Pestoaicele sunt pe aici? (9)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

stai ca mi-am adus aminte (dupa ce am postat mesajul anterior!)

Vanessssaaa unde esti ??? s-a intamplat ceva ??? mey fetelor ??? astenie de primavara ???

si cu intalneala cum a ramas ???? ce nu vreti sa ma vedeti cat de grasa si frumoasa sunt ?

Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Buna pestisori,

Maruta am citit si eu mesajul acela tare frumos cu poze cu tot, superbe poze...se vede ca v-ati chefuit pe cinste
Imi place mult postare in care povestesti de inceputurile voastre cu furnicaturi ehehe chiar la 2 noaptea...?sotul ce zice?

pupicei si numai bine!ce mai stii de analize si restul?ti-au dat verde la facut bebei?hai ca parca vad ca miine poimiine ne zici ca esti
succes si sa dea Dumnezeu sa fie bine!



Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Dragi pestisori... Va pup pe toti si pe noii veniti in acvariu(Lili)

Eu sunt taaaaaare obosita... Incerc sa stau cat mai mult la aer cu brotacelul meu care parca mi-e mai drag pe zi ce trece...Toata ziua il pup si as sta cu el numai la pieptul meu!....

LOREDANA... tare ma bucur pt tine ca te-ai distrat si te-ai simtit bine... Mi-a placut cum ai povestit si m-au dat gata pozele cu peisaje...

Daca mai aveti de gand ceva cu intalneala, sa ma anuntzati!...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Salutare pestisori.
Daca sunt indragostita , asta nu inseamna ca v-am uitat .......
Sunt inca pe baricade..
Cand ne vedem?

Dana

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

Felis - pai daca imi e mie drag ... d'apoi tie

multam, multam ... sincer sa fiu as fi vrut sa fim cu toatele la munte ... va dati seama ce iesea ???

la 2 noaptea - hotomanu abia asteapta ... si se lasa greu ... eheee nebunii

pai chiar asa cand ne vedem ????

si'un banc

Un om cade de pe o schela... Singurul martor la accident este un copil.
Un politist vine si-l intreaba:
- Ma copile de ce a cazut omul ala de pe schela?
- Pai l-a batut D-zeu.
- De ce l-a batut D-zeu?
- Ca a injurat..
- Si cum a injurat?
- F..u-ti D-zeii ma-tii de copil, nu mai scutura schela!!!

Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

LA MULTI ANI! MARUTA,si sa fii iubita,fericita si sa ti se indeplineasca toate dorintele!...scuze de intarziere,dar eu cu netul...,stiti voi.... din partea noastra!..vad ca ai avut o super zi,si poze faine!..BRAVO!
FELIS,pupici micutului,si rabdare si curaj tie,trebuie sa fi tare si totul va fi bine,sunt sigura...sanatate multa!
EMILLY,draga mea,ce imi lipseste din America.hmmmmmmm?...in afara de sotul meu,mancarea chinezeasca,hm,ce mult imi placeau bufeturile alea de plateai 9$ si mancai cat vroiai si ce vroiai...si mall-urile cu cinema-uri si super elegante....dar,aici am ce vroiam ca starea mea sufleteasca sa fie maxima,dupa ce va veni si al meu sotior,totul va fi si mai bine...sti,mie imi sta capul la Canada,vreu neaparat sa ajung sa vad cum e acolo,dar cine stie,poate vom ajunge...avem multi prieteni si rude pe acolo,acum depinde ce se va mai intampla cu vizele,in viitor!
Fetelor,s-a dus zodia noastra,vin berbecutii!
Al meu puisor e cumintel azi,sa-l tina Dumnezeu tot asa,ca dintisorii astia tare il mai chinuie,si inca nu a iesit nici unul
Va pupicesc si numai bine!
A,am uitat sa va spun ce superba e primavara,eu care nu mai vazusem de 3 ani...hmmmmm,iubesc anotimpul asta!




Mirela si bb Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:



Lili bine ai venit!

Maruta te invidiez pentru plimbarea la munte... Si foarte frumoase pozele. Sper sa ajung si eu anul asta, ca tare mi-e dor de munte... Candva sper sa putem sa ne facem o casuta la munte si sa stam acolo. Asta e visul meu... Cu toate ca-s nascuta si crescuta in Bucuresti, m-as muta cu prima ocazie la munte.

Felis multa sanatate si multa rabdare. Bine ca papa macar de la san si ca mai ai lapte. Stiu cum e sa nu pape bb si sa nu ia in greutate. Eu nu mai aveam lapte suficient si m-am chinuit o luna sa o fac sa manance din biberon. Am incercat 6 feluri de lapte, nu-stiu-cat feluri de tetine, am incercat si cu lapte de-al meu. Pana la urma am reusit sa o invat cu lapte Beba. Tu ii dai vitamine piticului? Te intreb ca eu de cand ii dau mamutei vitamine papa mult mai bine.

Azi am fost la revizia de 5 luni si ne-am plimbat vreo 3 ore prin parc. A fost foarte frumos afara. Pitica e ok, luna asta a luat mult mai bine in greutate, dar mai avem de recuperat 1 kg... Cu asta ne laudam noi...



Eliana siElena (23.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Maruta, super bancul
nu mi-ai zis de analize si ce mai faci in sensul asta?
Ia zi-mi cum e primavara in Bucuresti?e adevarat ca aiu inflorit copacii??

Mirela, pai puneti-va actele pentru Canada si intre timp vedeti voi ce va hotariti sa faceti.Timpul trece...succes in toate alea

Eliana, "revizia de 5 luni" esti moratala!!!

pupicei!cum stati cu astenia de primavara?


Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Emilly treaba cu "revizia" e imprumutata... da' mi-a placut mult de tot!


Eliana siElena (23.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruta spune:

emily - m-ai prins ... azi merg sa fac anticorpii ... peste 10 zile aflu rezultatul

eliana - de fiecare data cand vin de la munte sunt "bolnava" ... nu-mi mai vine sa plec de-acolo ... iubesc muntele (nu neaparat sa-l urc) ... deci iubesc platourile dintre munti ... iar visul cu cabana ... eheeee ... eu am construit-o deja ... in vis

cum sunt cu capul in nori ... sincera sa fiu nu am vazut copacii ... dar e frumos ... mult mult soare

Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul

Mergi la inceput