Miresele anului 2005 (11)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katle spune:

Gata nu va mai deranjez.......de ce la mesajele mele apare textul: NE-MODERATE!!!...............????
Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

quote:
Originally posted by leyla

Dragelor, tocmai m-am intors din pauza si mi-am achizitionat nr. 3 al revistei Ideal MARIAJ. Am rasfoit-o putin si mi-a placut mai mult decat Mireasa.



Exista si un numar 3?!? Si nu ne spui mai multe? Ceva noutati in revista? Are rost s-o cumparam?



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itza spune:

Miresici, am gasit o firma care sa-mi faca aranjamentele cu baloane, precum si husele pentru scaune la super preturi. De ex.pentru husa de scaun mi-au cerut 1Eur cu tot cu TVA. Nu e bine? Daca vreti (pentru cele care isi fac nunta singure fara ajutorul firmelor de profil) va dau nr. de telefon pe mail.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Fetelor am si eu o nelamurire. Imi place foarte mult un anumit tip de poze si nu stiu daca le pot face cu aparatul digital. Sa va explic despre ce este vorba. Imaginea este focalizata pe un anumit personaj sau obiect, iar restul imaginii se vede incetosat. Aveti cumva idee daca pot face asa ceva cu aparatul digital? Am unul destul de performant.

bibyroxam o rugaminte la tine imi dai si mie cateva indicatii de folosire a probramelor de modificat poze ca mi-am prins urechile cu ele. Merci...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianiana spune:

fetele ati uitat de mine? unde gasim noi boluri de sticla ? stie cineva ? pt aranjamente de flori si lumanari plutitoare?

dianiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Fetelor, intreb peste tot, poate vede cineva mesajul si imi da un raspuns repede: la duty free e nevoie de pile sau nu? ca avem discutii in familie

dianiana ai incercat la Carrefour, Cora etc magazine, cele de sticlarie. Depinde si cat de mari, scumpe etc le vrei tu.

te pupic!



"So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame" Vaya con Dios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Eu am fost la ambele (si la cel din satul Francez despre care s-a vorbit mai sus si la cel de la Clubul Diplomatilor) si din cate stiu, la primul se intra foarte usor, are acces oricine, la cel de-al doilea este putin mai dificil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Da, am luat nr. 3. Mie una mi-a placut. In mare sunt prezentate cam aceleasi rochii si costume de la Alb&Negru, apoi o colectie de rochii mai exotice (incluzand si modele de Monica Darie cu preturi), costume pentru EL, dar prezinta si multe variante de accesorii (bijuterii, tiara, coliere, manusi, pantofi, gentute, lenjerie, cadouri) si idei de combinare a acestora.
[/quote]

Exista si un numar 3?!? Si nu ne spui mai multe? Ceva noutati in revista? Are rost s-o cumparam?



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.
[/quote]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Din cate stiu in duty feeul din cartierul Francez se poate intra fara pile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

In duty free-ul din cartierul francez noi am intrat fara sa ne intrebe cineva ceva, si nici nu am avut vreo pila.

Ralucah ai vreo veste??? ai fost la restaurant???

roxygeo

Mergi la inceput