Cel mai bun barbat din lume

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

quote:
Originally posted by Claudya

Io ma gandeam chiar la tine,Alyssa,zau asa,ca si tu esti un suflet mare ,o femeie iubitoare si...singura.De ce nu?

Mami si Emma cuculica






Subscriu

Alina si puiul Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Dom'le, o punem de-o nunta, daca vreti, da' peste ocean? Pretenu' meu e constantean....

Anca si papusica Eliza (26.august.03)
Eliza mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

quote:
Originally posted by ankalaura

Dom'le, o punem de-o nunta, daca vreti, da' peste ocean? Pretenu' meu e constantean....

Anca si papusica Eliza (26.august.03)
Eliza mea




Lasa mama, sa vorbeasca ei, sa se cunoasca (chiar si numai virtual) si daca merge treaba...dragostea da aripi si sa vezi ce zboara baiatu' peste mari si tari...

Alina si puiul Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floarea_soarelui spune:

Daca-i constantean...poate i-a place prietena mea...ca-i aproape:D. E super faina fata...cat despre "nu se leaga nimic"...are si ea o expeienta nu tocmai fericita. Acum glumesc ..dar si eu o urmaresc pe ea de mai bine de 8 ani si vad cat e de isteata, gospodina si om bun...vad cum s-a consumat in trei relatii ...vad cum ii trec zilele in singuratate (uneori a fost singuratate in doi desi ea nu a recunoscut decat mult mai tarziu). E prietena mea, mi-i draga asa cum mi-ar fi draga o sora si stiu ca pana la urma se va lega ceva in viata ei...ceva ce i se va potrivi ei si numai ei, pt ca eu sunt un exemplu de ceea ce nu mai speri dar poti ajunge, de ceea ce nu ai si nici nu mai indraznesti sa speri ca vei avea si totusi Dumnezeu iti da...cand nici speranta si nici nazuinta nu mai sunt decat niste biete frunze spulberate. Numai bine va doresc la toate si multa, multa sanatate.




floarea soarelui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marcellinna spune:

Placuta lectura discutia asta.
Am aflat ca :
-mai exista si alte femei ce au prieteni adevarati, barbati, fara sa fie nimic "exotic" intre ei,
-ca va faceti petitoare si va doresc succes!

Nu stiu cum se face dar si eu cunosc foarte bine o fata ce acum are 33 de ani,e frumoasa,buna,inteligenta,harnica,independenta financiar ,dar...n-a gasit inca omul potrivit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daisy spune:

Am si un prieten tare de treaba si care este f. singur. Il cunosc de 16 ani si stiu ca este o persoana foarte serioasa.
Daca vreuna din voi este la fel de singura si este din Bucuresti, poate v-ati simti bine daca ati iesi impreuna sa va mai umpleti timpul liber, care pentru unii este mana cereasca dar pentru cei singuri este o adevarata povara...
Prietenul meu este angajat, are 30 de ani, nu a fost niciodata casatorit dar isi doreste din tot sufletul o relatie serioasa si o familie. Poate sa fie chiar si o mamaica cu copilasi. Prietenul meu este innebunit dupa fetita mea si ii plac enorm copiii.
In cazul in care sunteti interesate, va rog trimiteti-mi un mesaj.
El e foarte nefericit ca este atat de singur si eu sunt aici departe si nu pot sa il ajut...
Am postat si la celalat forul, "in unul sau doi..."

Cea care spera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Mey, tu imi faci acuma concurenta? Uite ca eu ma bucur ca prietenul meu nu e singurul om bun de pe pamant...



Anca si papusica Eliza (26.august.03)
Eliza mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

lasa mei ca putina concurentza nu strica nimanui. In plus amicul tau e din Cta, cel amintit de Daisy e din Buc.

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daisy spune:

Tocmai de aiai am postat in subiectul tau si nu am deschis unul nou, sa nu par ca fac concurenta!
Sa dea D-nul sa gasim pentru amandoi cate un suflet pereche!

Cea care spera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brotacel03 spune:

Nu cumva il cunosc? Varste apropiate avem, din acelasi oras suntem, singuri amandoi (poate eu mai putin, intrucat am un baietel de 2 ani). Sa-mi surada norocul, asa, in prag de primavara, dupa un an dezastruos?

Mergi la inceput