut ca pisicuta miau? ;) ;;)
Pupici si spor la pregatiri .

Pisu_Miau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_miau spune:

http://www.plantrex.com/rd/flowershop/corsages.html

pt modele de corsaje

Pisu_Miau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itza spune:

Miresici, voi ati aflat cand a fost tombola de la Targul de nunti. Unde putem vedea si noi castigatorii? Daca stiti spuneti-mi si mie, va rog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floarea de colt spune:

draga pisu_miau eu intream de cartonas...acum m-ai lamurit...merci mult..
pentru celelalte fete care vor merge la europa.pt maruntisuri...am si eu ..o rugaminte poate suna cam ciudat..dar..tare bine mi-ar prinde o mana de ajutor de la voi,sa imi cumparati si mie tull ,si bentita de legat marturiile si niste trandafirasi....le puneti intr-o cutiuta si o trimiteti prin posta,cu plata ramburs...se ofera cineva sa faca un gest caritabil???stiu ca presupune timp pierdut pe la posta...nu si banii..ca vii returnez...
am incercat sa gasesc pe aici tull, dar se uita lumea cam intr-un ochi la mine ..cand intreb...sambata dimineata o sa merg in bazarul nostru cel mare..daca nici acolo nu gasesc..atunci...e grav...numai una din voi din buc..ma poate ajuta...
nu da-ti cu rosii..
mii de floricele...si multumiri pt o "curajoasa"...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:


Sunt cea mai tare si harnicuta!!
Mi-am luat bautura!! 7 sticle whyski si 4 de baileys - pt sufletelu miresii! am cuparat vinul 120 sticle si sampania 40 sticle.
am reusit sa imi termin primul capitol din licenta, ma apuc de al doilea- sa dea Dumnezeu sa termin lucrea de licenta cat mai repede.
am cumparat revista Mariaj- care este mult mai practica si cu mai multe info utile decat Mireasa. Sunt rochii noi, preturi pt toate micile prostioare.


Va pupic cu drag!




"So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame" Vaya con Dios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianiana spune:

Fete dragute si miresici micute,
multumesc pentru sfaturile privind bolurile de sticla; o sa merg sa vad la Decoflora; la Europa imi e groaza sa merg; e multa lume si nebunie; insa daca nu gasesc vad eu ce fac;
pupici

dianiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellamiss spune:

buna,miresici!pisu miau am citit ce ai scris tu despre marturii.Eu nu am vrut sa mai fac pentru ca deja am cheltuit cu nunta foarte mult dar daca ai spus ca ti le-ai luat foarte ieftine din Europa,m-am gandit ca nu strica sa mai cheltui 1 mil.Stiu unde este Europa dar imi spui si mie ,te rog,de la ce magazin ai cumparat toate chestiile astea pentru marturii?SI unde:in Niro sau Europa?s-a mai deschis si Dragonul Rosu,parca,nu stiu sigur.Si mai am o intrebare:tu pentru cate persoane ai luat tull,trandafiri si panglica pentru marturii?mersi mult.astept raspunsul tau


photos.yahoo.com/ellamiss2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta81 spune:

Felicitari Flafi!!!!
Oricum mai ai timp cu lucrarea de diploma...iti spun din experienta}}}}}}}}}}}}}
MA ingroziti cu toate pregatirile pe care le-ati facut....am senzatia ca sunt in pom si pomul in aer...asa ca trebuie sa ma mobilizez. De vina trebuie sa fie primavara, pentru ca visez fara sa fac nimic concret....
Cu cat ai luat tu bautura si de unde? DAca poti sa imi spui, bineinteles...

Mergi la inceput